Opis produktu

Oszczędność czasu w kuchni

Wysoka wydajność

Robot kuchenny planetarny GOTIE GPM-1300W jest wyposażony w wydajny silnik o mocy 1300 W. Dzięki temu urządzenie radzi sobie z mieszaniem różnego rodzaju mas i ciast, od jajecznej pianki na bezy, poprzez tradycyjne ciasta biszkoptowe, aż po gęste kremy czy ciasto drożdżowe na chleb.

Robot kuchenny planetarny GOTIE GPM-1300W 1300 W wydajny moc

Stylowy wygląd

Robot kuchenny planetarny GOTIE GPM-1300W to nie tylko efektywne działanie, ale również stylowy wygląd. Dzięki rozwiązaniom zastosowanym przez producenta, urządzenie to oferuje elegancki wygląd, który będzie stanowił świetne uzupełnienie wielu nowoczesnych kuchni.

Robot kuchenny planetarny GOTIE GPM-1300W 1300 W stylowy wyglad design

Funkcja pracy pulsacyjnej

Robot kuchenny planetarny GOTIE GPM-1300W posiada funkcję pracy pulsacyjnej, która sprawia, że składniki są mieszane wyjątkowo dokładnie. Możesz zapomnieć o grudkach mąki pływających w cieście naleśnikowym czy części składników osiadających na dnie misy bez wymieszania. Dzięki funkcji pracy pulsacyjnej składniki na Twoje ciasta i kremy będą odpowiednio połączone!

Robot kuchenny planetarny GOTIE GPM-1300W 1300 W Funkcja pracy pulsacyjnej

Łatwe przygotowywanie ciast

Robot kuchenny planetarny GOTIE GPM-1300W posiada szereg udogodnień, które ułatwiają przygotowywanie ciast. Z pewnością docenisz wspomnianą wcześniej osłonę, która jest wykonana z przezroczystego materiału, dzięki któremu możesz zajrzeć do wnętrza robota także w trakcie jego pracy. Podświetlany włącznik sprawia, że bez trudu wybierzesz odpowiednią prędkość pracy urządzenia bez konieczności uruchamiania górnego oświetlenia, a łagodny start pozwoli na uzyskanie optymalnego efektu połączenia składników.

Robot kuchenny planetarny GOTIE GPM-1300W 1300 W udogodnienia zalety mozliwosci podsietlany wlacznik

Zawartość zestawu

W zestawie znajduje się:

- Hak do wyrabiania ciasta,

- Mieszadło,

- Trzepaczka do ubijania,

- Szpatułka,

- Instrukcja obsługi w języku polskim,

- Karta gwarancyjna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Pojemność misy roboczej [l]: 6.5
Regulacja obrotów: Mechaniczna-skokowa
Funkcje: Mieszanie, Miksowanie, Ubijanie piany, Wyrabianie ciasta
Funkcje dodatkowe: Pokrywa misy z otworem do dodawania składników, Ruch planetarny
Praca pulsacyjna: Tak
Robot planetarny: Tak
Blender kielichowy: Nie
Seria: Inna

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Robot kuchenny planetarny GOTIE GPM-1300W 1300 W

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756