Polecane produkty podobne

Opis i dane

LEGO Trolls World Tour Owocowy domek Poppy

Lego Trolls World Tour Owocowy domek Poppy to idealny podarunek na dowolną okazję dla każdego małego fana trolli i Poppy. Niewielka ilość elementów i świetne wykonanie to podstawowe zalety tego zestawu.

LEGO Trolls World Tour Owocowy domek Poppy - wygląd ogólny pudełko idealny pomysł na prezent

Rozwój wyobraźni

Po złożeniu kompletu Lego Trolls World Tour Owocowy domek Poppy maluch może oddać się bardzo przyjemnej zabawie. Co istotne, dzięki temu, że klocki powstały na podstawie bajki, dziecko może odgrywać sceny, jakie zobaczyło w filmie lub stworzyć własne scenariusze. To sprawia, że możliwości zabawy rosną i maluch może spędzić bardzo długie godziny z tym kompletem, w ogóle się nie nudząc.

LEGO Trolls World Tour Owocowy domek Poppy - świetna zabawa odgrywanie scenek

Nauka konstruowania

Kilkuletnie dzieci wciąż są na etapie opanowywania swojej małej motoryki, a także koordynacji wzrokowo-ruchowej. Dzięki klockom Trolls maluch ma dodatkową okazję do poćwiczenia swoich dłoni. Zestaw może być szczególnie dobrym pomysłem na podarunek dla dziecka, które jest fanem Troli, ale nieszczególnie lubi układać klocki. Być może komplet z jego ukochanymi bohaterami je przekona?

LEGO Trolls World Tour Owocowy domek Poppy - koordynacja wzrokowo manualna ćwiczenie dłoni pomysł na prezent

Czytelna instrukcja

Jako że zestaw zawiera ponad 100 elementów, niezbędna jest dobra instrukcja. W opakowaniu znajduje się czytelna i zrozumiała wersja papierowa, która ułatwi maluchowi stworzenie całej budowli. Co istotne, istnieje również możliwość skorzystania z wersji elektronicznej w aplikacji na tablety lub smartfony.

To drugie rozwiązanie może okazać się szczególnie korzystne dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nieco bardziej złożonymi kompletami. Możliwość obrócenia i przybliżenia modelu zdecydowanie ułatwia dziecku wyobrażenie sobie tego, w jaki sposób należy połączyć elementy.

LEGO Trolls World Tour Owocowy domek Poppy - czytelna instrukcja wersja papierowa elektroniczna możliwość przybliżenia i odwrócenia

Co zawiera zestaw?

Lego Trolls World Tour Owocowy domek Poppy to komplet złożony ze 103 elementów, odpowiednich już dla dzieci powyżej czwartego roku życia. W zestawie znaleźć można:
- kapsułę Poppy,
- minifigurkę Poppy.

LEGO Trolls World Tour Owocowy domek Poppy - wyposażenie zestawu 103 elementy

Wymiary zabawki

Balon Poppy mierzy około 11 cm wysokości, 9 cm szerokości i 9 cm długości. Jego wymiary sprawiają, że jest idealny do zabawy w pojedynkę lub w większym gronie. To oznacza, że jeśli dziecko zdecyduje się pobawić z rodzeństwem lub przyjaciółmi, jak najbardziej jest to możliwe.

LEGO Trolls World Tour Owocowy domek Poppy - Wymiary zabawki idealny do zabawy w pojedynkę lub w grupie

Łącz z innymi zestawami

Lego Trolls World Tour Przygoda Poppy w balonie może być łączony z innymi kompletami z tej samej serii lub użytkowany w pojedynkę. W obydwu przypadkach zapewnia mnóstwo świetnej zabawy. Dla prawidłowego działania, klocki nie wymagają baterii: wystarczy złożyć zestaw i rozpocząć świetną, wielogodzinną zabawę.

LEGO Trolls World Tour Owocowy domek Poppy - możliwość łączenia z innymi zestawami świetna zabawa

Najwyższa jakość

Produkt jest poddawany wielu testom, dzięki którym można mieć pewność, że zabawki Lego są najwyższej jakości. Poszczególne elementy są bezpieczne, dobrze dopasowane i niezwykle estetyczne. Klocki nie wymagają baterii do działania.

LEGO Trolls World Tour Owocowy domek Poppy - najwyższa jakość poddawane wielu testom

Ostrzeżenie!

Zestaw nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.

LEGO Trolls World Tour Owocowy domek Poppy - nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat

Dane techniczne

Parametry

Techniczne

Seria Lego Trolls World Tour
Kod producenta 41251
Motyw Owocowy domek Poppy
Przedział wiekowy 4+
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Płeć Dziewczynka
Liczba elementów [szt] 103
Liczba figurek [szt] 1

Dokumenty do pobrania

Producent

 • Nazwa producenta/importera LEGO
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi LEGO Trolls World Tour Owocowy domek Poppy 41251
  Produkt archiwalny

  LEGO Trolls World Tour Owocowy domek Poppy 41251

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756