Produkt archiwalny
Butelka plastikowa XAVAX To Go 181593 Niebiesko-szary
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Butelka plastikowa EXTRALINK BUT-994 Niebiesko-czerwony
Butelka plastikowa EXTRALINK BUT-992 Pomarańczowo-niebieski
Produkt archiwalny
Butelka plastikowa XAVAX To Go 181593 Niebiesko-szary
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneZabierz ją ze sobą
Bezpiecznie, modnie, zdrowo
Jak zadbać o odpowiednie nawodnienie podczas intensywnego dnia? Mieć przy sobie wygodną butelkę, która zapewni bezpieczne przenoszenie napoju – zawsze w dobrym stylu i w modnych pastelowych kolorach.
Wypełnij ulubionym napojem
Ta stylowa butelka świetnie sprawdzi się nie tylko do wody, ale także koktajli, soków czy kolorowych smoothies. Jeśli lubisz, dodaj kostki lodu, miętę czy owoce. Jej kompaktowy kształt i niska waga są idealne nie tylko w podroży, ale także podczas grillowania i odpoczywania nad jeziorem. Pojemność 1250 ml to optymalne rozwiązanie na szybki wypad na miasto.
Szczelne zamknięcie
Dzięki silikonowej uszczelce w nakrętce masz pewność solidnej ochrony przed wylaniem. Spokojnie włóż butelkę do torby lub plecaka i skorzystaj, kiedy tylko chcesz. Ten przezroczysty bidon pomoże skontrolować stan wody. Jeśli lubisz, włóż plaster cytryny lub ogórka. Wysokiej jakości materiał jest odporny na działanie kwasów owocowych, dlatego napój smakuje tak, jak powinien.
Ciesz się na dłużej
Bidon z zamknięciem pozwoli ochronić napój przed osami czy innymi owadami, dlatego korzystanie z niego na świeżym powietrzu jest bezpieczne także przez dzieci. Śmiało korzystaj z niej przez wiele lat, ponieważ materiały wysokiej jakości będą odporne na dynamiczny styl życia. Pastelowym kolorem na pewno przyciągniesz uwagę innych, a uniwersalny wygląd pozwala na dzielenie się butelką z partnerem.
W zestawie:
W opakowaniu znajduje się butelka plastikowa XAVAX To Go 181593 Niebiesko-szary.
Dane techniczne
Fizyczne | |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 1250 |
Parametry | |
| Antypoślizgowa powłoka: | Nie |
| Kolor: | Niebiesko-szary |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Uchwyt do przenoszenia: | Tak |
| Wysokość [cm]: | 26.5 |
| Motywacyjna: | Nie |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | HAMA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Poznańska 5 |
| Kod pocztowy: | 62-023 |
| Miasto: | Robakowo |
| Adres elektroniczny: | office@hama.pl |
Techniczne | |
| Dziubek: | Tak |
| Słomka: | Nie |
| Ustnik: | Tak |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.