Polecane produkty podobne

Opis produktu

Przepyszne śniadanie

Zabierz go ze sobą!

ETA Tampo 3 w 1 to opiekacz, który przygotuje smakowite kanapki, gofry oraz zgrilluje na co tylko masz ochotę. Urządzenie jest wyposażone w wymienne płytki z nieprzywierającą powierzchnią, otwierające się do 180° oraz w wyłącznik bezpieczeństwa.

TRobot kuchenny planetarny bosh mum serie 2 ruch mieszadel 3d

Funkcjonalność

Opiekacz ETA Tampo to jedno urządzenie, które łączy w sobie trzy funkcje. Przygotuje przepyszne kanapki, smaczne gofry i różnorodne, grillowane przysmaki. Zestaw zawiera trzy wymienne płyty (trójkątne do kanapek, gofrowe i grillowe) z powierzchnią, zabezpieczoną przed przywieraniem i minimalizująca ryzyko oparzeń.

Robot kuchenny planetarny eastarm lift funkcje komfort wymiana

Możliwości zasilania

Dla większego bezpieczeństwa ETA Tampo wyposażono we włącznik umożliwiający wygodne i przede wszystkim bezpieczne uruchamianie, co bardzo się sprawdza, przy codziennym przygotowywaniu kanapek na ciepło. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co zmniejsza ryzyko poparzeń, jego zaletą jest również łatwy montaż i prosta konserwacja.

TRobot kuchenny planetarny bosh mum e zestaw koncowki zagniatanie ubijanie

Wygoda

Wysoki komfort użytkowania zapewniają płyty, otwierane do 180°, podświetlenie pracy i temperatury, które zapala się automatycznie. Dla Twojego bezpieczeństwa został wyposażony w izolowany termicznie uchwyt, antypoślizgowe nóżki oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem. Można go również przechowywać w pozycji pionowej, co oszczędza dużo miejsca. Pobór mocy opiekacza ETA do kanapek wynosi 700 W, a długość przewodu zasilającego 0,7 m.

Robot kuchenny planetarny bosh mum 2 wyglad marzenie

Dane techniczne

Dane podstawowe

Moc [W]: 700
Liczba kanapek: 2
Kształt kanapek: Trójkąty
Opiekacz 3w1: Tak
Funkcje: Opiekacz 3w1, Regulacja temperatury, Dodatkowe płytki, Nieprzywieralna powłoka płytek
Funkcje dodatkowe: Lampka kontrolna, Nienagrzewająca się obudowa, Termostat
Wykonanie obudowy: Termoizolowane tworzywo
Wyposażenie: Płytki do grillowania, Płytki do opiekania kanapek, Płytki do pieczenia gofrów

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Opiekacz ETA Tampo 415690000 3w1

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756