- Strona główna ›
- AGD do zabudowy ›
- Płyty do zabudowy ›
- Płyta gazowa TEKA EFX 90 5G AI AL DR

Płyta gazowa TEKA EFX 90 5G AI AL DR
Polecane produkty podobne
Płyta gazowa AMICA PGCA7101ApB
Płyta Gazowa Teka
Płyta TEKA EFX 90 5G AI AL DR o szerokości 86 cm i wysokości 4.5 cm. Urządzenie posiada zabezpieczenie przeciwwypływowe oraz ruszty żeliwne.

Sterowanie pokrętłami z zapalaczami
Lubisz proste rozwiązania? Steruj palnikami gazowymi za pomocą ergonomicznych pokręteł i panuj nad potrawami niczym prawdziwy kucharz. Dzięki regulacji pokrętłami z zapalaczami w płycie TEKA EFX 90 5G AI AL DR możesz precyzyjnie ustawić moc danego palnika i mieć pełną kontrolę nad gotowaniem.

Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
Bezpieczeństwo to podstawa - dlatego płyta gazowa TEKA EFX 90 5G AI AL DR została wyposażona w zabezpieczenie przeciwwypływowe. Dzięki temu możesz mieć pewność, że gaz nie będzie się ulatniał, jeśli palnik przypadkowo zgaśnie.

Żeliwne ruszty
Ty intensywnie mieszasz, a garnek ani drgnie? Stabilne żeliwne ruszty w płycie gazowej TEKA EFX 90 5G AI AL DR pozwolą Ci przyrządzać ulubione potrawy w bezpieczny sposób. Dzięki wysokiej jakości materiału użytego do produkcji z łatwością usuniesz z naszych rusztów zabrudzenia czy przypalony tłuszcz. Czyste i solidne, będą towarzyszyć Ci w kuchni przez długie lata.

Zadbaj o swoją wygodę
Nasi specjaliści sprawdzą szczelność istniejącej instalacji gazowej i bezpiecznie zamontują płytę we wcześniej przygotowanym otworze blatu. W razie potrzeby wymienione zostaną wszystkie dysze i wyregulowana zostanie wysokość płomienia. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że tylko uprawniony monter może podłączyć płytę gazową, co musi zostać potwierdzone odpowiednią pieczęcią i wpisem w karcie gwarancyjnej.

Dane techniczne
Rodzaj płyty: | Gazowa |
---|---|
Wymiary (SxG) [cm]: | 86 x 51 |
Wykonanie płyty grzewczej: | Stal nierdzewna |
Kolor płyty grzewczej: | Inox |
Sterowanie płyty grzewczej: | Mechaniczne |
Liczba pól grzewczych: | 5 |
Funkcje: | Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu |
Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.