Pralko-suszarka BEKO HTV8732XCW

BEKO
Wielkość załadunku - pranie [kg]
8
Wielkość załadunku - suszenie [kg]
5
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]
1400
Wymiary (GxSxW) [cm]
59 x 60 x 84
Funkcje parowe
Tak
Sterowanie smartfonem
Tak
Silnik inwerterowy
Tak
Cichy silnik inwerterowyFunkcje parowe-SteamCure
OUTLET
Pralko-suszarka BEKO HTV8732XCW
Stan produktu: Bardzo dobry
Zakres od A do G
Dawniej: A
Taniej o
302,99
1 999,99
1 697,00
Pół roku nie płacisz! I raty 0%
1 697,00
1 999,99
Taniej o
302,99

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Pralko-suszarka Beko

Pralko-suszarka BEKO HTV8732XCW o szerokości 60 cm i głębokości 59 cm. Urządzenie posiada funkcję SteamCure oraz silnik inwerterowy. Maksymalna prędkość wirowania wynosi 1400 obr/min.

Pralko-suszarka BEKO HTV8732XCW - Wygląd Ogólny

StemCure

Funkcja SteamCure w pralko suszarce BEKO HTV8732XCW zaaplikuje Twojemu praniu zastrzyk pary. W zależności od wybranego programu, para zostanie zaaplikowana na początku, by usprawnić usuwanie zabrudzeń; albo na końcu, by ułatwić Ci późniejsze prasowanie.

Pralko-suszarka BEKO HTV8732XCW - StemCure

HomeWhiz

HomeWhiz to inteligentny system zarządzania urządzeniami Beko. W przypadku pralko-suszarki BEKO HTV8732XCW pozwoli Ci on na pełną kontrolę nad nią, w tym zdalne włączenie i wyłączenie, ustawienie ulubionego programu czy dodanie programu niestandardowego. HomeWhiz to także możliwość sprawdzenia, ile czasu zostało do końca cyklu prania czy zatrzymania go, jeśli zajdzie taka potrzeba. A wszystko to w intuicyjnej aplikacji, instalowanej na Twoim telefonie.

Pralko-suszarka BEKO HTV8732XCW - HomeWhiz

Silnik Inwerterowy

Nowoczesny silnik inwerterowy to gwarancja najwyższej skuteczności, dłuższej żywotności oraz pełnego komfortu, płynącego z cichszej pracy pralko-suszarki BEKO HTV8732XCW. Konstrukcja silnika inwerterowego przełoży się również na wyższą wydajność energetyczną pralki, co w prostej linii prowadzi do oszczędności na kosztach eksploatacji urządzenia.

Pralko-suszarka BEKO HTV8732XCW - Silnik Inwerterowy

Fresh Terapy

Fresh Therapy w pralko-suszarce BEKO HTV8732XCW to idealne rozwiązanie dla zapracowanych i zapominalskich. Dzięki tej funkcji, jeszcze przez 8 godzin po zakończeniu cyklu prania, pralka będzie metodycznie poruszać bębnem, by zgromadzone w środku pranie nie utraciło swojej świeżości i było mniej wygniecione.

Pralko-suszarka BEKO HTV8732XCW - Fresh Terapy

Dodaj Ubranie

Wstrzymaj cykl piorący i dodaj do prania zapomniane ubranie. Naciśnij przycisk, poczekaj na kliknięcie i po prostu dorzuć do bębna dodatkowy ładunek. Pamiętaj, że pralko-suszarka BEKO HTV8732XCW nie otworzy się, jeśli wewnątrz będzie ilość wody uniemożliwiająca bezpieczne otwarcie urządzenia.

Pralko-suszarka BEKO HTV8732XCW - Dodaj Ubranie

Program Codziennie Szybkie

Program Codzienne Szybkie w pralko-suszarce BEKO HTV8732XCW to idealne rozwiązanie w przypadku potrzeby szybkiego wyprania najważniejszych ubrań. Dzięki temu programowi, pełen wsad wypierzesz już w 28 minut (w 30 stopniach).

Pralko-suszarka BEKO HTV8732XCW - Program Codziennie Szybkie

Grzałka Niklowana

Niklowana grzałka w pralko-suszarce BEKO HTV8732XCW to brak ryzyka pokrycia kamieniem, a w konsekwencji szybsze nagrzewanie i znacznie wyższa trwałość niż w przypadku standardowej, nie pokrytej niklem grzałki. Dzięki temu stosowanie środków zmiękczających wodę staje się niepotrzebne, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji pralki.

Pralko-suszarka BEKO HTV8732XCW - Grzałka Niklowana

AquaWave

Bęben AquaWave w pralko-suszarce BEKO HTV8732XCW to specjalna konstrukcja wyżłobień w jego wnętrzu, minimalizująca ryzyko wyszarpywania materiału przez otwory. Dzięki kształtowi nawiązującemu do fal morskich, pranie przesuwa się w urządzeniu delikatnie i bez zakłóceń, nawet w przypadku prania w wysokich obrotach.

Pralko-suszarka BEKO HTV8732XCW - AquaWave

Duże Drzwi

Duże drzwi w pralko-suszarce BEKO HTV8732XCW to świetny wygląd oraz zdecydowanie większa wygoda. Dzięki nim załadujesz do wnętrza pralki nawet duże ręczniki, koce czy zasłony, a po zakończonym praniu łatwiej je wyjmiesz.

Pralko-suszarka BEKO HTV8732XCW - Duże Drzwi

AquaFusion

AquaFusion to specjalna konstrukcja zaworu odpływowego w pralko-suszarce BEKO HTV8732XCW. Dzięki blokadzie, zawór jest odcinany podczas prania, tak by z pralko-suszarki nie uciekała woda wraz z detergentem. Przekłada się to na większą oszczędność środka używanego do prania, a co za tym idzie - na lepszy stan Twoich domowych finansów.

Pralko-suszarka BEKO HTV8732XCW - AquaFusion

Self Clean

Program Self Clean utrzyma pralko-suszarkę BEKO HTV8732XCW w dobrej kondycji. Włączając go raz na jakiś czas zadbasz o to, by przepłukać bęben gorącą wodą, która usunie wszelkie mniejsze zabrudzenia, włókna pozostałe po praniu czy pozostałości detergentu.

Pralko-suszarka BEKO HTV8732XCW - Self Clean

Dane techniczne

Roczne zużycie prądu

172 kWh = 104.92 zł
Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Bezpieczeństwo użytkowania Blokada przed dziećmi
Funkcje dodatkowe Czyszczenie bębna, Dodatkowe płukanie, Pranie wstępne, Regulacja temperatury suszenia

Funkcje parowe

Tak

Opóźnienie startu pracy

Nie
Rodzaj suszarki Kondensacyjna

Silnik inwerterowy

Tak

Wyświetlacz elektroniczny

Tak
Sterowanie smartfonem Tak
Autodozowanie Nie

Klasa prania

A

Klasa wirowania

A

Klasa energetyczna

A
Klasa emisji hałasu w fazie wirowania programu EKO B

Nowa klasa energetyczna

D
Nowa klasa wirowania B
Kolor Biały
Gwarancja 24 miesiące, Door To Door

Dobór wody do wielkości załadunku

Automatyczny
Programy prania Bawełna, Bawełna ekonomiczny, Koszule, Pierze/Puch, Pranie ręczne, Syntetyki, Szybki 14 minut, Wełna
Czujnik wilgotności Nie
Kierunek otwierania drzwi W lewo

System kontroli piany

Nie

Wielkość załadunku - pranie [kg]

8

Wielkość załadunku - suszenie [kg]

5
Czas trwania cyklu prania [min] 218
Czas trwania cyklu prania i suszenia [min] 475
Pojemność dla cyklu prania i suszenia [kg] 5
Poziom emisji hałasu w fazie wirowania programu EKO [dB] 76

Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]

1400
Regulacja prędkości wirowania Tak
Wysokość [cm] 84
Głębokość [cm] 59
Szerokość [cm] 60

Zużycie wody pranie z suszeniem [l]

78

Zużycie prądu dla cyklu prania

62 kWh = 37.82 zł
Zużycie wody na cykl dla cyklu prania [l] 40
Zużycie wody na cykl dla cyklu prania i suszenia [l] 53
Instrukcja obsługi Pobierz
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
Karta produktu Pobierz
Nazwa producenta/importera BEKO S.A.
Znak zgodności
Akcesoria Opinie

Opinie

Renata
kupił/aPralko-suszarka BEKO HTV8732XCW
Praleczka jest super, pierze i wiruje, jest energooszczędna. Wspaniały wygląd komponuje się w łazience, chodzę i stale oglądam, boję się, że już nie włączę telewizora, tylko pralkę, taka super ha ha.

Ocena

Fantastyczna
Edyta
kupił/aPralko-suszarka BEKO HTV8732XCW
Super cena, jakość, mam sprawdzone inne produkty tej firmy.

Ocena

Fantastyczna
Radosław
kupił/aPralko-suszarka BEKO HTV8732XCW
Po początkowych problemach z urządzeniem, przed pierwszym uruchomieniem serwis musiał wymienić programator, ponieważ fabrycznie zamontowany nie działał w nowo zakupionym urządzeniu w związku z czym nie można było włączyć żadnego programu. Dalsze użytkowanie przebiega na chwilę obecną bezproblemowo, pralka czyści ubrania dużo dokładniej niż poprzednie urządzenie, załadunek pralki stoi na zadowalającym poziomie, przy sensownym zużyciu wody i energii. Z funkcji suszenia korzystaliśmy przez te kilka miesięcy sporadycznie, ale tak też suszarka miała być wykorzystywana jako rozwiązanie awaryjne na złą pogodę. Ocena ogólna 4/5 ze względu na początkowe problemy.

Ocena

Fantastyczna
Roksana
kupił/aPralko-suszarka BEKO HTV8732XCW
Naprawdę dobry wybór z kategorii pralko-suszarek. Duża funkcjonalność, cicha praca, pranie wysuszone bez zagnieceń, prosta obsługa oraz możliwość sterowania smartfonem. Nic dodać nic ująć. Najlepszy wybór w kategorii cenowej.

Ocena

Fantastyczna
angelika
kupił/aPralko-suszarka BEKO HTV8732XCW
Cicho pracuje, jakość super, suszenie ok.

Ocena

Fantastyczna
Tadeusz
kupił/aPralko-suszarka BEKO HTV8732XCW
1400 obrotów robi super robotę... prawie suche !!! Polecam.

Ocena

Fantastyczna
Karol
kupił/aPralko-suszarka BEKO HTV8732XCW
Pralka jest cicha i idealnie komponuje się w nowoczesnym wnętrzu! Polecam!

Ocena

Fantastyczna
Katarzyna
kupił/aPralko-suszarka BEKO HTV8732XCW
Praleczka cicha, ładna przy tym. Ma szereg funkcji, których jeszcze nie wypróbowałam. Jest jedną z najlepiej ocenianych na stronie ME, a przy tym energo i wodo oszczędna. To właśnie te cechy spowodowały, że zakupiłam ten sprzęt. Mogę śmiało polecić!

Ocena

Fantastyczna
Magda
kupił/aPralko-suszarka BEKO HTV8732XCW
Ten model używam już ok 3 miesięcy. Nie korzystałam jeszcze ze wszystkich funkcji, na razie oceniam na 7/10. Zacznijmy od plusów: w porównaniu do pralko-suszarek innych producentów, ta ma niskie zużycie wody i prądu. Obsługa jest prosta, wyświetlacz duży i wyraźny. Większość programów można modyfikować - skracać czas, prędkość wirowania czy długość suszenia, no chyba, że są to programy łączone, czyli pranie z suszeniem, wtedy ustawienie to 1400 obrotów, temperatura prania do dostosowania. Przy innych programach możemy modyfikować wszystko, można zrobić pranie 15 min w wysokich temperaturach, co uważam za super zaletę. Pierze dobrze, nie można narzekać, aplikacja nie jest jakoś super pomocna. Co do suszenia, trzeba uważać na ilość wkładanych rzeczy, zbyt duża ich ilość spowoduje wygniecenie materiałów. Urządzenie mocno nagrzewa się podczas suszenia, dlatego nie wszystko można tam wysuszyć (ryzyko skurczenia). Praca silnika jest bezgłośna ALE wirowanie to kosmos, przy 1200 obrotach ma się wrażenie jakby to był czołg, jest naprawdę głośna, dlatego pranie w nocy raczej odpada, no chyba, że się nie ma sąsiadów albo wrażliwości na innych. Małym minusem jest dość cichy sygnał zakończenia cyklu, można przegapić przy zamkniętych drzwiach. Aha, no i największą wadą-nie wiem dlaczego, ale białe materiały po suszeniu stały się szare. Ogólnie użytkuje się całkiem przyjemnie, choć funkcja suszenia mogłaby być trochę bardziej dopasowana (niższe temperatury). Jako pralkę oceniam 10/10, jako suszarkę 5/10.

Ocena

Fantastyczna
Paulina
kupił/aPralko-suszarka BEKO HTV8732XCW
Pralko-suszarka BEKO to bardzo dobry wybór do małych mieszkań. Bardzo ułatwia życie bez bawienia się z suszarkami w każdym kącie i rozwieszania prania. Pranie jeśli wyciągnie i poskłada się od razu po wysuszeniu chwilkę musi odparować i można chować do szafy. Przy małych dzieciach w domu jest idealna. Co do marki to miałam już styczność z kilkoma pralkami i nigdy na nie narzekałam. Pralko-suszarkę mam pierwszy raz i wg mnie pranie po wysuszeniu nie różni się niczym od prania z samej suszarki. Co do tego, że ubrania się zbiegają... To fakt, może się to zdążyć jeśli się nie patrzy na metki, bo obecnie nie wszystko się nadaje do suszenia. Dla tych co się wahają nad kupnem 2w1 lub samej suszarki to powiem tak. Jeśli ma się miejsce i fundusze na dwa osobne urządzenia to można poszaleć, ale jeśli jednak nie ma się ani miejsca, ani nie chce się wydawać kilku tysięcy to kupując 2w1 niczym nie ryzykuje. W obecnych czasach nie robią już urządzeń wytrzymujących ponad 10 lat jak kiedyś, więc jeśli się popsuje coś to nawet biorąc na raty spłaci się jedno i można kupić drugie.

Ocena

Fantastyczna
Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Dodaj ubezpieczenieDodaj ubezpieczenie Gwarancja Plus

Raty i Leasing

Raty i Leasing

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
 • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
 • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
 • Wszystko załatwisz online
 • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
 • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
 • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- opłata wstępna od 10 % do 30

- opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Usługi

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Pakiet Standard ( Pralka, Suszarka )

Pakiet Standard ( Pralka, Suszarka )


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
59,99
Pakiet Pełen Komfort ( Pralka, Suszarka )

Pakiet Pełen Komfort ( Pralka, Suszarka )

Wniesienie, rozpakowanie, ustawienie, ściągnięcie blokad, wypoziomowanie, test szczelności, podłączenie i zabranie opakowania.

Dowiedz się więcej

 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja (z montażem zakupionych w sklepie podkładek antywibracyjnych)
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
 • Weryfikacja poziomu twardości wody. Instalacja filtra/magnetyzera zakupionego osobno (w razie konieczności)
 • Sprawdzenie szczelności układu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
89,99
Podłączenie zestawu pralki i suszarki

Podłączenie zestawu pralki i suszarki

Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi

Dowiedz się więcej

Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi
 • Wniesienie
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Montaż łącznika i połączenie urządzeń w zestaw - lista dostępnych łączników
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
 • Sprawdzenie szczelności układu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
179,99
Instrukcje

Instrukcje

Instrukcja obsługi Pralko-suszarka BEKO HTV8732XCW

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert

1 697,00
1 999,99
Taniej o
302,99