Opis i dane

Opis i dane

Niezawodny pomocnik w każdym domu

TESLA RoboStar T10 jest wszechstronnym, bardzo wydajnym urządzeniem, które utrzyma Twoje mieszkanie w czystości. Robot czyści każdą powierzchnię. Posiada własny, inteligentny program i cechuje się niskim profilem, co pozwala mu czyścić trudno dostępne miejsca, np. pod meblami i łóżkami. Robot odkurzający samodzielnie wyczyści dom, automatycznie poruszając się po podłodze bez niczyjej pomocy. Bez problemu przemierza niskie progi, posiada wiele czujników i nie spada nawet ze schodów. Po zakończeniu czyszczenia wyszukuje stację ładowania i rozpoczyna proces ładowania.


TESLA ROBOSTAR T10

Możesz poświęcić się przyjemnościom, zaś robot zajmie się sprzątaniem

Robot jest bardzo prosty w obsłudze przy pomocy przycisku „CLEAN” lub pilota. Możesz zaprogramować go tak, by zaczynał czyszczenie o najwygodniejszej dla Ciebie porze. Ustaw czas planowanego czyszczenia, aby robot wysprzątał pod Twoją nieobecność, a ty po powrocie zastał czyste mieszkanie.

Do robota można zamontować zbiornik wodny pozwalający na wycieranie podłóg na mokro. Nie jest załączony do zestawu, lecz można go dokupić w formie dodatkowego akcesorium.

TESLA ROBOSTAR T10

Czujniki zabezpieczające przed upadkiem

Urządzenie wyposażone jest w wiele czujników, które wykrywają meble oraz zapobiegają upadkom ze schodów w porę zatrzymując robota.

Dzięki swej zwartej budowie, robot bez problemu dostanie się pod meble, czyszcząc każdy zakamarek.

TESLA ROBOSTAR T10

Para szczotek zapewniająca doskonałe czyszczenie

Z pomocą dwóch antystatycznych szczotek z włosia, robot TESLA RoboStar T10 czyści także obszar wokół mebli, wzdłuż ścian, w kątach i innych trudno dostępnych miejscach. Para szczotek obrotowych umiejscowionych na przodzie robota skutecznie zbiera z podłogi kurz i większe zabrudzenia. Po zakończeniu czyszczenia automatycznie wraca do stacji ładowania i rozpoczyna proces ładowania.

TESLA ROBOSTAR T10

Najnowocześniejsze baterie o dużej pojemności i stacja ładowania

TESLA RoboStar T10 posiada wysokowydajną baterię 2600mAh o wysokiej pojemności korzystającą z renomowanych ogniw baterii. Jest to jedna z najnowocześniejszych baterii, która nie wymaga formatowania. Robot wyposażony jest w specjalne zabezpieczenie, które wstrzymuje przepływ energii po pełnym naładowaniu, co zapobiega przeładowaniu. Dzięki temu, bateria wytrzyma dłużej, niż w innych produktach. Po zakończeniu czyszczenia wyszukuje stację ładowania i automatycznie rozpoczyna proces ładowania.

TESLA ROBOSTAR T10

Filtr HEPA

Filtr HEPA pomaga zbierać drobny pył, alergenne roztocza lub alergeny zwierzęce. Filtr podstawowy zbiera największe zabrudzenia. Filtr HEPA H13 przechwytuje 99,95% cząsteczek o wielkości 0,3 mikrona (w tym zarodniki i pleśnie), zapewniając wysoką wydajność filtrowania. Oczyszczanie robota jest bardzo proste, on sam zaś nie wymaga wymiany toreb. Filtr HEPA cechuje się dłuższą żywotnością, ponieważ można go oczyścić i użyć ponownie.

TESLA ROBOSTAR T10

Dane techniczne

Średnica [cm] 30
Waga [kg] 2.1
Wysokość [cm] 7.5
Automatyczne opróżnianie pojemnika Nie
Automatyczny powrót do bazy i ładowanie Tak
Czujniki Automatycznego dokowania, Krawędzi
Funkcje dodatkowe Sterowanie pilotem
Liczba programów czyszczenia 4
Programator pracy Tak
Wirtualna latarnia Nie
Wirtualna ściana Nie
Wi-Fi Nie
Funkcja mopowania Nie
Kolor Czarny
Rodzaj Odkurzacz automatyczny
Wyposażenie Ładowarka, Nakładka do wycierania na sucho, Pilot zdalnego sterowania, Ściereczka z mikrofibry do pracy na sucho, Stacja ładująca, Szczotka do czyszczenia, Szczotki boczne
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Czas ładowania akumulatora [min] 120
Czas pracy [min] 110
Model filtra H13
Nazwa filtra HEPA
Pojemność zbiornika na kurz [l] 0.3

Poziom hałasu [dB]

65
Nazwa producenta/importera 4Robotics Sp. z o.o.
Znak zgodności
Akcesoria Opinie

Opinie

Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną