Produkt archiwalny
Zlewozmywak ALVEUS Niagara 60 kol. 01 Pearl
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak półtorakomorowy z ociekaczem ALVEUS Niagara 70 1127011 Biały 43.5x78
Zlewozmywak jednokomorowy ALVEUS Niagara 20 1122011 Biały 46.5x46.5
Zlewozmywak półtorakomorowy z ociekaczem ALVEUS Niagara 60 4126005 Twilight 50x90
Produkt archiwalny
Zlewozmywak ALVEUS Niagara 60 kol. 01 Pearl
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneZlewozmywak ALVEUS Niagara 60 kol. 01 Pearl
Dzięki wzornictwu łączącemu nowoczesne linie z ponadczasową klasyką Niagara znajdują szerokie grono odbiorców. Idealnie dopasowane akcesoria dopełniają estetyczny wygląd. Wystarczy odkręcić wodę, aby w trakcie wykonywania zwykłych domowych czynności usłyszeć szum Niagary.
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Granital + |
| Kształt: | Narożny |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 90 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm, 90 cm |
| Kolor: | Perłowy |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Ociekacz, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 90 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Komora 1: | 344 x 430 x 160 mm |
| Komora 2: | 100 x 295 x 70 mm |
| Automatyczny korek: | Nie |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 16.80 |
| Długi bok [cm]: | 90 |
| Krótki bok [cm]: | 50 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm, 90 cm |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Kolor: | Perłowy |
| Liczba komór: | 1.5 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60, 90 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Seria: | Niagara |
| Wycięcie: | Wg szablonu |
| Wykonanie: | Granital + |
| Kształt: | Narożny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Gwarancja: | 30 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ALVEUS SP Z O.O. |
| Ulica i numer budynku: | SŁONECZNA 155 A |
| Kod pocztowy: | 05-506 |
| Miasto: | LESZNOWOLA |
| Adres elektroniczny: | alveus@alveus.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.