Polecane produkty podobne

Opis i dane

Duże możliwości małego urządzenia

Niepozorny, a zarazem wyjątkowy - tak pokrótce można by określić to, czym jest termowentylator MILL HT 600. Urządzenie nie tylko zapewnia możliwość ogrzania nawet dużych pomieszczeń (w tym salonu), ale też wyróżnia się niewielkimi rozmiarami, nowoczesnym designem i szeregiem nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym korzystanie z niego jest prawdziwą przyjemnością. Moc termowentylatora MILL HT 600 jest stosunkowo niewielka, gdyż wynosi zaledwie 600 W. Mimo to, jest to wystarczająco dużo, by móc rozgrzać specjalną, zaimplementowaną wewnątrz grzałkę ceramiczną. Zastosowanie tak specyficznego materiału sprawia, że element ten nie ogranicza się tak bardzo, jak np. grzałka metalowa. Dzięki temu termowentylator marki MILL charakteryzuje się dużo większą żywotnością, niż np. jego często spotykane odpowiedniki. Warto też podkreślić, że mimo ograniczenia mocy efektywność pracy grzałki jest nadal bardzo wysoka!

Masażer BEURER MG 100

Łatwy w transporcie, jeszcze łatwiejszy w obsłudze

Jak na przenośny sprzęt AGD przystało, termowentylator MILL HT 600 wyróżnia się niewielkimi gabarytami. Jego wymiary to zaledwie 95 x 120 x 185 mm, dzięki czemu z łatwością można go przenieść do dowolnego pomieszczenia. Niewielkie zużycie energii sprawia, że jego praca nie będzie miała wpływu na funkcjonowanie pozostałych urządzeń AGD. Niemniej już po chwili od jego włączenia okaże się, że dane pomieszczenie zostało szybko wypełnione przyjemnym ciepłem. I właśnie dlatego warto mieć to urządzenie w swoim domu.

Masażer BEURER MG 100

Co w zestawie?

Termowentylator MILL HT 600 posiada kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Moc maksymalna [W] 600
Element grzejny Ceramiczny
Liczba poziomów grzania 1
Regulacja mocy Nie
Możliwość użytkowania w łazience Nie
Nawiew zimnego powietrza Nie
Funkcje Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Produkt archiwalny

  Termowentylator MILL HT 600

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756