Suszarka GRAM TLS 7953-80

(1)
Kod: 479162
Wielkość załadunku [kg]: 9
Typ suszarki: Kondensacyjna
Wymiary (GxSxW) [cm]: 60.9 x 59.6 x 84.5
Roczne zużycie prądu: 194 kWh = 149.38 zł
Funkcje: Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny, Możliwość montażu na pralce, System suszenia pompą ciepła
Silnik inwerterowy - cicha praca
HeatPump - szybkie suszenie tkanin
Zobacz opis produktu
A+++ Karta informacyjna produktu
Suszarka GRAM TLS 7953-80
Suszarka GRAM TLS 7953-80
Cena z kodem obowiązuje do 23.03.2023 r. do godz. 23:59
Cena z kodem
SWIETA-17032303
2 699 00
Cena z kodem obowiązuje do 23.03.2023 r. do godz. 23:59
3 499 , 00
Cena regularna
2 999 99
3 499 , 00
Cena regularna: 2 999,99 zł
199,99 zł x 15 rat 0%
Rata dla ceny przed kodem rabatowym Sprawdź leasing dla firm Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 999 , 99  zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 999 , 99  zł
U Ciebie
W sklepie pojutrze
Odbieramy zużyty sprzęt

Opis produktu

Doskonałe rozwiązanie, gdy chcesz zaoszczędzić czas i cieszyć się higieniczną czystością

Silnik inwerterowy

Doskonałe efekty prania przy krótkich programach. Cicha praca, dłuższa żywotność i niższe zużycie prądu dzięki innowacyjnemu silnikowi.

Najnowsze technologie pozwalają osiągać doskonałe efekty prania przy krótkich programach. Nowoczesny, bezszczotkowy silnik inwerterowy zapewnia najwyższą klasę energetyczną, co prowadzi do niższego zużycia energii, gwarantując też cichą pracę i dłuższą żywotność urządzenia.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 silnik inwerterowy

HeatPump

Wyższa efektywność suszenia przy zastosowaniu niższej temperatury. Bezpieczeństwo dla suszonych tkanin i niższe zużycie energii.

Bezpieczne i optymalnie szybkie suszenie najdelikatniejszych tkanin, z innowacyjnym rozwiązaniem pompy ciepła – HeatPump. To wyższa efektywność suszenia, przy zastosowaniu niższej temperatury, co przekłada się na niższe zużycie energii elektrycznej.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 pompa wyższa egektywność suszenia

Wyświetlacz LED

Wyświetlacz LED umożliwia optymalnie łatwe i szybkie konfigurowanie odpowiednich programów i funkcji.

Optymalna intuicyjność w odnajdywaniu i konfigurowaniu wszelkich programów i funkcji jest możliwa dzięki doskonale zaprojektowanemu wyświetlaczowi LED. Wyświetlacz ułatwia i skraca czas ustawiania idealnych parametrów prania.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 wyświetlacz LED

Stopień wysuszenia

3 poziomy suszenia to korzyść w postaci perfekcyjnie i bezpiecznie dosuszonych ubrań.

Dla wybranych programów dostępne są 3 dodatkowe poziomy suszenia odzieży. W zależności od potrzeb wystarczy wybrać jeden z trzech, by uzyskać oczekiwany efekt wilgotności końcowej wsadu.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 stopnie wysuszenia

Program Suszenie Czasowe

Indywidualne dostosowywanie czasu suszenia ciepłym powietrzem.Program doskonale sprawdzi się do suszenia grubych koców lub butów.

Pełna kontrola nad suszeniem ciepłym powietrzem. Algorytm programu umożliwia indywidualne dostosowanie czasu suszenia. Program doskonale sprawdzi się przy grubych kocach, a także butach.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 suszenie czasowe

Suszenie delikatne

Funkcja „delikatne” zapewnia bezpieczne i doskonałe suszenie delikatnych ubrań.

Perfekcyjne i bezpieczne suszenie delikatnej odzieży. Wystarczy wybrać funkcję „delikatne”, która zasygnalizowana zostanie ikonką piórka na wyświetlaczu. Obniżona temperatura i wydłużony czas suszenia to gwarancja perfekcyjnie wysuszonych ubrań.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 perfekcyjne wysuszenie

Mniej zagnieceń

Ubrania wyjęte z suszarki nawet po 2 godzinach po zakończonym cyklu nie będą pogniecione dzięki funkcji Mniej Zagnieceń.

Ryzyko pogniecionych ubrań zostało wyeliminowane dzięki zastosowaniu funkcji Mniej Zagnieceń. Nawet do 2 godzin po skończonym suszeniu, urządzenie będzie aktywne, napowietrzając odpowiednio wsad, co nie pozwoli na powstawanie zagnieceń.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 mniej zagnieceń

Sterowanie sensorowe

Komfort sterowania, ergonomia użytkowania i sprawny dostęp do programów oraz funkcji dzięki sensorowym czujnikom.

Ergonomiczne sterowanie sensorowe to wyższy standard użytkowania i szybsze ustawianie właściwych programów. Zlokalizowane pod płaską powierzchnią panelu sensory ułatwiają też utrzymanie urządzenia w czystości.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 sensory sterowanie

InnerLight

Wyższy komfort użytkowania suszarki dzięki zastosowaniu podświetlenia bębna.

Podświetlone wnętrze suszarki podnosi komfort użytkowania urządzenia. Światło uruchamia się zaraz po otwarciu drzwi lub po naciśnięciu przycisku. Proste rozwiązanie, które ułatwia załadunek i rozładunek suszarki.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 oświetlenie

Program Bawełna - stopnie wysuszenia

Wybierz program zgodnie z potrzebami. Perfekcyjnie wysuszone tkaniny bawełniane uzyskasz z Programem Bawełna Extra Suche lub do Szafy. Gotową do prasowania, lekko wilgotną odzież zapewni Program do Prasowania.

W zależności od pożądanego stopnia wysuszenia można wybrać odpowiedni program przeznaczony do suszenia odzieży bawełnianej. Grube, wielowarstwowe materiały, takie jak pościel, ręczniki, bielizna bawełniana zostaną całkowicie wysuszone z Programem Bawełna Extra Suche oraz Do Szafy. Natomiast Program do Prasowania delikatnie suszy tkaniny, pozostawiając je lekko wilgotne dla uzyskania lepszych efektów prasowania.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 stopnie wysuszenia

Program syntetyki - stopnie wysuszenia

Wybierz program zgodnie z potrzebami. Odzież gotową do użycia uzyskasz z Programem Syntetyki Extra Suche. Wygodne prasowanie zagwarantuje Program Syntetyki do Prasowania.

W zależności od pożądanego poziomu wysuszenia należy wybrać odpowiedni program przeznaczony do suszenia odzieży syntetycznej. Z programem Syntetyki Extra Suche suszone koszulki, bluzki czy koszule są gotowe do użycia. Program Syntetyki do Prasowania lekko dosusza tkaniny i pozostawia je delikatnie wilgotne, co ułatwia i przyspiesza prasowanie.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 syntetyki stopnie wysuszenia

Program Odświeżenie

Zaledwie 10 minuty wystarczy, by przywrócić ubraniom świeżość.

Wystarczy zaledwie 10 minut, by odzież włożona do suszarki została odpowiednio napowietrzona i odzyskała pełną świeżość z programem Odświeżanie. W razie potrzeby proces odświeżania można przedłużyć nawet do 120 minut.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 odświeżanie

BabyCare

Nawet 3 kg niemowlęcych ubranek doskonale wysuszonych z gwarancją zachowania ich delikatności.

Doskonałe efekty suszenia najdelikatniejszych niemowlęcych ubranek. Wystarczy wybrać program BabyCare, by zyskać pewność, że ubranka zachowają swoją delikatność.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 dla ubranek dziecięcych

Program Wełna

Pełne dosuszenie wełnianych ubrań z gwarancją ich bezpieczeństwa.

Program do tkanin wełnianych zapewnia perfekcyjne wysuszenie wełnianych ubrań z zachowaniem ich oryginalnego rozmiaru i idealnego wyglądu.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 wełna

Sygnalizacja dźwiękowa

Wyraźny sygnał dźwiękowy informuje o zakończonym suszeniu oraz o wyborze programu i funkcji.

Sygnalizacja dźwiękowa wyraźnie informuje o zakończonym cyklu suszenia oraz o wyborze programu i funkcji. Praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu nie zapomnimy o suszonych ubraniach.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 dźwięk

BigDoor

Szeroki otwór bębna ułatwia załadunek i rozładunek suszarki.

Komfortowy załadunek i rozładunek umożliwia wyjątkowo szeroka średnica drzwi suszarki, która ułatwia komfortowe dodanie nawet tak dużych elementów garderoby jak zimowe kurtki, czy cały komplet pościeli.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 duży otwór

Program Expres 45'

Gotowe do użycia koszule z programem Express 45' w zaledwie 45 minut.

W razie potrzeby wysuszenia mniejszej ilości ubrań warto skorzystać z programu Expres 45'. Wystarczy 45 minut, by dobrze odwirowana w pralce odzież została odpowiednio wysuszona i była gotowa do użycia.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 ekspres szybkie

Extra Cichy

Nawet o połowę niższa emisja hałasu z programem Extra Cichy.

Emitowany przez suszarkę dźwięk nie musi być uciążliwy. Z programem Extra Cichy poziom hałasu zostanie zredukowany nawet o połowę w stosunku do wielu innych programów. To wyższy komfort na co dzień.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 ekstra cichy

Program Delikatne

Najdelikatniejsze tkaniny perfekcyjnie i bezpiecznie wysuszone z programem Delikatne w temperaturze nieprzekraczającej 45°C.

Nawet najdelikatniejsze tkaniny będą doskonale wysuszone, bezpiecznie i bez zagnieceń. Program perfekcyjnie wysuszy delikatne koszule, bluzki, a także jedwabną odzież w temperaturze nieprzekraczającej 45°C.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 delikatne

Program Koszule 30'

W 30 minut ulubione koszule będą wysuszone na tyle, by je szybko i perfekcyjnie wyprasować.

Zaledwie 30 minut suszenia wystarczy, by ulubione koszule były gotowe do prasowania. Program Koszule pozostawia tkaniny delikatnie wilgotne, by prasowanie przebiegało sprawniej i efektywniej.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 koszule

Program Mix

Program Mix to gwarancja zachowania oryginalnych kolorów podczas suszenia różnokolorowej odzieży jak i jasnych tkanin.

Bezpieczeństwo suszenia tkanin w różnych kolorach zapewnia Program Mix, który gwarantuje zachowanie oryginalnych właściwości tkanin jasnych i intensywności barw kolorowej odzieży.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 mix pomieszane

Program Pościel

Program pościel przeznaczony jest do skutecznego suszenia większych tkanin takich jak pościel, prześcieradła czy poszewki.

Program Pościel to efektywne i komfortowe suszenie większych tkanin takich jak pościel, prześcieradła czy poszewki. Czysta pościel to gwarancja lepszego i zdrowszego snu.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 pościel

ChildLock

Blokada przycisków funkcyjnych uniemożliwi przypadkowe wyłączenie pralki lub zmianę programu.

Zabezpieczenie pralki przed przypadkową zmianą programu to wyższy komfort i pewność realizacji całego cyklu prania. Wystarczy skorzystać z funkcji blokady, która uniemożliwi wyłączenie pralki lub modyfikację programu.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 childlock blokada dzieci

ThermoGlass

Drzwi z poliwęglanową osłoną gwarantują bezpieczeństwo. Nawet podczas pracy suszarki zewnętrzna strona drzwi pozostaje zimna.

Poliwęglanowa osłona zastosowana w drzwiach suszarki chroni przed oparzeniem. Wprowadzone rozwiązanie nie tylko zabezpiecza drzwi przed nadmiernym nagrzaniem, ale także podnosi walory estetyczne urządzenia.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 osłona bezpieczeństwo

Opóźnienie startu

Suszenie odzieży z możliwością przesunięcia o 1 do 23 godzin. Wygodnie i w optymalnie dobranym momencie.

Funkcja Opóźnienie Startu pozwala przesunąć moment rozpoczęcia suszenia od 1 do 23 godzin. Suszenie odzieży zrealizowane zostanie wtedy, kiedy potrzebujemy.

Suszarka GRAM TLS 7953-80 opóźnienie startu

Zawartość zestawu

W zestawie z suszarką znajdziesz instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną.


ZOBACZ WIĘCEJ

Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Nasi specjaliści ustawią suszarkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Pamiętaj, że nie usunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem suszarki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana suszarka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.

usluga

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wielkość załadunku [kg]: 9
Typ suszarki: Kondensacyjna
Wymiary (GxSxW) [cm]: 60.9 x 59.6 x 84.5
Roczne zużycie prądu: 194 kWh = 149.38 zł
System suszenia pompą ciepła: Tak
Silnik inwerterowy: Tak
Funkcje parowe: Nie
Poziom hałasu [dB]: 65
Funkcje: Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny, Możliwość montażu na pralce, System suszenia pompą ciepła

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
1 opinii
1 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Głośność pracy
5 /5
Pojemność
5 /5
Prosta obsługa
5 /5
Energooszczędność
5 /5
Jakość suszenia
5 /5
Ilość programów
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (1)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Romuald 27 listopada 2022
SUSZARKA GRAM TLS 7953-80 Z POMPĄ CIEPŁA, KL.A+++, 9KG
I już nie wieszam. Pranie naprawde jest takie miekkie napowietrzone pachnące i niewymagające prasowania czy dosuszania. Wyciągam ciuchy i są jak nówki.
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Urządzenie uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nic straconego, zgłoś i opisz szkodę, a naprawimy Twój sprzęt.
Zalanie sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nie martwa się, ochrona przed zalaniem działa już od dnia sprzedaży.

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 20 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Pakiet Standard (Pralka, Suszarka)

 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Wniesienie, rozpakowanie, ściągnięcie blokad, ustawienie, zabranie pozostałości opakowania

Dowiedz się więcej
109 99
54,99

Pakiet Pełen Komfort (Pralka, Suszarka)

 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja (z montażem zakupionych w sklepie podkładek antywibracyjnych)
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
 • Weryfikacja poziomu twardości wody. Instalacja filtra/magnetyzera zakupionego osobno (w razie konieczności)
 • Sprawdzenie szczelności układu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Wniesienie, rozpakowanie, ustawienie, ściągnięcie blokad, wypoziomowanie, test szczelności, podłączenie i zabranie opakowania.

Dowiedz się więcej
139 99
69,99

Podłączenie zestawu pralki i suszarki

Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi
 • Wniesienie
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Montaż łącznika i połączenie urządzeń w zestaw - lista dostępnych łączników
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
 • Sprawdzenie szczelności układu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi

Dowiedz się więcej
264 99
132,49

Instrukcje

Instrukcja obsługi Suszarka GRAM TLS 7953-80

Inne produkty w kategorii:

Suszarka GRAM TLS 7953-80
Suszarka GRAM TLS 7953-80
Cena z kodem obowiązuje do 23.03.2023 r. do godz. 23:59
Cena z kodem
SWIETA-17032303
2 699 00
Cena z kodem obowiązuje do 23.03.2023 r. do godz. 23:59
3 499 , 00
Cena regularna
2 999 99
3 499 , 00
Cena regularna: 2 999,99 zł
199,99 zł x 15 rat 0%
Rata dla ceny przed kodem rabatowym Sprawdź leasing dla firm Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 999 , 99  zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 999 , 99  zł
U Ciebie
W sklepie pojutrze
Odbieramy zużyty sprzęt

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Cena z kodem obowiązuje do 23.03.2023 r. do godz. 23:59
Cena z kodem
SWIETA-17032303
2 699 00