Opis produktu

Wybrane cechy

Duża pojemność

Duża pojemność

W czasie jednego cyklu wypierzesz więcej odzieży. Sprawdzi się też do prania kołdry, dużej poduszki czy koca.

Pranie w niskiej temperaturze

EcoBubble™

Skutecznie pierze w niskiej temperaturze, oszczędzając energię.

Inteligentny dobór programów

Panel AI Control

Dobiera odpowiednie ustawienia i rekomendacje programów w oparciu o Twoje standardowe wybory.

Najwyższa klasa energetyczna A

Klasa energetyczna A

Najwyższa klasa wydajności energetycznej sprawia, że urządzenie zużywa mniej energii elektrycznej.

Czyszczenie z wykorzystaniem pary

Higieniczna para

Usuwa bakterie i alergeny, pozostawiając pranie higienicznie czyste.

Żywotność i trwałość silnika podparta 10-letnią gwarancją

Digital Inverter

Cicha i niezawodna praca z 10-letnią gwarancją na silnik.

Jeszcze większa pojemność

10,5 kg załadunku

Bęben o pojemności 10,5 kg umożliwia wypranie większej ilości rzeczy naraz, zmniejszając tym samym częstotliwość prania. Bez trudu zmieścisz też w pralce nawet bardzo dużą kołdrę, poduszki lub koce.

Energooszczędne, skuteczne pranie

EcoBubble™

Nawet podczas prania w niskiej temperaturze skutecznie usuniesz nawet uporczywe plamy*, dzięki technologii EcoBubble™. Poprzez połączenie wody, powietrza i detergentu, w specjalnym generatorze tworzy się aktywna piana, która szybciej wnika pomiędzy włókna materiału i usuwa zabrudzenia, będąc jednocześnie delikatną dla tkanin. Pranie w niskich temperaturach może być skuteczne, a co więcej bardziej energooszczędne**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić.
** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła aktywnej piany EcoBubble™

Zabrudzenia szybko znikają

Łatwe usuwanie zabrudzeń

Aktywna piana sprawia, że plamy łatwiej znikają z ubrań, także podczas prania w niskiej temperaturze.

Dbałość o strukturę tkanin

Dodatkowa ochrona tkanin

Aktywna piana świetnie radzi sobie z zabrudzeniami, ale też jest delikatna i chroni tkaniny oraz ich strukturę.

Mniejsze zużycie energii

Zwiększona energooszczędność

Niska temperatura prania wpływa na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.

Prosta i intuicyjna obsługa

Inteligentny panel AI Control

Panel AI Control dba o dobór ustawień zgodnie z Twoimi preferencjami. Zapamiętując Twoje nawyki, może sugerować Ci właściwe programy czy suszenie dopasowane do cyklu prania. Pralka jest łatwa w obsłudze także za sprawą aplikacji SmartThings*. Możesz zdalnie np. włączać pralkę, sprawdzić czas pozostały do zakończenia prania i dowiedzieć się jak usprawnić jej pracę.

* Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

Panel AI Control

Personalizacja ustawień i parametrów

W Panelu AI Control znajdziesz porady dotyczące wyboru właściwego programu prania i innych ustawień - wszystko w oparciu o Twoje codzienne wybory.

Cykle prania i suszenia dobrane do Twoich preferencji
Suszenie dopasowane do cyklu prania

Auto Cycle Link

Inteligentne suszenie

Odpowiedni program suszenia zostanie dobrany na podstawie wybranych ustawień prania*.

* Funkcja Auto Cycle Link jest dostępna tylko wtedy, gdy pralka i suszarka posiadają funkcję AI Control i są połączone z Wi-Fi.

Korzystaj ze SmartThings

SmartThings

Twój osobisty asystent

Aplikacja SmartThings pozwoli Ci włączyć pralkę nawet będąc poza domem. Z jej poziomu łatwo ustawisz harmonogram prania i otrzymasz porady dotyczące doboru odpowiedniego cyklu do rodzaju materiałów.

Niskie zużycie energii elektrycznej

Klasa energetyczna A

Klasa energetyczna A sprawia, że zużywasz mniej energii elektrycznej, co przekłada się na niższe rachunki za prąd. Dodatkowo jest to bardziej ekologiczne urządzenie niż podobne z niższą klasą energetyczną.

Digital Inverter

Cichy i wytrzymały silnik

Pralkę wyposażono w cichy i wydajny silnik Digital Inverter z 10-letnią gwarancją.

phpMmiAcL Digital Inverter

Pranie nigdy nie było tak proste

Programy prania dopasowane do Twoich potrzeb

Możesz korzystać z 22 automatycznych ustawień dostępnych w urządzeniu. Wśród nich znajdziesz programy takie jak m.in. Bawełna, Eco 40-60, Mieszane, Szybki 15', Syntetyki czy Koszule. Łatwiej pozbędziesz się wszystkich plam, używając funkcji Aktywnej piany, a dzięki programowi z funkcją pary zdezynfekujesz całą odzież.

Nasycenie materiałów parą

Higieniczna para

Higienicznie czyste pranie

Program z funkcją pary to dodatkowe wsparcie w pozbywaniu się plam. Po jego włączeniu tkaniny zostaną nasycone uwolnioną z dołu bębna parą. Pozbędziesz się w ten sposób zabrudzeń z ubrań i aż do 99,9% bakterii* oraz alergenów**.

Z jej pomocą łatwiej usuniesz plamy

Funkcja Aktywnej piany

Skutecznie i oszczędnie

Dzięki Funkcji Aktywnej piany łatwiej pozbyć się nawet najtrudniejszych plam po kawie czy winie. Rozwiązanie polega na wytworzeniu aktywnej piany wnikającej w tkaniny jeszcze przed uruchomieniem właściwego programu. Z jej pomocą usuwanie wszelkich plam staje się znacznie łatwiejsze***.

* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić. ** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego. ***Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Poznaj jej sekrety

Pralka Samsung WW10T504DAE posiada wiele funkcji, które ułatwią Ci dbanie o różne tkaniny. O czystość wnętrza urządzenia zadbasz za sprawą systemu czyszczenia bębna. Funkcja Aktywnej piany sprawi, że bez trudu pozbędziesz się nawet uciążliwych plam z odzieży. Silnik Digital Inverter sprawia natomiast, że pralka pracuje cicho* i wydajnie. Potrzebuje do tego mniej prądu od tradycyjnych silników, które wykorzystuje się w innych pralkach**.

* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

** Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

Czyszczenie bębna

Higienicznie czyste wnętrze

Możesz zapewnić czystość wnętrza pralki, nie używając detergentów. Do mycia membrany, drzwi i bębna zostaje użyty silny strumień wody połączony z intensywnym wirowaniem. Pozwala to usunąć zanieczyszczenia i aż do 99,9% bakterii*, które mogą być przyczyną występowania nieprzyjemnych zapachów. Zawsze będziesz też wiedział, kiedy należy włączyć program czyszczenia, ponieważ urządzenie samo przypomni Ci o takiej konieczności**.

Odzyskaj higieniczną czystość wnętrza pralki

Bęben Diamond

Chroni Twoje ubrania

Bęben z otworami w kształcie diamentów chroni tkaniny przed niszczeniem w trakcie prania. Ryzyko zaciągania włókien zostaje zminimalizowane.

Bęben przeciwdziała uszkodzeniom tkanin

*Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki. **Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli. 

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

W opakowaniu m.in. prowadnica węża

Porównaj produkty

Porównanie - model WW10T504DAE
Sprawdź dostępny w modelu WW90T654DLH program Super Speed
Pojemność pralki WW90T534DA wynosi 9 kg

WW10T504DAE

WW10T654DLH

WW90T534DAE

EcoBubble™

AddWash™

-

-

AI control

Pranie parowe

Super Speed

-

59 min

-

Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna

Aktywna piana

Szuflada StayClean

SmartThings

Łączność Wi-Fi

Załadunek

10,5 kg

10,5 kg

9 kg

Obroty rpm

1400

1400
1400

Ilość programów

22

22
22

Kolor

Biały

Biały

Biały

Wyświetlacz

Basic

Good

Basic

Poziom głośności

53 dB(A) pranie / 72 dB wirowanie 

53 dB(A) pranie / 72 dB wirowanie 

53 dB(A) pranie / 72 dB wirowanie 

Klasa energetyczna

A

A

A

Wymiary (WxSxG) mm

600x850x600

600 x 850 x 600

600 x 850 x 550

Waga netto

75 kg

76 kg

65 kg

Warto wiedzieć

Jak połączyć pralkę ze SmartThings?

W celu połączenia pralki Samsung do aplikacji SmartThings, należy uruchomić tryb punktu dostępu. W celu połączenia pralki z aplikacją SmartThings sprawdź czy masz stabilne połączenie Wi-Fi, czy Twój smartfon jest połączony z kontem Samsung oraz czy Twój model pralki jest kompatybilny ze SmartThings. Następnie, otwórz aplikację SmartThings. W menu aplikacji, dotknij “Urządzenia” a następnie dotknij ikonę plus (+). Jeżeli Twoje urządzenie nie zostanie wykryte automatycznie, wybierz kategorię “Pralka”. Jeżeli Twoja pralka nadal nie zostanie wykryta, możesz dodać ją ręcznie. W tym celu, dotknij ikonę szukaj i wprowadź model swojego urządzenia. Wykonaj czynności wskazane na ekranie, w celu zakończenia procesu łączenia Twojej pralki.  

Czy pralki z systemem Eco Bubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?

W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

Co to jest funkcja Aktywnej piany?

Funkcja Aktywnej piany wykorzystuje technologię EcoBubble™, aby delikatnie i skutecznie usuwać zabrudzenia z ubrań. Po wybraniu tej funkcji pralka produkuje dużą ilość piany, w której następnie namaczane są tkaniny. Wygenerowane bąbelki poprzez odpowiednią mechanikę bębna (obroty plus postój bębna) równomiernie wnikają w tkaninę rozpuszczając brud od środka. Nie ma potrzeby używania drogich odplamiaczy.
Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści ustawią pralkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieusunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem pralki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana pralka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Sposób załadunku: Od przodu
Pojemność [kg]: 10.5
Wymiary (GxSxW) [cm]: 60 x 60 x 85
Zużycie energii na 100 cykli [kWh]: 52 kWh = 40.04 zł
Poziom hałasu (wirowanie) [dB]: 72
Rodzaj pralki: Pralka wolnostojąca
Funkcje parowe: Tak
Zdejmowany blat: Nie

Opinie

5/5
60 opinii
60 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Głośność pracy
5 /5
Pojemność
5 /5
Prosta obsługa
5 /5
Energooszczędność
5 /5
Jakość prania
5 /5
Ilość programów
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (41)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Stanisław 28 października 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody POLECAM PRALKĘ
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody To już kolejna pralka w moim domu z firmy Samsung i mam nadzieję że nowo zakupiona posłuży mojej rodzinie równie długo jak jej poprzedniczka. Wygląd pralki nowoczesny i smukły, świetnie komponuje się w nowoczesnej łazience, a jeszcze lepiej współgra ze swoją siostrą tj. nową suszarką z firmy Samsung, więc śmiało mogę napisać, że ten duet wygląda rewelacyjnie! Pralka jest bardzo cichutka podczas pracy, a to był dla mnie ogromny priorytet podczas dokonywania wyboru. Pojemność bębna to ponad 10 kg, więc idealnie dla mojej dużej rodziny. Wiele programów, dzięki którym można w łatwy sposób dopasować swoje preferencję do możliwości tego sprzętu. Obsługa jest bardzo intuicyjna, więc to ogromna zaleta, dzięki temu każdy domownik nastawi pranie i już nikt nie powie, że nie potrafi tego zrobić. Marka Samsung w kategorii pralek zrobiła ogromny postęp na przestrzeni ostatnich lat, więc wybór sprzętu z tej firmy był dla mnie oczywisty, więc liczę na wieloletnie zadowolenie i na brak awarii. Pranie jest idealnie czyste i super odwirowane, więc czego chcieć więcej prócz wysuszenia jeszcze prania w suszarce SAMSUNG DV90TA020AE Optimal Dry?  Jestem w 100% zadowolony z mojego wyboru i dziękuję firmie Samsung, że staje na wysokości zadania od wielu lat. GORĄCO POLECAM PRALKĘ JAK I SUSZARKĘ FIRMY SAMSUNG!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Stanisław 30 października 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody POLECAM
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody To już kolejna pralka w moim domu z firmy Samsung i mam nadzieję że nowo zakupiona posłuży mojej rodzinie równie długo jak jej poprzedniczka. Wygląd pralki nowoczesny i smukły, świetnie komponuje się w nowoczesnej łazience, a jeszcze lepiej współgra ze swoją siostrą tj. nową suszarką z firmy Samsung, więc śmiało mogę napisać, że ten duet wygląda rewelacyjnie! Pralka jest bardzo cichutka podczas pracy, a to był dla mnie ogromny priorytet podczas dokonywania wyboru. Pojemność bębna to ponad 10 kg, więc idealnie dla mojej dużej rodziny. Wiele programów, dzięki którym można w łatwy sposób dopasować swoje preferencję do możliwości tego sprzętu. Obsługa jest bardzo intuicyjna, więc to ogromna zaleta, dzięki temu każdy domownik nastawi pranie i już nikt nie powie, że nie potrafi tego zrobić. Marka Samsung w kategorii pralek zrobiła ogromny postęp na przestrzeni ostatnich lat, więc wybór sprzętu z tej firmy był dla mnie oczywisty, więc liczę na wieloletnie zadowolenie i na brak awarii. Pranie jest idealnie czyste i super odwirowane, więc czego chcieć więcej prócz wysuszenia jeszcze prania w suszarce SAMSUNG DV90TA020AE Optimal Dry? Jestem w 100% zadowolony z mojego wyboru i dziękuję firmie Samsung, że staje na wysokości zadania od wielu lat. GORĄCO POLECAM PRALKĘ JAK I SUSZARKĘ FIRMY SAMSUNG!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Beata 29 października 2022
PRALKA SAMSUNG 10,5 KG #PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody Zmuszeni poszukiwaniami nowej pralki, ponieważ stara Samsung po ponad 6 latach odmówiła posłuszeństwa zdecydowaliśmy postawić na firmę Samsung, której jeśli chodzi o sprzęt jesteśmy wierni w naszym domu. Pralki niestety nie mogliśmy zobaczyć w sklepie, w związku z czym po obejrzeniu rożnych pralek, różnych firm decyzja padła na Samsung EcoBubble 10,5 kg. Oczywiście tutaj miłe zaskoczenie okazało się, że i tym razem firma Samsung nas nie zawiodła. Silnik, który jest tak cichutki, że nawet jak śpią dzieci bez problemu można prać pranie - nawet przy 1400 obrotów. Wcześniejsza pralka miała 9 kg tutaj przy 10,5 kg robię jedno pranie przy dwójce dorosłych i dwójce małych dzieci, co jest zbawieniem dla matki. Przy 1400 obrotów pranie jest bardzo dobrze wywirowane, wystarczy, że trochę tylko podeschnie na suszarce, a co najważniejsze przy tak dobrej technologii bębna moje swetry - jak i całe pranie- jest suche, nie pozaciągane, a przede wszystkim nie pogniecione. Dzięki energooszczędności jaką daje nam pralka, mamy nadzieję na niższe rachunki. Dodatkowo pobiera bardzo małą ilość detergentów, co również jest na plus, a co najważniejsze proszek nie osiada na ubraniach. Ta pralka to strzał w dziesiątkę, to zbawienie dla mamy która pierze kilka prań dziennie, a jej sterta brudnych ubrań nie maleje.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
KasiaM 15 października 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
Bardzo polecam pralkę firmy Samsung! Jest to już druga pralka tej firmy z której mam możliwość korzystać i mam nadzieję, że posłuży mi równie długo co jej poprzedniczka. Kupując pralkę zwracałam przede wszystkim uwagę na jej funkcjonalność ilość programów, oraz co dla mnie najważniejsze wydajność i przystępna cena. I to wszystko znalazłam w tym konkretnym modelu. Wsad to aż 10,5kg co przy trójce dzieci jest mega rozwiązaniem- dwoje w internacie =tygodniowe pranie x2 w 1 dzień oraz bardzo ruchliwy 2latek tu sprawdza się higieniczny program prania parą. Program ecobubble to super rozwiązanie z którego korzystałam już w poprzednim modelu, a łatwe usuwanie zabrudzeń dzięki aktywnej pianie sprawdza się przy praniu roboczej odzieży. Pralka jest cicha, ma nowoczesny wygląd a aplikacja ułatwia korzystanie. Bardzo podoba mi się również powiadomienie o czyszczeniu bębna dzięki czemu mam pewność że wnętrze pralki i cały system piorący są czyste i dzięki temu pranie jest bardziej efektywne. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i polecam!!!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Rafał 28 października 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody Chciałbym się pochwalić, że nabyłem rewelacyjną pralkę marki samsung. Chociaż użytkuję ją dopiero drugi tydzień jestem pod dużym wrażeniem, ponieważ pralka jest bardzo cicha. Bardzo duża ilość programów pozwala na optymalne dopasowanie do swoich potrzeb. Szczególnie ,, Krótkie pranie,, , pościeli ręczników czy też koców. Pobór wody, jest mniejszy w porównując poprzednią pralkę. Zaawansowanie techniczne, design jest najlepszy w swojej klasie. Miałem pralki różnych firm, ale Samsung znacznie je przewyższa. Funkcja ,,pary,, jest dodatkowym atutem w utrzymaniu maksymalnej czystości i dezynfekcji. Pojemność bębna jest idealna dla 4 osobowej rodziny. Prosta w dostępny sposób obsługa urządzenia dodatkowo podnosi komfort i czas użytkowania. Zachęcam wszystkich do zakupu pralki marki Samsung, ponieważ są to produkty godne polecenia.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Adam 31 października 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody Mamy nadzieję, że nowo zakupiona pralka razem z suszarką do kompletu posłuży nam na długo w naszym nowym domu. Pralka prezentuje się bardzo nowocześnie i pasuje do naszego wnętrza. Jednak najważniejsza jest jej prosta obsługa, która na co dzień będzie ułatwiać nam życie. Wszystkie programy wyświetlają się zgrabnie na monitorze. Dużym atutem jest to, że posiada sporo programów, dzięki którym w łatwy sposób dopasujemy jej możliwości do swoich potrzeb. Po pierwszym praniu możemy powiedzieć, że jest super odwirowane, dodatkowo w komplecie z suszarką SAMSUNG DV90TA020AE Optimal Dry pranie jest miękkie i bardzo przyjemne dla skóry. Pralka jest cicha podczas pracy. Pojemność bębna to ponad 10 kg, więc w końcu uda się wyprać dużo rzeczy na raz a w szczególności kołdry. POLECAMY ZARÓWNO PRALKĘ JAK I SUSZARKĘ!
Czy ta opinia była pomocna?
4.7/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Leszek 29 października 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
Jestem bardzo zadowolony z zakupu tej pralki! Jak zwykle Samsung najlepszym producentem sprzętów AGD i nie tylko. Pralka niezawodna, pierze bardzo dobrze ubrania wychodzą z niej jak nowe. Pralka działa cicho, wyświetla czas do zakończenia prania, a jedyną jej "fanaberią" jest granie na czekanie :-), niemniej jednak po zapoznaniu z instrukcją, łatwo można zrezygnować z muzyczki. Polecam produkty marki SAMSUNG, zwłaszcza w połączeniu z promocją. Pralka ma dużo programów, można ją sterować telefonem i tam, można dobrać odpowiedni program jak nie jest się pewnym jaki. Co ważne cicho chodzi, nie tańczy po podłodze jak poprzednia. Co ważne przy dzieciach jest bardzo pojemna bo na aż 10,5 kg. Jestem zachwycony pralką i teraz pranie to przyjemność. Pachnące, dobrze odwirowane. Szczerze polecam!#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Kuba 15 października 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody.
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody. Pralka bardzo cicha. Pierze dobrze i dokładnie. Bardzo fajnie wygląda, ciekawe opcje i funkcje. Bardzo podoba mi się opcją z aplikacją w telefonie, jest bardzo dużo opcji prania. Małe zużycie prądu oraz wody. Jestem zadowolony z zakupu. Polecam bardzo produkty Samsunga. Program EcoBubble to doskonałe rozwiązanie (już mi znane z wcześniejszego modelu) - na wielki plus możemy tez zaliczyć ładny design. Dzięki zastosowaniu Wi-Fi oraz aplikacji SmartThings można nawiązać połączenie, zdalnie sterować pralką i włączać wybrany program prania z dowolnego miejsca przez telefon. W zależności od wybranego cyklu prania automatycznie. Duża pojemność, ładny wygląd, na duży plus z pewnością wirowanie, które - przynajmniej na wysokich obrotach - pozostawia lżejsze ubrania niemal suche.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Adam 31 października 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
Mamy nadzieję, że nowo zakupiona pralka razem z suszarką do kompletu posłuży nam na długo w naszym nowym domu. Pralka prezentuje się bardzo nowocześnie i pasuje do naszego wnętrza. Jednak najważniejsza jest jej prosta obsługa, która na co dzień będzie ułatwiać nam życie. Wszystkie programy wyświetlają się zgrabnie na monitorze. Dużym atutem jest to, że posiada sporo programów, dzięki którym w łatwy sposób dopasujemy jej możliwości do swoich potrzeb. Po pierwszym praniu możemy powiedzieć, że jest super odwirowane, dodatkowo w komplecie z suszarką SAMSUNG DV90TA020AE Optimal Dry pranie jest miękkie i bardzo przyjemne dla skóry. Pralka jest cicha podczas pracy. Pojemność bębna to ponad 10 kg, więc w końcu uda się wyprać dużo rzeczy na raz a w szczególnosci kołdry. POLECAMY ZARÓWNO PRALKĘ JAK I SUSZARKĘ!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Marek 15 października 2022
#PromocjaSamsungLaczProduktyDlaWygody
Jestem bardzo zadowolony z zakupu tej pralki! Jak zwykle Samung najlepszym producentem sprzętów AGD i nie tylko. Pralka niezawodna, pierze bardzo dobrze ubrania wychodzą z niej jak nowe, cicha w pracy, energooszczędna, z super praktycznymi trybami i funkcjami takich jak: Automatyka prania, Automatyka wagowa, Eco Bubble, Funkcja aktywnej piany, Funkcja zapamiętywania ustawień, Panel AI Control, Równomierne rozłożenie ładunku w bębnie, Silnik Digital Inverter, Smart Control, Start/Pauza, Sygnał dźwiękowy zakończenia pracy, Szuflada StayClean, Wi-Fi, aplikacja SmartThings, która pomorze w przygotowaniu prania i wiele trybów prania takimi jak: Bawełna, Czyszczenie bębna, Eco 40-60º, Higiena, Koszule, Mieszany, Program szybki 15 minut, Syntetyki. Jeżeli ktoś się zastanawiał nad zakupem to bardzo polecam!
Czy ta opinia była pomocna?

Instrukcje

Instrukcja obsługi Pralka SAMSUNG WW10T504DAE EcoBubble 10.5kg 1400 obr A
Produkt archiwalny

Pralka SAMSUNG WW10T504DAE EcoBubble 10.5kg 1400 obr A

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756