Produkt archiwalny

Kuchnia BEKO CSE 62120 DW

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Opis produktu

Kuchnia gazowo-elektryczna CSE 62120 DW, marki Beko, o szerokości 60 cm, w klasie energetycznej A. Model ten posiada uchylny schowek na naczynia, podwójną szybę w drzwiach oraz komorę pieczenia pokrytą emalią łatwoczyszczącą. Pojemność piekarnika wynosi 65 litrów. 4 palniki gazowe osiągają łączną moc 7900 W. Płyta wyposażona została również w podwójny ruszt oraz w minutnik mechaniczny.

 

Piekarnik wyposażony został w 6 programów między innymi w program pieczenia wykorzystujący grzałkę górną i dolną oraz wentylator. Nadaje się szczególnie do potraw wymagających równomiernego pieczenia, np. biszkoptów. Grill elektryczny to funkcja przeznaczona do przyrządzania na ruszcie np. steków, kiełbasek, szaszłyków. Umieszczona w górnej części piekarnika grzałka umożliwia opiekanie. Zwiększenie chrupkości potraw można uzyskać podczas opiekania przy lekko uchylonych drzwiach.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj piekarnika: Elektryczny
Rodzaj płyty grzewczej: Gazowa
Kolor frontu piekarnika: Biały
Szerokość [cm]: 60
Pojemność [l]: 66
Typ prowadnic: Wytłaczane
Program samooczyszczania: Nie
Funkcje: Termoobieg, Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, Grill (opiekacz)

Opinie

2 opinie 1 użytkownik poleca ten produkt
Wygląd
4 /5
Jakość wykonania
4 /5
Funkcjonalność
4 /5
Łatwość czyszczenia
4 /5
Prosta obsługa
4 /5
Szybkość podgrzewania
4 /5
Pojemność wewnętrzna
4 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię

Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

Potwierdzony zakup
KONRAD K. 13 marca 2017
Potwierdzony zakup
POLECAM
POLECAM KUCHENKĘ BEKO, MA DUŻY PIEKARNIK, JEST FUNKCJONALNA,ŁATWO SIĘ CZYŚCI.
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 26 sierpnia 2016
moje zdanie
jak na razie wszystko ok.Najważniejsze jak będzie w codziennym dłuższym użytkowaniu. Zwłaszcza jak gwarancja będzie się zbliżała ku końcowi.
Czy ta opinia była pomocna?