Produkt archiwalny
Polecane produkty podobne
Zlewozmywak półtorakomorowy z ociekaczem FRANKE Basis BFG 651-78 114.0693.555 Czarny mat 50x78
899 99 zł
Sugerowana cena producenta:
1 339 zł
Porównaj
Zlewozmywak jednokomorowy TEKA Square 50.40 TG 115230021 Kamienny szary 44x54
899 99 zł
Sugerowana cena producenta:
1 069 zł
Porównaj
Produkt archiwalny
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal szlachetna |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 58 |
| Ociekacz: | Nie |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Kolor: | Stalowy |
| Funkcje: | Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 58 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Komora 1: | 450 x 400 x 210 mm |
| Automatyczny korek: | Nie |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 5.80 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Kolor: | Stalowy |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Ociekacz: | Nie |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Wycięcie: | 560 x 480 mm |
| Wykonanie: | Stal szlachetna |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Taśma montażowa, Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące, Door To Door |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Smeg Polska Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Prosta 32 |
| Kod pocztowy: | 00-838 |
| Miasto: | Warszaw |
| Adres elektroniczny: | info@smeg.pl |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.