Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG MG23K3523AK E2 800W średnica 28.8 cm pojemność 23L Quick Defrost Auto Cook Czarny
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Moc mikrofal: | 800 |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 39.2 x 48.9 x 27.5 |
| Funkcje podstawowe: | Grill, Rozmrażanie |
| Funkcje: | Grill, Oświetlenie wnętrza, Wyświetlacz |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Funkcja Grilla
Gotuj i grilluj w jednym urządzeniu
Quick Defrost
Przygotowanie mrożonek jest niezwykle proste i szybkie
Auto cook
Automatyczne
programy
Keep Warm
Tryb podtrzymywania
ciepła
Łatwa w czyszczeniu powłoka Ceramic Inside™
Powłoka ceramiczna
Łatwe utrzymanie czystości
Odporność na zadrapania
7x mniej podatna na zarysowanie i rdzę, w porównaniu do stali nierdzewnej.
Łatwość czyszczenia
Do przywrócenia czystości wystarczy przetarcie wnętrza miękką ściereczką.
Brak przebarwień
Tłuszcz i wysoka temperatura nie powodują przebarwień na powierzchni.
Szybko i smacznie
Funkcja Grilla
Keep Warm
Podtrzymywanie ciepła potraw
Browning Plus
Dodatkowe
przyrumienianie
Auto Cook
Automatyczne programy gotowania
Prostsze rozmrażanie
Quick Defrost
Szybkie rozmrażanie
Stylowa i trwała
Tryb ECO
Niższe rachunki
za prąd
Blokada rodzicielska
Bezpieczeństwo ponad wszystko
Poznaj intuicyjny panel sterowania mikrofalówki Samsung
Wymiary
W zestawie
Talerz obrotowy 288 mm
Ruszt
Instrukcja obsługi
Kuchenka mikrofalowa
MG23K3523AK/E2
Kolor: czarna/stal nierdzewna
Kuchenka mikrofalowa
MG23K3523AK/E2
Kolor: czarna/stal nierdzewna
Programy automatyczne
Automatyczne programy zapisane
w urządzeniu.
Browning+
Dodatkowe opiekanie potraw
za pomocą grzałki grilla.
Ceramiczne wnętrze
Trwałe i łatwe do wyczyszczenia
wnętrze.
Błyskawiczne rozmrożenie żywności
przy jednoczesnym zachowaniu
wszystkich wartości odżywczych.
Funkcja podtrzymywania
ciepła potraw.
Moc
800 W / 1100 W
Wyświetlacz
LED niebieski
Ilość poziomów mocy
6
Wymiary
489 x 275 x 392 mm
Typ kuchenki
Z grillem
Pojemność
23 l
Często zadawane pytania
1. Jaką pojemność ma kuchenka mikrofalowa MG23K3523AK/E2?
2. Czy kuchenki mikrofalowe Samsung posiadają blokadę rodzicielską?
3. Czy mikrofala Samsung jest energooszczędna?
¹ Stopień ugotowania każdego dania może się różnić w zależności od składników i menu.
² Na podstawie testów wewnętrznych przeprowadzonych zgodnie z normą IEC.
⁴ Na podstawie wewnętrznych testów modelu MW5500 w trybie gotowości. Metoda testowa: Moc wejściowa = 230 V. Ustabilizuj go w warunkach wewnętrznych i mierz pobór mocy przez 30 minut, aby obliczyć pierwsze średnie zużycie energii w trybie gotowości. Po 30 minutach wykonaj tę samą procedurę i oblicz drugie średnie zużycie energii w trybie gotowości. Określ końcowe zużycie energii, obliczając średnią z 1. i 2. zmierzonej wartości. Wynik testu: tryb normalny = 0,60 W (zmienny). Tryb gotowości = 0,35 W.