Produkt archiwalny
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 611-78 XL 114.0367.721 Grafitowy
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak dwukomorowy z ociekaczem FRANKE Centro CNG 621-116 114.0710.233 Cappuccino 50x116
Sugerowana cena producenta:
1 799 zł
Zlewozmywak dwukomorowy z ociekaczem FRANKE Centro CNG 621-116 114.0710.235 Kamienny szary 50x116
Sugerowana cena producenta:
1 799 zł
Zlewozmywak dwukomorowy z ociekaczem FRANKE Centro CNG 621-116 114.0710.232 Onyx 50x116
Sugerowana cena producenta:
1 799 zł
Zlewozmywak FRANKE Maris MRX 210-40 TL 127.0544.021 Stalowy
Sugerowana cena producenta:
1 819 zł
Produkt archiwalny
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 611-78 XL 114.0367.721 Grafitowy
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePonadczasowe kolory, odporne na modę
Zlewozmywak jest odporny na plamy, a jego kolor nie wyblaknie. W efekcie Twój zlewozmywak zachowa elegancki wygląd przez lata. Dodatkowo dostępny jest w gamie wzorniczej i kolorach odpowiadających indywidualnym profesjom.
Odporny na zarazki
Kuchnia to przestrzeń dla całej rodziny, dlatego zlewozmywaki z Fragranitu+ zabezpieczone są technologią Sanitized. Zawarte w niej szkło fosforanowe z dodatkiem srebra ogranicza rozwój bakterii i drobnoustrojów o 99%, a to oznacza wysoki poziom higieny.
Stworzony, aby trwale służyć
Głównym składnikiem Fragranitu jest kwarc - jeden z najtwardszych materiałów znanych człowiekowi. Przy odpowiednim traktowaniu Twój zlewozmywak z Fragranitu pozostanie z Tobą przez całe życie.
Dane techniczne
| Typ: | Wbudowywany |
|---|---|
| Wykonanie: | Fragranite |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 78 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Kolor: | Grafitowy |
| Funkcje: | Ociekacz, Automatyczny korek, Odporność na powstawanie plam, Odporność na przebarwienia, Odporność na zarysowania, Odporność na promieniowanie ultrafioletowe, Odporność na uderzenia, Odporny na gwałtowne zmiany temperatur, Higieniczna powierzchnia |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 78 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Komora 1: | 490 x 425 x 200 mm |
| Automatyczny korek: | Tak |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 16.20 |
| Długi bok [cm]: | 78 |
| Krótki bok [cm]: | 50 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Higieniczna powierzchnia, Odporność na powstawanie plam, Odporność na promieniowanie ultrafioletowe, Odporność na przebarwienia, Odporność na uderzenia, Odporność na zarysowania, Odporny na gwałtowne zmiany temperatur |
| Kolor: | Grafitowy |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Możliwość montażu młynka: | Tak |
| Typ: | Wbudowywany |
| Seria: | Maris |
| Wycięcie: | 760 x 480 mm |
| Wykonanie: | Fragranite |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Zestaw odpływowy |
| Gwarancja: | 15 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | FRANKE POLSKA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Franke 1 |
| Kod pocztowy: | 05-090 |
| Miasto: | Raszyn |
| Adres elektroniczny: | https://www.franke.com/pl/pl/home.html |