Opis produktu

Charakterystyka

EcoBubble

EcoBubble™

Skuteczne pranie jest możliwe już w niskich temperaturach.

Higieniczna para

Higieniczna para

Uruchom program parowy dla higienicznie czystego i zdezynfekowanego prania.

Digital Inverter

Digital Inverter

Dłuższa żywotność, bardzo cicha praca oraz 10 lat gwarancji.

Szuflada StayClean

Szuflada StayClean

Łatwo utrzymać szufladę na detergent w czystości.

Czyszczenie Bębna

Czyszczenie Bębna

Usuwa zanieczyszczenia z bębna, membrany i drzwi pralki.

Energooszczędne, skuteczne pranie z EcoBubble™

Skuteczne usuwanie uporczywych plam, nawet w niskich temperaturach* to zasługa technologii EcoBubble™. Detergent wraz z wodą i powietrzem już na początku cyklu prania zamienia się w aktywną pianę i szybko wnika w materiał, by bez trudu usunąć z niego zabrudzenia. Takie działanie jest delikatne dla tkanin, chroni ich naturalny kolor i fakturę. Pranie w niskiej temperaturze to również mniejsze zużycie prądu**.

* Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić. 

** Na podstawie raportu z testu Performance Lab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA, badającego różnice między roztworem zwykłego środka piorącego a technologią aktywnej piany bez działania mechanicznego.

Siła bąbelków EcoBubble™

Pranie w niskiej temperaturze

Pranie w niskiej temperaturze

Skuteczne pranie w aktywnej pianie, która wnika głęboko w tkaninę, zanieczyszczenia usuwane są już w niskiej temperaturze.

Dodatkowa ochrona tkanin

Dodatkowa ochrona tkanin

Aktywna piana jest skuteczna, ale również łagodna nawet dla wymagających tkanin.

Zwiększona energooszczędność

Zwiększona energooszczędność

Pranie w niskiej temperaturze oznacza mniejsze zużycie energii elektrycznej.

Higienicznie czyste pranie

Podczas specjalnego programu pralka uwalnia z dołu bębna parę i nasyca nią tkaniny. W ten sposób łatwiej usunąć zanieczyszczenia, także bez korzystania z Prania wstępnego. Pranie zostaje zdezynfekowane i usunięte zostaje z niego, aż do 99,9% bakterii* i alergenów**.


* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa aż do 99,9% wybranych rodzajów bakterii, w tym bakterie Staphylococcus aureus i Escherichia coli. Wyniki mogą się różnić.

** Na podstawie badań British Allergy Foundation (BAF) przy użyciu programu Higieniczna para. Usuwa alergeny pochodzące z roztoczy kurzu domowego.

Co jeszcze oferuje pralka Samsung?

Skorzystaj z funkcjonalności pralki Samsung WW80TA026TH, by ułatwić sobie domowe obowiązki. Jej cicha praca nie będzie przeszkadzała domownikom*. Gwarantuje to technologia Digital Inverter, wykorzystująca mocne magnesy. Dodatkowo urządzenie jest wydajne i energooszczędne**. Łatwo utrzymać go w czystości, wystarczy włączyć odpowiedni program. A, dzięki funkcji Aktywnej piany również uciążliwe plamy przestaną być problemem.


* Redukcja hałasu wynosi odpowiednio 5 dBA i 3 dBA dla cyklu prania i wirowania. Dane na podstawie etykiety ERP, F500 8 kg 1400 obr./min WF80F5E5P4W z silnikiem Digital Inverter i Vistula 8 kg 1400 obr./min WF1804WPC z silnikiem uniwersalnym.

* Nagrodzony certyfikatem "Nawet 23 Lata Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

Digital Inverter

Digital Inverter

Bezszczotkowa konstrukcja silnika Digital Inverter sprawia, że urządzenie pracuje cicho i wydłuża żywotność silnika. Przyznano mu, aż 10-letnią gwarancję.

Szuflada StayClean

Szuflada StayClean

Szuflada StayClean posiada system przepłukiwania wodą, który dokładnie usuwa pozostałości po środkach piorących. Prosto i bez używania detergentów.

Czyszczenie bębna

Czyszczenie bębna

Bęben, membrana oraz drzwi pralki wyczyści silny strumień wody oraz intensywne wirowanie. Łatwo pozbędziesz się zanieczyszczeń i do 99,9% bakterii*, które mogą być przyczyną powstawania nieprzyjemnego zapachu we wnętrzu urządzenia. Pralka sama sygnalizuje, że wnętrze pralki wymaga czyszczenia**.


* Na podstawie badań Intertek przy użyciu programu Czyszczenie bębna. Eliminuje aż do 99,9% bakterii znajdujących się we wnętrzu pralki.

** Alert o konieczności włączenia programu Czyszczenia bębna pojawia się co 40 cykli.

Aktywna piana

Aktywna piana

Idealna czystość ubrań jest możliwa z funkcją Aktywnej piany. Usuniesz  nawet uporczywe plamy z soku, wina czy produktów do makijażu. Jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania ubrania namaczane są w aktywnej pianie, dzięki czemu zanieczyszczenia łatwo i skutecznie usuwane są z ubrań*.


* Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC60335-1 Cl.10.) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu Aktywnej piany vs. Bawełna 40/60°C, Syntetyki 60°C, Jeansy 40°C bez funkcji Aktywnej piany.

Najlepiej w zestawie

Wybierając pralkę i suszarkę Samsung z tej samej serii otrzymasz dwa urządzenia dopasowane wizualnie i funkcjonalnie, zyskując najlepszą skuteczność prania i suszenia. Jeśli masz dużą łazienkę lub pomieszczenie gospodarcze, umieść je obok siebie, a w mniejszym mieszkaniu dobrym rozwiązaniem jest ustawienie pralki i suszarki w słupku.

W opakowaniu

Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Prowadnica węża

Zaślepki na otwory po śrubach

Klucz do śrub mocujących bęben

Wąż doprowadzający i odprowadzający wodę

W opakowaniu

Porównaj produkty

Tabela porównawcza model WW80TA026TH
Tabela porównawcza model WW90TA046AT
Tabela porównawcza model WW70T4020CE

WW80TA026TH

WW90TA046AT

WW70T4020CE

EcoBubble™

-

AI control

-

-

-

Pranie parowe

Super Speed

-

-

-

Silnik Digital Inverter

Czyszczenie bębna

Aktywna piana

-

Szuflada StayClean

SmartThings

-

-

-

Łączność Wi-Fi

-

-

-

Obroty rpm

1200

1400

1200

Ilość programów

14

14

12

Kolor

Biały

Biały

Biały

Wyświetlacz

LED

LED

LED

Wymiary (WxSxG) mm

600 x 850 x 550

600 x 850 x 550

600 x 850 x 550

Waga netto

65 kg

65 kg

65 kg

Warto wiedzieć

Czy pralki z systemem Eco Bubble™ są rozwiązaniem na problem nierozpuszczonych śladów detergentów na tkaninach?

W przypadku pralek z technologią EcoBubble™, proszek zostaje rozpuszczony wcześniej, co pozwala uzyskać dużą ilość silnej piany. Wypłukanie piany z tkanin jest o wiele łatwiejsze niż wypłukanie nierozpuszczonego proszku, ponieważ piana nie zostawia zacieków, nawet na ciemnych ubraniach lub podczas prania w niskiej temperaturze.

Co to jest funkcja Aktywnej piany?

Funkcja Aktywnej piany wykorzystuje technologię EcoBubble™, aby delikatnie i skutecznie usuwać zabrudzenia z ubrań. Po wybraniu tej funkcji pralka produkuje dużą ilość piany, w której następnie namaczane są tkaniny. Wygenerowane bąbelki poprzez odpowiednią mechanikę bębna (obroty plus postój bębna) równomiernie wnikają w tkaninę rozpuszczając brud od środka. Nie ma potrzeby używania drogich odplamiaczy.
Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści ustawią pralkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieusunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem pralki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana pralka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Sposób załadunku: Od przodu
Pojemność [kg]: 8
Wymiary (GxSxW) [cm]: 55 x 60 x 85
Zużycie energii na 100 cykli [kWh]: 55 kWh = 42.35 zł
Poziom hałasu (pranie) [dB]: 53
Poziom hałasu (wirowanie) [dB]: 74
Rodzaj pralki: Pralka wolnostojąca
Funkcje parowe: Tak
Zdejmowany blat: Nie

Opinie

4.9/5
18 opinii
18 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
4.9 /5
Głośność pracy
4.9 /5
Pojemność
4.9 /5
Prosta obsługa
4.9 /5
Energooszczędność
4.8 /5
Jakość prania
4.8 /5
Ilość programów
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (16)
4.1/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Sławek 31 sierpnia 2023
Ocena pralki SAMSUNG WW80TA026TH EcoBubble 8kg 1200 obr
Pralka bardzo dobrze pierze, ma dużą ilość programów, które można w prosty sposób modyfikować, jest cicha. Dostawa, wniesienie, montaż, nowej i zabranie starej pralki było za darmo. Dostawa w umówionym czasie. Polecam produkt i sprzedawcę.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Gosia 19 lipca 2023
Polecam
Polecam. Pralka cicha, ma wiele programów.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Mateusz 7 kwietnia 2023
Bardzo dobra pralka
#EnergooszczedneUrzadzeniaPromocjaSamsung. Pralkę użytkuje od kilku dni. Zakupu pralki Samsung dokonałem na podstawie dobrych opinii znajomych, którzy użytkują podobne modele i mogę powiedzieć że nie żałuję. Pralka jest bardzo cicha, po zamknięciu drzwi od łazienki praktycznie jej nie słychać, nawet gdy wiruje to hałas nie jest w żaden sposób uciążliwy. Obsługa pralka jest banalna, mimo że ma sporo programów. Wygląd zewnętrzny pralki oceniam pozytywnie. Co do jakości prania to nie mam żadnych zastrzeżeń. Ogólnie mogę z czystym sumieniem polecić tą pralkę, jest to naprawdę dobry wybór za rozsądne pieniądze. Jeśli zależy komuś na cichej pralce z dużą ilością programów, a zarazem prostą obsługą, to jest to dobry wybór.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Zdzisław12 31 maja 2023
Pralka godna polecenia
#EnergooszczedneUrzadzeniaPromocjaSamsung Pralka cicha, energooszczędna i wielofunkcyjna. Intuicyjna w obsłudze nawet dla starszych osób. Program ułatwiający prasowanie to cudo, przyjemna muzyczka informująca o skończonym praniu :) Cena adekwatna do jakości. Polecam :)
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Anna 30 maja 2023
Pralka Samsung
Polecam jest rewelacyjna
Czy ta opinia była pomocna?
4.1/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Daria 26 października 2022
Nie jestem zadowolona
Zacznę od plusów - estetycznie wykonana, cicha, duża ilość programów i opcji pozwala na wybranie odpowiedniego trybu prania. A teraz minusy... Pobiera bardzo bardzo mało wody, zgłaszałam problem na Wsparciu Samsunga i dostałam odpowiedź, że widocznie zawór nie jest odkręcony do końca - oczywiście jest, sprawdzaliśmy, poza tym poprzednie pralki pobierały wodę i prały bez problemu. W trybie eko część prania jest sucha (po wyjęciu np. ręczników czy bluzek widać jasne, suche plamy, chusteczki do wyłapywania przebarwień barwią się w wyraźne plamy zamiast jednolicie) mimo 3 lub 4 cyklów płukania. Pranie jest źle wypłukane, nieświeżo pachnie, jest niedoprane (i nie mówię tu o trudnych do usunięcia plamach), przez rok użytkowania musiałam wyrzucić część naszej odzieży, bo była wiecznie niedoprana np. koszulki i bluzki coraz bardziej brudne i śmierdzące pod pachami, jasne skarpetki po 2-3 praniach wyglądały jak ścierki do podłogi, ubranka dziecka to już w ogóle tragedia. Używam już w zasadzie tylko trybu mix z 3 płukaniami i praniem wstępnym, na nim pranie jest względnie dobre, choć bywa, że nadal bluzka pachnie perfumami czy koszulka antyperspirantem pod pachami. Ostatnio pralka zaczęła wariować i cały cykl prania jest dużo dłuższy, niż szacowany czas wyświetlany na ekranie (np. ma być ok. 1h 18 min a całość trwa grubo ponad 2h, po prostu niektóre minuty się wydłużają niemiłosiernie), zdarzyło się także, że w trybie odprowadzania wody z wirowaniem miało to być 14 minut a przez ponad 35 minut pralka "przewalała" pranie powoli raz w jedną, raz w drugą stronę, nie wchodząc w ogóle na zadane 800 obrotów. Wymieniłam starą pralkę na nową, chciałam być eko i bardzo żałuję, teraz mam eko bubla, zamiast eko bubble. Właśnie składam reklamację, wierzę, że zostanie szybko pozytywnie rozpatrzona, bo nie zamierzam wymienić pralki po roku użytkowania.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Anna 30 września 2022
Pralka Samsung EcoBubble super
Pralka cicha i bezpieczna dla rodzin z dziećmi dzięki blokadzie w drzwiach. Programy czytelne nawet dla seniorów. Serdecznie polecam ☺️ zakupy w Media Expert, szybko sprawnie i konkretnie . Dostawa do domu i w stałym kontakcie ☺️
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Adam 25 stycznia 2022
Piękna pralka
Pralka jak piękny mebel, wystroił mi łazienkę. Bardzo praktyczne funkcje. Cicha praca.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Krystyna 20 sierpnia 2021
ZADOWOLONA
Pralka pojemna i cicha w użytkowaniu. Łatwa w obsłudze, czytelne menu programów. Pralka posiada program czyszczenia bębna, dzięki któremu można z łatwością usunąć wszystkie zabrudzenia np. z proszku. Wielkim plusem jest możliwość ustawienia wysokich obrotów w praniu szybkim 15 min, w poprzedniej pralce mogłam wirować maksymalnie na 800 w tej na 1200, jest to ważne ponieważ szybciej wysycha pranie. Pralka ma klasę energetyczną B, także jest to wysoka klasa energooszczędności. Super jest też funkcja aktywnej piany, którą można włączyć gdy ubrania są mocniej zabrudzone.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Adam 15 sierpnia 2021
Pierwsze wrażenie
Z zakupu pralki jesteśmy bardzo zadowoleni. Pracuje cicho i bardzo skutecznie - szczególnie polecam program "higiena", w którym wypraliśmy bardzo zabrudzone białe skarpety - pralka dała radę:) Ilość programów prania oraz dodatkowych opcji pozwala na wybranie optymalnych warunków pracy pralki. Polecam ten produkt.
Czy ta opinia była pomocna?

Instrukcje

Instrukcja obsługi Pralka SAMSUNG WW80TA026TH EcoBubble 8kg 1200 obr
Produkt archiwalny

Pralka SAMSUNG WW80TA026TH EcoBubble 8kg 1200 obr

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756