Polecane produkty podobne

Opis i dane

Komfort i praktyczność w kuchni

Zamrażarka GORENJE FN4172CW to wolnostojąca zamrażarka, którą charakteryzuje doskonała funkcjonalność i wyjątkowa elegancja ukryta w nowoczesnej stylistyce. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań każdy będzie zadowolony, nawet najbardziej wymagający użytkownicy! Zamrażarka o całkowitej pojemności 194 litrów (netto), doskonale sprawdzi się w dużej rodzinie i z pewnością doskonale uzupełni wyposażenie Twojej kuchni.

Urządzenie charakteryzuje się niskim poborem mocy na poziomie 219 kWh/rok. Urządzenie o klasie energetycznej E charakteryzuje się także wyjątkowo cichą (41 dB), a jednocześnie efektywną pracą. Wysoka klasa energetyczna E pozwoli oszczędzać pieniądze, ale również i dbać o środowisko naturalne.

Zamrażarka GORENJE FN4172CW wolnostojąca zamrażarka doskonała funkcjonalność elegancja nowoczesna stylistyka pojemność 194 litrów niski pobór mocy 219 kWh/rok klasa energetyczna E cicha praca 41 dB efektywna praca

NoFrost: koniec z uciążliwym rozmrażaniem

System NoFrost zapobiega gromadzeniu się szronu na żywności i lodu na ścianach wewnętrznych zamrażarki, ponadto zapewnia niskie zużycie energii. W rezultacie, pojemność wykorzystana jest optymalnie, a rozmrażanie wnętrza nie są już konieczne. Żywność już nie będzie się sklejać ze sobą, a zamrażalnik nie będzie pokrywał się lodem.

Wytrzymała plastikowa taca na lód jest łatwa w użyciu i zapewnia, że kostki lodu są zawsze dostępne.

Zamrażarka GORENJE FN4172CW system NoFrost zapobiega gromadzeniu się szronu na żywności i lodu na wewnętrznych ścianach zamrażarki niskie zużycie energii pojemność wykorzystana optymalnie rozmrażanie wnętrza nie jest konieczne plastikowa taca na lód

Alarm otwartych drzwi

Zamrażarka wyposażona jest w "Alarm otwartych drzwi", który ostrzega Cię przed pozostawieniem uchylonych lub niedomkniętych drzwi. Alarm otwartych drzwi rozlegnie się, kiedy drzwi zamrażarki będą otwarte zbyt długo. Alarm otwartych drzwi ucichnie, kiedy tylko je zamkniesz.

Zamrażarka GORENJE FN4172CW została wyposażona w 6 szuflad, które są bardzo wygodne w użytkowaniu. Przezroczyste szuflady zapewnią doskonałą widoczność produktów w zamrażarce, a pudełka i inne pojemniki z żywnością będą doskonale widoczne i poukładane.

Zamrażarka GORENJE FN4172CW alarm otwartych drzwi szuflady sześć wygodne przezroczyste

Obustronny montaż drzwi

Możesz dopasować ustawienie zamrażarki GORENJE FN4172CW do układu swojej kuchni, dzięki możliwości obustronnego zamontowania drzwi. Informacje, w jaki sposób można zmienić kierunek otwierania się drzwi są dostępne w instrukcji obsługi urządzenia.

Zamrażarka GORENJE FN4172CW możliwość obustronnego zamontowania drzwi instrukcja obsługi

Wyświetlacz elektroniczny

Nowoczesny i prosty w obsłudze wyświetlacz elektroniczny sprawia, że ustawienie żądanych funkcji czy temperatur jest dziecinnie proste, a wyświetlane dane są łatwo dostępne i czytelne. Umiejętnie wkomponowany w urządzenie wyświetlacz nadaje mu nowoczesnego wyglądu.

Zamrażarka GORENJE FN4172CW wyświetlacz elektroniczny nowoczesny wygląd

Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Po pewnym podłączeniu zamrażarki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji zostanie ona wypoziomowana i unieruchomiona na swoim miejscu. Dla pełnej wygody i ergonomii użytkowania zamrażarki montujemy półki i szuflady, a na życzenie klienta zmieniamy kierunek otwierania drzwi. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana chłodziarka może głośno pracować, doprowadzić do rozszczelnienia drzwi i wzrostu zużycia prądu. Ma to również wpływ na żywotność samego agregatu.

Zamrażarka GORENJE FN4172CW zakupiony sprzęt wniesiemy podłączymy wypoziomowana unieruchomiona na życzenie klienta zmieniamy kierunek otwierania drzwi sprzątamy po sobie na życzenie odbieramy zużyte urządzenie

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (WxSxG) [cm] 169.1 x 55 x 55.7
Rodzaj zamrażarki Szufladowa
Zdolność zamrażania [kg/24h] 9
Klasa zamrażarki */***
Bezszronowa (No Frost) Tak
Roczne zużycie prądu 219 kWh = 133.59 zł
Klasa emisji hałasu C
Kolor Biały

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Usługi

  Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

  Usługi realizowane przy dostawie kurierem

  Pakiet Standard (Lodówka, Zamrażarka)


  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Wypoziomowanie i stabilizacja
  • Zabranie pozostałości opakowania

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Pakiet Pełen Komfort (Lodówka, Zamrażarka)

  Nieprawidłowo wypoziomowane urządzenie może ulec uszkodzeniu oraz głośno pracować.


  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Wypoziomowanie i stabilizacja
  • Usunięcie zabezpieczeń elementów ruchomych
  • Montaż półek i szuflad
  • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej
  • Sprawdzenie ułożenia uszczelek drzwi
  • Zabranie pozostałości opakowania

  Usługa nie obejmuje wykonania zmiany kierunku otwierania drzwi


  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi Zamrażarka GORENJE FN4172CW
  Produkt archiwalny

  Zamrażarka GORENJE FN4172CW

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756