Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w styczniu.

Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE

(1)
Kod: 371088

Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!

Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w styczniu.

Wymiary (SxWxG) [cm]: 59.8 x 81.5 x 55
Pojemność [kpl.]: 14
Poziom emisji hałasu [dB]: 42
Zużycie energii na 100 cykli w programie EKO: 85 kWh = 65.45 zł
Zużycie wody na cykl w programie Eco [l/cykl]: 9.5
Funkcje: Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Połowa załadunku
Zobacz cały opis
Dostępne warianty
Liczba programów: 8
6
8
Zobacz wszystkie warianty >
Liczba programów: 8
Zobacz wszystkie warianty >
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G Dawniej: A++
Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE
Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE
Taniej o 272 , 10
3 899 , 00
3 626
90
181,34 zł x 20 rat 0%
Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE

Świat innowacji technologicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej urządzeń zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce SIEMENS i urządzeniom Home Connect, synergia urządzeń podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i intuicyjnej aplikacji oferuje szeroki wachlarz opcji. Niektóre z nich ułatwiają pracę, inne otwierają zupełnie nowe możliwości. Wszystkie razem sprawiają, że codzienne życie jest wygodniejsze.

Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE o szerokości 59,8 cm. Urządzenie wyposażone w funkcję Asystent dozowania oraz autoOpen dry. Zmywarka może jednorazowo pomieścić 14 kompletów naczyń.

Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE front przód

Program Favourite

Wprowadź najczęściej używany program czyszczenia i kombinację opcji. Możesz go wygodnie uruchomić za dotknięciem przycisku lub za pośrednictwem aplikacji Home Connect.

Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE ulubione Favourite

Program auto 45-65°C

Program ten zapewnia najbardziej ekonomiczne działanie zmywarki i gwarantuje doskonałe rezultaty zmywania. Na podstawie sterowania sensorowego program automatycznie dostosuje parametry prania do rzeczywistych potrzeb. AquaSensor sprawdza stopień zanieczyszczenia wody i dobiera odpowiednią temperaturę oraz objętość wody, aby idealnie oczyścić każdy ładunek.

Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE programy automatyczne

AquaSensor

AquaSensor coraz dokładniej wykrywa stopień zanieczyszczenia wiązki światła wpadającej do wody. Jej dokładna ocena wpływa na ilość świeżej wody, która zostanie wykorzystana podczas mycia określonego wsadu. Automatyczna regulacja pozwala zaoszczędzić do 4 litrów wody.

Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE sensor

Home Connect

Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE posiada czytelny panel, oferujący dostęp do wszystkich funkcji urządzenia. To jednak nie wszystko! Dzięki aplikacji Home Connect, możliwe jest sterowanie zmywarką bezpośrednio z telefonu komórkowego. O tym, że jest to bardzo proste, nie trzeba przekonywać nikogo. Home Connect ma postać prostego, choć funkcjonalnego narzędzia pobieranego na telefon. Dzięki niemu można sprawdzić aktualny stan zmywarki, dokonać indywidualnych korekt w programie lub też po prostu włączyć urządzenie. Co ważne - można to zrobić z praktycznie każdego punktu w domu lub mieszkaniu.

Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE Home Connect aplikacja zdalne sterowanie

Nowoczesny design, nowoczesne standardy

Dobry sprzęt do zmywania naczyń łączy w sobie bogatą funkcjonalność i piękną prezencję. Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE posiada obydwie te cechy. Jej design oparty jest na ultranowoczesnych kształtach, ujętych w charakterystycznym i niepowtarzalnym kolorze inox. Urządzenie to - pomimo swej bogatej funkcjonalności - jest też stosunkowo niewielkie, dzięki czemu zmieści się w każdym wnętrzu, niezależnie od jego sposobu aranżacji.

Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE nowoczesne standardy

Machine Care

Zaproponowaliśmy nowy i najłatwiejszy sposób ochrony zmywarki przed wszelkimi zanieczyszczeniami. Teraz wystarczy opróżnić komorę, dodać specjalny detergent i uruchomić program Machine Care. Już po 90 minutach wszelki kamień i tłuszcz znikną z wnętrza, a zmywarka wróci do pełnej skuteczności czyszczenia i będzie jak nowa.

Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE Machine Care

Easy Start

Easy Start sprawia, że ​​korzystanie ze zmywarki jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wszystko, co musisz zrobić, to użyć aplikacji Home Connect i odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i rodzajów naczyń kuchennych. Następnie zostanie zasugerowany Ci najlepszy program, który możesz wybrać zdalnie.

Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE

Asystent dozowania

Jedną z najciekawszych funkcji, w którą producenci wyposażyli zmywarkę SIEMENS SN85EX56CE, jest "Asystent Dozowania". Funkcja ta, polega na kontrolowanym rozpuszczeniu tabletki ze środkiem myjącym, która spada do niewielkiego pojemnika. Dzięki temu rozpuszcza się ona w sposób zrównoważony, zapewniając optymalne warunki czyszczenia naczyń przez cały okres trwania programu. Ta - wydawałoby się - niewielka modyfikacja, znacznie zwiększa skuteczność usuwania zabrudzeń. Trudno wyobrazić sobie zmywarkę, która zapewniałaby jeszcze większą skuteczność w usuwaniu zabrudzeń.

Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE Asystent dozowania

autoOpen dry

Podczas suszenia z funkcją autoOpen dry automatyczne uchylenie drzwi wspomaga naturalne osuszanie naczyń bez dodatkowego zużycia energii.

Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE higiena plus

Aqua Stop

Dzięki funkcji Aqua Stop zmywarka SIEMENS SN85EX56CE już nigdy nie zaleje jakiegokolwiek wnętrza. System ten polega na podłączeniu specjalnego zaworu, który w przypadku wypływu wody, jest automatycznie zamykany. Dzięki temu jakikolwiek nieprzewidziany wyciek, zostanie od razu zatamowany. Zawór Aqua Stop jest montowany tuż za przyłączem, dzięki czemu zapewnia on ochronę całego urządzenia - niezależnie od miejsca wystąpienia przecieku. Warto podkreślić, że producent gwarantuje pełną niezawodność tego zaworu, co oczywiście świadczy o jakości jego wykonania.

Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE blokada kapania zawór wyciek

Niesamowita pojemność!

Jak na funkcjonalną zmywarkę przystało, urządzenie to posiada specjalną konstrukcję, umożliwiającą zoptymalizowanie całej, dostępnej w jej wnętrzu przestrzeni. Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE posiada dodatkowy kosz Vario 3, wewnątrz którego można usytuować różne, często bardzo niewielkie sztućce. Oczywiście oznacza to, że w dolnym koszu nie ma już dodatkowego pojemnika na różne, małe przedmioty. Dzięki tej - wydawałoby się - niewiele znaczącej zamianie, urządzenie może jednorazowo oczyścić nawet 14 kompletów różnych naczyń.

Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE pojemność ilość kompletów

RackMatic

W zmywarce SIEMENS SN85EX56CE efektywne zarządzanie dostępną przestrzenią, nie ogranicza się jedynie do dodatkowego pojemnika na sztućce. Jak na profesjonalny sprzęt gospodarstwa domowego przystało, urządzenie to, dzięki funkcji rackMatic - pozwala na regulację położenia górnego kosza (szuflady). Dzięki temu, możliwe jest dowolne zarządzanie dostępną przestrzenią, co ma znaczenie np. w trakcie czyszczenia dużych naczyń lub sztućców. Funkcja rackMatic działa na kilku różnych poziomach, dzięki czemu użytkownik ma pełną dowolność w organizacji przestrzeni zgodnie ze swoimi preferencjami.

Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE rackMatic

rackStopper

Niewielki stopień w drzwiach zmywarki oraz specjalnie zaprojektowane rolki z przeszkodami zapewniają bezpieczny zakres ruchu dolnego kosza, co ostatecznie eliminuje kłopot z wyciągnięciem go poza określone granice.

Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE rack-stopper

timeLight

W niektórych modelach w pełni zintegrowanych zmywarek nie trzeba otwierać drzwi urządzenia, aby sprawdzić, czy program się zakończył. Innowacyjny system timeLight wyświetla naprzemiennie na podłodze pod zmywarką: stan cyklu i pozostały czas do zakończenia programu.

Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE czas timeLight

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (SxWxG) [cm] 59.8 x 81.5 x 55
Pojemność [kpl.] 14
Poziom emisji hałasu [dB] 42
Zużycie energii na 100 cykli w programie EKO [kWh] 85
Zużycie wody na cykl w programie Eco [l/cykl] 9.5
Połowa załadunku Tak
Funkcje Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Połowa załadunku
Programy zmywania 1 godzina 65C, Automatyczny 45-65C, Cichy 50C, Eco 50°C, Garnki 70C, Program Ulubione, Szkło 40C, Szybki 45C

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
1 opinii
1 użytkowników poleca ten produkt
Głośność pracy
5 /5
Łatwość załadunku
4 /5
Programy
4 /5
Dokładność mycia
5 /5
Czas zmywania
5 /5
Użyteczność
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (1)
4.7/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Izabela 22 lipca 2021
Zmywarka z automatycznym otwieraniem.
Potrzebna nam była zmywarka do zabudowy, która nie wymaga stosowania uchwytu. Wystarczy nacisnąć front kolanem a automatycznie się otworzy. Taki bajer, ale w ascetycznej, nowoczesnej kuchni bardzo istotny.
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Urządzenie nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Naprawa urządzenia okaże się niemożliwa? Wymienimy je na nowe!
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Urządzenie nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Naprawa urządzenia okaże się niemożliwa? Wymienimy je na nowe!
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Urządzenie nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Naprawa urządzenia okaże się niemożliwa? Wymienimy je na nowe!
Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną zmywarkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu
Drzwi zmywarki, lub kosz na naczynia uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Bez obaw, naprawimy lub wymienimy!
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy jeśli naprawa okaże się niemożliwa.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Usługi

  Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

  Usługi realizowane przy dostawie kurierem

  Pakiet Pełen Komfort (Zmywarka) - montaż w zabudowie meblowej

  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Usunięcie zabezpieczeń elementów ruchomych
  • W razie konieczności i odpowiednio do sytuacji:
   • Odłączenie zużytego sprzętu od instalacji
   • Demontaż sprzętu
  • Montaż w przygotowanym miejscu zabudowy meblowej
  • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej kanalizacycjnej i elektrycznej
  • Wypoziomowanie, stabilizacja i unieruchomienie wewnątrz zabudowy meblowej
  • Montaż pozostałych elementów meblowych (front, cokół)
  • Dostosowanie urządzenia do poziomu twardości wody ( regulacja na panelu sterowania)
  • Uruchomienie i sprawdzenie szczelności przyłączy
  • Zabranie pozostałości opakowania

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE
  Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE
  Zmywarka SIEMENS SN85EX56CE
  Taniej o 272 , 10
  3 899 , 00
  3 626
  90
  181,34 zł x 20 rat 0%
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756