Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w listopadzie!

Suszarka SAMSUNG DV90T5240AT Optimal Dry AI Control

(182)
Kod: 346577

Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w listopadzie!

Wielkość załadunku [kg]: 9
Typ suszarki: Kondensacyjna
Wymiary (GxSxW) [cm]: 60 x 60 x 85
Roczne zużycie prądu: 194 kWh = 118.34 zł
Funkcje: Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny, Możliwość montażu na pralce, System suszenia pompą cieplną
Pompa ciepła - energooszczędne suszenie
Optimal Dry - bezpieczne suszenie tkanin
Zobacz cały opis
A+++ Karta informacyjna produktu
Suszarka SAMSUNG DV90T5240AT Optimal Dry AI Control
Suszarka SAMSUNG DV90T5240AT Optimal Dry AI Control

Cena z kodem obowiązuje do dnia 16.05.2022 godz. 23:59

Cena z kodem
ME10-160522
2 711
20

Cena z kodem obowiązuje do dnia 16.05.2022 godz. 23:59

Cena regularna
3 099
00
Cena regularna: 3 099,00 zł
154,95 zł x 20 rat 0%
Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Poznaj suszarkę Samsung

phpFbshGJ Klasa energetyczna ikona

Klasa energetyczna A+++

Mniejsze zużycie prądu, dzięki pompie ciepła i najwyższej klasie efektywności energetycznej.

phpgLjwvg Optimal dry ikona

Funkcja Optimal Dry

Automatycznie dostosowuje parametry pracy, by zapewnić najlepsze rezultaty suszenia.

phpda2SZZ smart ikona kopia

Aplikacja SmartThings

Łatwo kontroluj i steruj urządzeniem z dowolnego miejsca.

php1IPqHG filtr 2w1 ikona

Filtr 2w1

Innowacyjny filtr usprawniający obsługę i konserwację urządzenia.

phpqw52w3 35minut

Program Suszenie 35'

W krótkim czasie wysuszysz niewielką ilość odzieży.
phpdrLQAm DV90T5240AE S6 icon podswietlanie

Podświetlenie bębna

Możliwość dokładnego sprawdzenia zawartości bębna, by nic w nim nie zostało.

Niskie zużycie energii z technologią Pompy ciepła

Urządzenie wykorzystuje technologię pompy ciepła, by proces suszenia był bardziej energooszczędny, ekonomiczny i delikatniejszy dla tkanin*. Ciepłe powietrze wykorzystywane jest ponownie. Zastosowanie czynnika chłodzącego zamiast elektryczności pozwoliło zminimalizować zużycie energii i osiągnąć klasę efektywności energetycznej A+++. Dla Ciebie oznacza to możliwość niższych rachunków za prąd.

*Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC 61121:2013) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu programu suszenia Bawełna z wykorzystaniem technologii Pompy ciepła (DV80F5E4HGW) vs. program suszenia bez użycia technologii Pompy ciepła (DV80H4100CW). Wyniki mogą się różnić.

Funkcja Optimal Dry

3 czujniki monitorują na bieżąco parametry suszenia i dobierają do nich potrzebny czas, by suszyć odzież szybciej i zużywać przy tym mniej energii. Takie rozwiązanie jest efektywne i delikatne dla tkanin. Jeśli będzie potrzeba wyczyścić wymiennik ciepła, zostaniesz o tym poinformowany.

Inteligentny panel AI Control

Specjalnie zaprojektowaliśmy panel AI Control, by ułatwić Ci korzystanie z urządzenia. Zapamiętuje najczęściej wybierane przez Ciebie programy i dostosowuje ustawienia do Twoich preferencji. Podpowie Ci także, jaki cykl suszenia włączyć w zależności od wybranego programu prania*. Możesz także uruchomić urządzenie i wybrać optymalny cykl zdalnie za pomocą aplikacji SmartThings**.

* Automatyczny dobór programu suszenia dostępny tylko, gdy zarówno pralka, jak i suszarka posiadają panel AI Control i są podłączone do WiFi. 

** Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

phpSH0ZEB DV90T5240AT 04 Ai 960 auto

Funkcja Auto Cycle Link

Suszarka sama dobiera idealny cykl suszenia do zakończonego cyklu prania. Jest to możliwe za sprawą funkcji Auto Cycle Link*. Wypranie i wysuszenie ubrań jest teraz jeszcze prostsze!


*Auto Cycle Link  jest dostępna pod warunkiem połączenia pralki i suszarki z internetem.

php85xs6q DV90T5240AT 04 Ai odczyt

Odczytuje Twoje nawyki

Cykle suszenia zapisywane są w pamięci urządzenia. Sztuczna inteligencja analizuje dane, uczy się sposobu w jaki korzystasz z suszarki i podpowiada najlepsze ustawienia dostosowane do Twojego stylu życia czy pory roku.

phpL6tVtF DV90T5240AT 04 Ai 960 smart

Zdalne sterowanie

Za pomocą aplikacji SmartThings zdalnie skontrolujesz pracę suszarki*. Prościej dobierzesz optymalny program, zidentyfikujesz problemy i szybko je rozwiążesz.

Sprawdź, co jeszcze oferuje suszarka Samsung

Susz ubrania wygodnie, oszczędzając swoje siły i czas. Codzienne obowiązki ułatwi Ci program Bez zagnieceń. Po jego włączeniu wysuszone ubrania będą łatwiejsze do prasowania albo nie będą wymagały go wcale. Zaawansowany filtr 2w1 upraszcza konserwację urządzenia, a dzięki możliwości przekładania drzwi ustawisz suszarkę tam, gdzie Ci to pasuje.

phpqMX77b program szybki v2

Program szybki 35'

Potrzebujesz koszuli na wieczorne wyjście albo strój sportowy na trening? Teraz nie musisz już długo czekać. Program Suszenie 35’ pozwala na wysuszenie niewielkiego wsadu do 1 kg w zaledwie 35 minut*.

* Program Suszenie 35 jest odpowiedni do załadunku 1 kg syntetyków/bawełny

php9XNuuU DV90T5240AT 07 kafelki 960 przed po

Mniej zagnieceń

Z włączoną funkcją Bez zagnieceń Twoje ubrania po wysuszeniu nie będą wymagały prasowania albo ich prasowanie będzie o wiele łatwiejsze. Dodatkowo nie musisz pamiętać o szybkim wyjęciu ubrań z suszarki. Bęben będzie się jeszcze obracał przez 180 minut, dlatego na tkaninach nie powstaną zagniecenia.

php9Lv85W DV90T5240AT 07 kafelki 960 przekl

Przekładane drzwi

Bez problemu ustawisz suszarkę przy ścianie i będziesz wygodnie z niej korzystać. Po prostu dostosuj kierunek otwierania drzwi do miejsca instalacji. Dodatkowo drzwi są przezroczyste, więc zawsze sprawdzisz, co dzieje się wewnątrz urządzenia.

phpCGiEWW DV90T5240AT 07 kafelki 960 2w1

Filtr 2w1

Innowacyjny filtr 2w1 posiada aż dwie warstwy siatki, które wyłapują kurz i włókna. Rozwiązanie to eliminuje potrzebę stosowania filtra wymiennika ciepła, ułatwiając utrzymanie urządzenia w czystości i zapewniając optymalną wydajność suszenia. Specjalny alarm powiadomi Cię o konieczności wyczyszczenia filtra.

phpPqvXBV DV90T5240AT 07 kafelki 960 pod

Podświetlenie bębna

Ułatwieniem dla Ciebie jest także podświetlany bęben. Nadaje urządzeniu nowoczesnego wyglądu. Jest także bardzo praktyczny. Dzięki niemu dobrze widać co znajduje się w środku, by zawsze wyjąć z bębna wszystkie ubrania.

Najlepiej w zestawie

Inteligentna suszarka najlepiej sprawdzi się w połączeniu z inteligentną pralką z tej samej serii. Oba urządzenia możesz umieścić obok siebie lub ustawić jedno na drugim. 

Porównaj produkty

phpgbACr1 DV90T5240AT 09 Tabela 480
phppjIaJ8 DV80T7220BH 09 Tabela 480
phpd45Fl1 DV90TA240AE tab por (1)

DV90T5240AT

DV80T7220BH

DV90TA240AE

AI control

-

Higieniczna para

-

-

QuickDry'35 min

Zapobieganie zagnieceniom

Optimal Dry

AirWash

-

-

SmartThings

-

Załadunek

9 kg

8 kg

9 kg

Ilość programów

16

17

14

Kolor suszarki

Biały

Biały

Biały

Kolor drzwi

Czarny

Czarny

Czarny

Panel

Basic

Good

LED

Poziom głośności

65 dB(A)

65 dB(A)

65 dB(A)

Klasa energetyczna

A+++

A+++

A+++

Wymiary (WxSxG) mm

600x850x600

600x850x600

600x850x600

Waga netto

50 kg

50 kg

50 kg

W opakowaniu

Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, półka na obuwie

Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna

Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, półka na obuwie

Warto wiedzieć

Dlaczego po pierwszych kilku suszeniach nie widzę spersonalizowanych sugestii, dotyczących wyboru cyklu?

Na panelu AI wyświetlane są najczęściej używane cykle i ustawienia. Jest to możliwe dopiero po 10 cyklach suszenia. Na początku będzie wyświetlana domyślna kolejność, ale już po 10 cyklach urządzenie nauczy się zwyczajów użytkownika i spersonalizuje panel sterowania, ułatwiając korzystanie z urządzenia.

Czy do dezynfekcji ubrań potrzebuję detergentów?

Cykl Hygiene Care zapobiega gromadzeniu się bakterii, roztoczy, alergenów bez używania środków chemicznych. Wykorzystuje wysoką temperaturę, by usunąć 99% bakterii z mokrych lub suchych tkanin. Nie potrzebujesz już prać odzieży czy dziecięcych pluszaków, by zachować ich higieniczną czystość.

Jak działa filtr 2w1?

Czyszczenie filtrów ma zasadnicze znaczenie dla zachowania wydajności i bezpieczeństwa suszarki. Suszarka do ubrań Samsung posiada zaawansowany system filtrów 2w1, umieszczony w drzwiach dla łatwiejszej konserwacji. Dwuwarstwowy filtr siatkowy wychwytuje kurz i włókna, dzięki temu eliminuje konieczność stosowania filtra wymiennika ciepła. Za każdym razem, gdy filtr będzie wymagał wyczyszczenia, otrzymasz powiadomienie. Urządzenie poinformuje Cię również o konieczności wyczyszczenia wymiennika ciepła, po każdych 25 cyklach suszenia.
Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści ustawią suszarkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieusunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem suszarki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana suszarka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Wielkość załadunku [kg] 9
Typ suszarki Kondensacyjna
Wymiary (GxSxW) [cm] 60 x 60 x 85
Roczne zużycie prądu 194 kWh = 118.34 zł
System suszenia pompą cieplną Tak
Silnik inwerterowy Tak
Funkcje parowe Nie
Poziom hałasu [dB] 63
Funkcje Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny, Możliwość montażu na pralce, System suszenia pompą cieplną

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
185 opinii
185 użytkowników poleca ten produkt
Głośność pracy
5 /5
Funkcjonalność
5 /5
Bezawaryjność
5 /5
Energooszczędność
5 /5
Prostota obsługi
5 /5
Szybkość suszenia
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (88)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
leon 11 maja 2022
#akcjalaczproduktydlawygody.
#AkcjaLaczProduktyDlaWygody. Suszarka SAMSUNG DV90T5240AT Optimal Dry AI jest rewelacja cicha praca oraz mięciutkie pranie. Ma bardzo intuicyjny panel sterowania, a jeszcze połączony z aplikacją jest po prostu super. Bardzo prosto można dobrać sobie odpowiedni program, poza tym w trakcie pracy dzięki opcji Optimal Dry i wykorzystaniu czujników wilgotności, sprawdza poziom wysuszenia wsadu i sama skraca czas suszenia. Suszarka ma duży bęben, na 9kg wsadu, jest on podświetlany. Ma osobną, wyciąganą półeczkę, na której można wysuszyć obuwie, poduszki, legowisko dla psa czy po prostu poskładane ubranie. Umieszczając suszarkę w łazience, na pralce,dzięki dołączonemu wężykowi, można podłączyć się do odpływu i całkowicie zapomnieć o opróżnianiu pojemnika na wodę. Za to czyszcząc filtry można zobaczyć ile różnych kłaczków, sierści, włosów i kurzu zostawało nam po praniu, a teraz to wszystko jest w filtrze. Ubrania są dobrze wysuszone, nie mają zagnieceń, nie ma na nich sierści, nitek. Ręczniki, koce i bluzy polarowe są puszyste, mięciutkie i pachnące. Dodatkowo korzystając z aplikacji SmartThings można cały czas kontrolować czas suszenia i co najważniejsze nie będąc w pobliżu, wiemy kiedy skończy suszenie. Przez aplikację możemy sobie również dobrać odpowiedni program suszenia, sprawdzić zużycie energii. Aplikacja ma fajną opcję „Przepis na pranie” w którym można sobie posprawdzać różne opcje i podpowie nam jaki program wybrać. Więc ogólnie bardzo ułatwia obsługę. W końcu skończyło się rozwieszanie prania po całym domu i został zaoszczędzony czas! Niezdecydowanym naprawdę gorąco polecam!!! #AkcjaŁączyProduktyyDlaWygody JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z ZAKUPU I POLECAM KAŻDEMU KTO SIĘ JESZCZE ZASTANAWIA NAD ZAKUPEM !!!!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
ShariK 15 maja 2022
Rewelacja
Suszarkę zakupiliśmy w komplecie z pralką. Gorąco chciałbym polecić ten produkt każdemu zwolennikowi oszczędzania miejsca w swoim domu. Suszarka dzięki aplikacji SmartThings jest w stanie zsynchronizować swój program z programem pralki, czyli doskonale wie, że po praniu np. bielizny, konieczne będzie uruchomienie programu suszenia bielizny. Na plus jest też pojemność załadunku rzeczy do suszenia, można włożyć tam bardzo dużą ilość ubrań czy pościeli, a mimo to wszystko będzie suche i ciepłe. Suszarka dzięki czujnikowi sama ocenia, czy jest jeszcze konieczność suszenia zawartości bębna. Co do jej kultury pracy nie mam absolutnie nic do zarzucenia, jest prawie-cicha. "Prawie" wynika stąd, że jej sygnał po zakończeniu programu jest długi i głośny, w zależności od układu domu/mieszkania można to traktować jako wadę lub zaletę, jednakże miło byłoby zobaczyć możliwość zmiany intensywności tego dźwięku lub jego melodii. Sam produkt prezentuje się genialnie, przez "przyszłościowy" i jednocześnie uniwersalny design. Sprawdzi się w dużej, czy małej pralni, a przy odpowiednim doborze koloru produktu z kolorami królującymi w naszym pomieszczeniu efekt ten staje się nieziemski. Bardzo chwalimy sobie ten sprzęt i nie powrócimy do tradycyjnego suszenia prania. #akcjalaczproduktydlawygody
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
ShariK 15 maja 2022
Genialne rozwiązanie
Suszarkę zakupiliśmy w komplecie z pralką. Gorąco chciałbym polecić ten produkt każdemu zwolennikowi oszczędzania miejsca w swoim domu. Suszarka dzięki aplikacji SmartThings jest w stanie zsynchronizować swój program z programem pralki, czyli doskonale wie, że po praniu np. bielizny, konieczne będzie uruchomienie programu suszenia bielizny. Na plus jest też pojemność załadunku rzeczy do suszenia, można włożyć tam bardzo dużą ilość ubrań czy pościeli, a mimo to wszystko będzie suche i ciepłe. Suszarka dzięki czujnikowi sama ocenia, czy jest jeszcze konieczność suszenia zawartości bębna. Co do jej kultury pracy nie mam absolutnie nic do zarzucenia, jest prawie-cicha. "Prawie" wynika stąd, że jej sygnał po zakończeniu programu jest długi i głośny, w zależności od układu domu/mieszkania można to traktować jako wadę lub zaletę, jednakże miło byłoby zobaczyć możliwość zmiany intensywności tego dźwięku lub jego melodii. Sam produkt prezentuje się genialnie, przez "przyszłościowy" i jednocześnie uniwersalny design. Sprawdzi się w dużej, czy małej pralni, a przy odpowiednim doborze koloru produktu z kolorami królującymi w naszym pomieszczeniu efekt ten staje się nieziemski. Bardzo chwalimy sobie ten sprzęt i nie powrócimy do tradycyjnego suszenia prania.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Mateusz 30 kwietnia 2022
Pierwsza suszarka // Samsung dv90t5240AT
Moim zdaniem jeden z najlepszych zakupów AGD jaki w życiu udało mi się dokonać. Sprzęt kupiłem z pralką tego samego producenta. Jeżeli chodzi o instalację sprzętu to w sumie nic nie trzeba robić wystarczy wyjąć z opakowania i sprzęt jest gotowy do pracy, W moim przypadku nie mam możliwości podłączenia odpływu wody w kuchni jednak sprzęt ustawiony jest na odpływ wody do zbiornika, który uzupełnia się wodą w trakcie suszenia. Suszarka chodzi cicho, a rzeczy po cyklu są suche i gotowe do włożenia do szafy a nawet do włożenia na siebie. Aplikacja Smartthings też daje dużo plusów jak w przypadku pralki ( można zdalnie włączać opcje takie jak brak zagnieceń co powoduje, że po skończeniu pracy suszarka nadal suszy rzeczy żeby nie pozostawić na nich zagnieceń). Dodatkowo jak mamy połączone oba sprzęty ze sobą suszarka może automatycznie dobrać program suszenia do rodzaju zrobionego prania co jest super w przypadku takiego laika jak ja. Filtr który znajduje się w suszarce jest prosty do czyszczenia praktycznie w pół minuty można go oczyścić do zera i suszyć kolejne rzeczy. Polecam serdecznie! #AkcjaLaczProduktyDlaWygody.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Ernest 10 maja 2022
#AkcjaLaczProduktyDlaWygody.
#AkcjaLaczProduktyDlaWygody. Suszarkę Samsung model DV90T5240AT zakupiłam wraz z pralką również firmy Samsung. Jest to połączenie idealne. Oba urządzenia są ze sobą kompatybilne. Zakup suszarki to była najlepsza podjęta decyzja ostatnich czasów. Już nie wyobrażam sobie życia bez tego. Suszarka posiada wiele programów suszenia, ma podświetlany bęben. Wyciągam ubrania cieplutkie i bardzo miłe w dotyku. Do suszarki jest również dołączona półka do suszenia butów. Po zakończonym suszeniu rozbrzmiewa miła muzyczka. Suszarka jest cicha w obsłudze, energooszczędna, dopasowuje program do ubrań, skraca sama czas pracy w zależności od odzieży i wsadu prania. Ubrania nie są zagniecione. Rewelacyjna sprawa w zimie, gdzie pranie ciężko w domu schnie. Sam wygląd suszarki jest bardzo elegancki, a z pralką tej samej firmy prezentuje się bardzo elegancko. Urządzenia mam postawione jedno na drugim, połączone są specjalnym łącznikiem. Kolejny udany zakup. Polecam tym, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem!!!!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Dorota 13 maja 2022
Najlepsza inwestycja suszarka
Polecam suszarkę SAMSUNG DV90T5240AT Optimal Dry AI Control, po długich namowach znajomych, najlepsza inwestycja jaką mogliśmy dokonać, ułatwia życie i ogromna oszczędność czasu w szczególności jak ktoś prasuje jak ja i dzięki temu odchodzi ogrom prasowania(czasu). Rzeczy po wyjęciu z suszarki są mięciutkie a ręczniki aż miło się wytrzeć. To moja pierwsza suszarka. Pięknie się prezentuje ten design robi robotę, do tego bardzo funkcjonalna. Super opcja z aplikacja na telefon, w której przychodzi powiadomienie. A najważniejsze moja suszarka stoi w pralni, która jest za garażem, ale tak ładnie długo daje sygnał o zakończonym programie bez problemu ją słyszę w domu (nie odkryłam ale pewnie da się ustawić dźwięk w suszarce). Jedyny błąd który popełniłam to że tak późno ją kupiłam. Suszarka to mega urządzenie jak pralka czy zmywaka. Polecam nie zwlekaj z zakupem. #akcjalaczproduktydlawygody
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Rysiek 12 maja 2022
Udany zakup
Suszarka SAMSUNG DV90T5240AT jest moją pierwszą suszarką . Przymierzałem się do jej kupna od dłuższego czasu. Kupiłem ją ze względu na kompatybilność z świeżo zakupioną pralką SAMSUNG WW80T554DAT AddWash AI Control 8kg 1400 obr. oraz możliwością ustawienia jej jednej na drugiej. Łatwość ustawienia programów suszenia zachęca do korzystania z suszarki. Ubrania po suszeniu są miękkie i ciepłe. Suszarka oferuje wiele przydatnych funkcji , a w zestawie z pralką stanowi fajny zestaw. Aplikacja SmartThings doskonale spełnia swoją funkcję, informuje mnie o zakończonej pracy oraz zużycie energii elektrycznej na poszczególne cykle pracy. Po wysuszeniu ubrania są gotowe do założenia lub do schowania do szafy. Suszarka cicho pracuje. Polecam z całego serca #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Kacper 3 maja 2022
Suszarka SAMSUNG DV90T5240AT
Suszarka godna polecenia, prosta w obsłudze, kupiłem głównie dla funkcji Smart, podłączam do swojego kontrolera i mam piękne powiadomienia o zakończeniu cyklu. Pompa ciepła na pewno sprawi, ze będzie energooszczędna, a do tego cicha. Duży plus za wygląd, prostą obsługę i podświetlenie wewnątrz. Duży bęben był dla mnie ważnym kryterium. Posiada dużą liczbę programów a ubrania są niewygniecione oraz miękkie w dotyku. Wyposażona jest w filtr 2w1 dzięki czemu kurz i włókna zatrzymują się w nim a funkcja powiadamiania o wyczyszczeniu filtru sprawia że nie trzeba pamiętać czy filtr był czyszczony czy nie. Zalety: -sterowanie smartfonem -cicha -energooszczędna -prosta obsługa -filtr 2w1 -możliwość suszenia delikatnych tkanin oraz butów #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Beata 7 maja 2022
Suszarka rewelacyjna
Suszarka Samsung Suszarka jest rewelacyjna. Pięknie prezentuje się w zestawie z pralką. Nigdy wcześniej nie miałam suszarki, to pierwsza moja w życiu....po tygodniu użytkowania mogę stwierdzić z całą pewnością że nie wyobrażam już sobie życia bez tego sprzętu. Suszarka posiada dużo programów, ponadto po synchronizacji z pralką sama automatycznie dobiera program suszenia adekwatnie do cyklu prania....Wielki plus za czujnik wilgotności przez co skraca cykl suszenia jeśli wyczuje, że ubrania już są suche. Duży pojemnik na wodę w zupełności wystarcza. Możliwość sterowania suszarką przez telefon to mega sprawa dla zapracowanych osób.... można włączyć suszarka zdalnie np. z pracy. Polecam z całego serca. #akcjalaczproduktydlawygody
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Marek P. 10 maja 2022
Rewelacja
#akcjalaczproduktydlawygody Zakupiliśmy tą suszarkę z narzeczoną do nowego domu i był to strzał w dziesiątkę. Suszarka pracuje cichutko, daje powiadomienia w aplikacji przez co nigdy nie zapominam o wyjęciu prania (często zdarzało mi się zapomnieć wyjąć wysuszone pranie i po całonocnym leżakowaniu w suszarce potrafiło się już pomiąć ).Obsługa jest intuicyjna i bardzo łatwa, nie trzeba czytać nawet instrukcji bo wszystko jest wypisane na wyświetlaczu. Do suszarki zakupiliśmy pralkę WW70T552DAT AddWash AI Control 7kg i ten duet nie ma sobie równych razem w komplecie prezentują się bardzo prestiżowo a wszystkiego dopełnia piękne podświetlenie bębna suszarki jak i pralki. Gorąco polecam gdyż suszarka jest warta każdej ceny.
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Usługi

  Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

  Usługi realizowane przy dostawie kurierem

  Pakiet Standard (Pralka, Suszarka)

  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Usunięcie blokad transportowych
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Zabranie pozostałości opakowania

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Pakiet Pełen Komfort (Pralka, Suszarka)

  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
  • Usunięcie blokad transportowych
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Wypoziomowanie i stabilizacja (z montażem zakupionych w sklepie podkładek antywibracyjnych)
  • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
  • Weryfikacja poziomu twardości wody. Instalacja filtra/magnetyzera zakupionego osobno (w razie konieczności)
  • Sprawdzenie szczelności układu
  • Zabranie pozostałości opakowania

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Podłączenie zestawu pralki i suszarki

  Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi
  • Wniesienie
  • Usunięcie blokad transportowych
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Montaż łącznika i połączenie urządzeń w zestaw - lista dostępnych łączników
  • Wypoziomowanie i stabilizacja
  • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
  • Sprawdzenie szczelności układu
  • Zabranie pozostałości opakowania

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi Suszarka SAMSUNG DV90T5240AT Optimal Dry AI Control

  Inne produkty w kategorii:

  Suszarka SAMSUNG DV90T5240AT Optimal Dry AI Control
  Suszarka SAMSUNG DV90T5240AT Optimal Dry AI Control

  Cena z kodem obowiązuje do dnia 16.05.2022 godz. 23:59

  Cena z kodem
  ME10-160522
  2 711
  20

  Cena z kodem obowiązuje do dnia 16.05.2022 godz. 23:59

  Cena regularna
  3 099
  00
  Cena regularna: 3 099,00 zł
  154,95 zł x 20 rat 0%
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756