Produkt archiwalny
Zlewozmywak SCHOCK Soho N-100 Magnolia
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Zlewozmywak SCHOCK Soho N-100 Magnolia
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Opis produktu
Zlewozmywak SCHOCK Soho N-100 Magnolia
Zlewozmywaki SCHOCK z materiału CRISTADUR to połączenie około 85% kwarcu, najtwardszego składnika granitu z wysokiej jakości akrylem. Połączenie to daje wieloletnią trwałość zlewozmywakom SCHOCK które zostały stworzone do codziennych prac wykonywanych w kuchni.
Dane techniczne
| Typ: | Podwieszany |
|---|---|
| Wykonanie: | Cristadur |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Głębokość [cm]: | 43 |
| Szerokość [cm]: | 55 |
| Ociekacz: | Nie |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Kolor: | Magnolia |
| Funkcje: | Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 55 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 43 |
| Komora 1: | 490 x 370 x 200 mm |
| Głębokość komory 1: | 200 mm |
| Automatyczny korek: | Nie |
| Długi bok [cm]: | 55 |
| Krótki bok [cm]: | 43 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Kolor: | Magnolia |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Ociekacz: | Nie |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Typ: | Podwieszany |
| Seria: | Soho |
| Wycięcie: | 530 x 410 mm |
| Wykonanie: | Cristadur |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Gwarancja: | 5 lat |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.