Użyj kodu rabatowego K-2358

Do 60 rat 0% RRSO 0%.

Suszarka SAMSUNG DV90T5240AT Optimal Dry AI Control

(42)
Kod: 346577

Użyj kodu rabatowego K-2358

Do 60 rat 0% RRSO 0%.

Pompa ciepła - energooszczędne suszenie
Optimal Dry - bezpieczne suszenie tkanin
Zobacz cały opis
Suszarka SAMSUNG DV90T5240AT Optimal Dry AI Control
Suszarka SAMSUNG DV90T5240AT Optimal Dry AI Control
Produkt dostępny w wybranych sklepach
Cena z kodem
ME21-240921
2 799
00

Cena z kodem obowiązuje do dnia 24.09.2021 godz. 23:59

Cena regularna
3 099
00
Cena regularna: 3 099,00 zł
Produkt niedostępny w sklepie internetowym. Powiadom mnie o jego dostępności.

Opis i dane

Poznaj suszarkę Samsung

phpFbshGJ Klasa energetyczna ikona

Klasa energetyczna A+++

Mniejsze zużycie prądu, dzięki pompie ciepła i najwyższej klasie efektywności energetycznej.

phpgLjwvg Optimal dry ikona

Funkcja Optimal Dry

Automatycznie dostosowuje parametry pracy, by zapewnić najlepsze rezultaty suszenia.

phpda2SZZ smart ikona kopia

Aplikacja SmartThings

Łatwo kontroluj i steruj urządzeniem z dowolnego miejsca.

php1IPqHG filtr 2w1 ikona

Filtr 2w1

Innowacyjny filtr usprawniający obsługę i konserwację urządzenia.

phpqw52w3 35minut

Program Suszenie 35'

W krótkim czasie wysuszysz niewielką ilość odzieży.
phpdrLQAm DV90T5240AE S6 icon podswietlanie

Podświetlenie bębna

Możliwość dokładnego sprawdzenia zawartości bębna, by nic w nim nie zostało.

Niskie zużycie energii z technologią Pompy ciepła

Urządzenie wykorzystuje technologię pompy ciepła, by proces suszenia był bardziej energooszczędny, ekonomiczny i delikatniejszy dla tkanin*. Ciepłe powietrze wykorzystywane jest ponownie. Zastosowanie czynnika chłodzącego zamiast elektryczności pozwoliło zminimalizować zużycie energii i osiągnąć klasę efektywności energetycznej A+++. Dla Ciebie oznacza to możliwość niższych rachunków za prąd.

*Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC 61121:2013) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu programu suszenia Bawełna z wykorzystaniem technologii Pompy ciepła (DV80F5E4HGW) vs. program suszenia bez użycia technologii Pompy ciepła (DV80H4100CW). Wyniki mogą się różnić.

Funkcja Optimal Dry

3 czujniki monitorują na bieżąco parametry suszenia i dobierają do nich potrzebny czas, by suszyć odzież szybciej i zużywać przy tym mniej energii. Takie rozwiązanie jest efektywne i delikatne dla tkanin. Jeśli będzie potrzeba wyczyścić wymiennik ciepła, zostaniesz o tym poinformowany.

Inteligentny panel AI Control

Specjalnie zaprojektowaliśmy panel AI Control, by ułatwić Ci korzystanie z urządzenia. Zapamiętuje najczęściej wybierane przez Ciebie programy i dostosowuje ustawienia do Twoich preferencji. Podpowie Ci także, jaki cykl suszenia włączyć w zależności od wybranego programu prania*. Możesz także uruchomić urządzenie i wybrać optymalny cykl zdalnie za pomocą aplikacji SmartThings**.

* Automatyczny dobór programu suszenia dostępny tylko, gdy zarówno pralka, jak i suszarka posiadają panel AI Control i są podłączone do WiFi. 

** Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS. Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung. 

phpSH0ZEB DV90T5240AT 04 Ai 960 auto

Funkcja Auto Cycle Link

Suszarka sama dobiera idealny cykl suszenia do zakończonego cyklu prania. Jest to możliwe za sprawą funkcji Auto Cycle Link*. Wypranie i wysuszenie ubrań jest teraz jeszcze prostsze!


*Auto Cycle Link  jest dostępna pod warunkiem połączenia pralki i suszarki z internetem.

php85xs6q DV90T5240AT 04 Ai odczyt

Odczytuje Twoje nawyki

Cykle suszenia zapisywane są w pamięci urządzenia. Sztuczna inteligencja analizuje dane, uczy się sposobu w jaki korzystasz z suszarki i podpowiada najlepsze ustawienia dostosowane do Twojego stylu życia czy pory roku.

phpL6tVtF DV90T5240AT 04 Ai 960 smart

Zdalne sterowanie

Za pomocą aplikacji SmartThings zdalnie skontrolujesz pracę suszarki*. Prościej dobierzesz optymalny program, zidentyfikujesz problemy i szybko je rozwiążesz.

Sprawdź, co jeszcze oferuje suszarka Samsung

Susz ubrania wygodnie, oszczędzając swoje siły i czas. Codzienne obowiązki ułatwi Ci program Bez zagnieceń. Po jego włączeniu wysuszone ubrania będą łatwiejsze do prasowania albo nie będą wymagały go wcale. Zaawansowany filtr 2w1 upraszcza konserwację urządzenia, a dzięki możliwości przekładania drzwi ustawisz suszarkę tam, gdzie Ci to pasuje.

phpqMX77b program szybki v2

Program szybki 35'

Potrzebujesz koszuli na wieczorne wyjście albo strój sportowy na trening? Teraz nie musisz już długo czekać. Program Suszenie 35’ pozwala na wysuszenie niewielkiego wsadu do 1 kg w zaledwie 35 minut*.

* Program Suszenie 35 jest odpowiedni do załadunku 1 kg syntetyków/bawełny

php9XNuuU DV90T5240AT 07 kafelki 960 przed po

Mniej zagnieceń

Z włączoną funkcją Bez zagnieceń Twoje ubrania po wysuszeniu nie będą wymagały prasowania albo ich prasowanie będzie o wiele łatwiejsze. Dodatkowo nie musisz pamiętać o szybkim wyjęciu ubrań z suszarki. Bęben będzie się jeszcze obracał przez 180 minut, dlatego na tkaninach nie powstaną zagniecenia.

php9Lv85W DV90T5240AT 07 kafelki 960 przekl

Przekładane drzwi

Bez problemu ustawisz suszarkę przy ścianie i będziesz wygodnie z niej korzystać. Po prostu dostosuj kierunek otwierania drzwi do miejsca instalacji. Dodatkowo drzwi są przezroczyste, więc zawsze sprawdzisz, co dzieje się wewnątrz urządzenia.

phpCGiEWW DV90T5240AT 07 kafelki 960 2w1

Filtr 2w1

Innowacyjny filtr 2w1 posiada aż dwie warstwy siatki, które wyłapują kurz i włókna. Rozwiązanie to eliminuje potrzebę stosowania filtra wymiennika ciepła, ułatwiając utrzymanie urządzenia w czystości i zapewniając optymalną wydajność suszenia. Specjalny alarm powiadomi Cię o konieczności wyczyszczenia filtra.

phpPqvXBV DV90T5240AT 07 kafelki 960 pod

Podświetlenie bębna

Ułatwieniem dla Ciebie jest także podświetlany bęben. Nadaje urządzeniu nowoczesnego wyglądu. Jest także bardzo praktyczny. Dzięki niemu dobrze widać co znajduje się w środku, by zawsze wyjąć z bębna wszystkie ubrania.

Najlepiej w zestawie

Inteligentna suszarka najlepiej sprawdzi się w połączeniu z inteligentną pralką z tej samej serii. Oba urządzenia możesz umieścić obok siebie lub ustawić jedno na drugim. 

Porównaj produkty

phpgbACr1 DV90T5240AT 09 Tabela 480
phppjIaJ8 DV80T7220BH 09 Tabela 480
phpd45Fl1 DV90TA240AE tab por (1)

DV90T5240AT

DV80T7220BH

DV90TA240AE

AI control

-

Higieniczna para

-

-

QuickDry'35 min

Zapobieganie zagnieceniom

Optimal Dry

AirWash

-

-

SmartThings

-

Załadunek

9 kg

8 kg

9 kg

Ilość programów

16

17

14

Kolor suszarki

Biały

Biały

Biały

Kolor drzwi

Czarny

Czarny

Czarny

Panel

Basic

Good

LED

Poziom głośności

65 dB(A)

65 dB(A)

65 dB(A)

Klasa energetyczna

A+++

A+++

A+++

Wymiary (WxSxG) mm

600x850x600

600x850x600

600x850x600

Waga netto

50 kg

50 kg

50 kg

W opakowaniu

Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, półka na obuwie

Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna

Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, półka na obuwie

Warto wiedzieć

Dlaczego po pierwszych kilku suszeniach nie widzę spersonalizowanych sugestii, dotyczących wyboru cyklu?

Na panelu AI wyświetlane są najczęściej używane cykle i ustawienia. Jest to możliwe dopiero po 10 cyklach suszenia. Na początku będzie wyświetlana domyślna kolejność, ale już po 10 cyklach urządzenie nauczy się zwyczajów użytkownika i spersonalizuje panel sterowania, ułatwiając korzystanie z urządzenia.

Czy do dezynfekcji ubrań potrzebuję detergentów?

Cykl Hygiene Care zapobiega gromadzeniu się bakterii, roztoczy, alergenów bez używania środków chemicznych. Wykorzystuje wysoką temperaturę, by usunąć 99% bakterii z mokrych lub suchych tkanin. Nie potrzebujesz już prać odzieży czy dziecięcych pluszaków, by zachować ich higieniczną czystość.

Jak działa filtr 2w1?

Czyszczenie filtrów ma zasadnicze znaczenie dla zachowania wydajności i bezpieczeństwa suszarki. Suszarka do ubrań Samsung posiada zaawansowany system filtrów 2w1, umieszczony w drzwiach dla łatwiejszej konserwacji. Dwuwarstwowy filtr siatkowy wychwytuje kurz i włókna, dzięki temu eliminuje konieczność stosowania filtra wymiennika ciepła. Za każdym razem, gdy filtr będzie wymagał wyczyszczenia, otrzymasz powiadomienie. Urządzenie poinformuje Cię również o konieczności wyczyszczenia wymiennika ciepła, po każdych 25 cyklach suszenia.
Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Nasi specjaliści ustawią suszarkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieusunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem suszarki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana suszarka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.


Dane techniczne

Funkcje

 • Funkcje dodatkowe
  3 poziomy suszenia, AirWash, Auto Cycle Link, Diamond Drum, Filtr 2w1, Funkcja OptimalDry, Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi, Panel AI Control, Podświetlenie bębna, Suszenie bez zagnieceń, Wi-Fi, Wskaźnik blokady filtra, Wskaźnik czasu do końca programu, Wskaźniki zakończenia suszenia
 • Nie
 • Tak
 • Elektroniczny
 • Tak
 • Kondensacyjna
 • Tak
 • 1.54 / 0.89
 • Sterowanie smartfonem
  Tak
 • Parametry

 • Kolor
  Biały
 • Tak
 • Wyposażenie
  Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
 • Gwarancja
  10 lat gwarancji na silnik inverter, 24 miesiące
 • Programy suszarki

 • Czas trwania programu załadunek pełny / częściowy
  220 minut / 140 minut
 • Klasa wydajności skraplania załadunek pełny / częściowy
  B / B
 • Programy suszenia
  Bawełna, Delikatny, Do prasowania, Higiena, Koszule, Mieszane, Odzież wierzchnia, Pościel, Powietrze ciepłe, Program czasowy, Ręczniki, Suszenie 35 minut, Syntetyki, Wełna, Zimny
 • Techniczne

 • Bezpieczeństwo użytkowania
  Blokada ustawień
 • Tak
 • Możliwość zabudowy pod blat
  Tak
 • 63
 • Suszarka do zabudowy
  Nie
 • Tak
 • 9
 • Zbiornik na wodę
  Tak
 • A+++
 • Wymiary

 • Wysokość [cm]
  85
 • 60
 • Szerokość [cm]
  60
 • Dokumenty do pobrania

 • Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
 • Karta produktu Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera Samsung Electronics Polska sp. z o.o.
 • Opinie

  5/5
  42 opinii
  42 użytkowników poleca ten produkt
  Głośność pracy
  5 /5
  Funkcjonalność
  5 /5
  Bezawaryjność
  4.9 /5
  Energooszczędność
  5 /5
  Prostota obsługi
  5 /5
  Szybkość suszenia
  5 /5
  Sortuj wg:
  Najbardziej przydatne
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Klaudia 20 września 2021
  Suszarka marzenie Suszarka SAMSUNG DV90T5240AT Optimal Dry AI Control
  Kupno suszarki to było moje marzenie i w końcu się spełniło. Jest to kolejny sprzęt firmy Samsung w naszym domu. Po pralce, telewizorze, przyszedł czas na suszarkę. Testowana przeze mnie jest krótko, ale jak dla mnie rewelacja. Montaż na pralce za pomocą łącznika Samsung SKK-DD był bardzo prosty. Bałam się, że będzie głośna, jakie było moje zaskoczenie. W czasie pracy jest bardzo cicha i spokojnie można ją puszczać wieczorem. Musimy tylko brać pod uwagę co suszymy. Jeśli będą ubrania z zamkami to wówczas słychać więcej, jednak to obracające się ubrania, a nie sama praca suszarki. Ogromnym plusem jest sam panel. Wybierając program suszenia pokrętłem, na panelu widzimy jaki to program, jaki duży wsad i jak długo trwa program. W czasie suszenia widzimy ile czasu na pozostało. Dla mnie przy wyborze sprzętu było to bardzo ważne i warto właśnie na to zwrócić uwagę. Ponadto oprócz przeróżnych programów, jest możliwość ustawienia programu czasowego według własnego uznania, więc jest możliwość wysuszenia jednej rzeczy w krótkim czasie. Ponadto co bardzo ważne dla wszystkich, którzy mają w domu zwierzaki, ubrania po suszeniu są obrane z sierści, włosów i nitek, niczym wyrolowane rolką do ubrań. W końcu sierść naszego królika znika sama z ubrań. Podsumowując ja osobiście polecam suszarkę SAMSUNG DV90T5240AT Optimal Dry AI Control #AkcjaŁączProduktyDlaWygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Sylwia 15 września 2021
  Suszarka SAMSUNG DV90T5240AT
  Po zakupie pralki Samsung w końcu spełniłam swoje kolejne wielkie marzenie i zakupiłam suszarkę Samsung Optimal Dry AI Control DV90T5240AT i kolejny raz to perfekcyjny wybór. Suszarka jest cicha, ekonomiczna i pięknie się prezentuje razem z pralką ( dzięki oryginalnemu łącznikowi mogłam ustawić suszarkę na pralkę). Pomimo, iż pralka była kupiona parę lat temu wygląda z suszarką jak komplet. Świetny pomysł -podświetlany bęben :) no i oczywiście półka na suszenie obuwia. Po pierwszych obawach, co do opanowania instrukcji obsługi okazało się, iż wszystko jest czytelne i bardzo intuicyjne. Już nie muszę biegać po domu i rozwieszać wszędzie prania:) Serdecznie wszystkim polecam zakup tego modelu suszarki na pewno, jak ja nie wrócą już nigdy do "przenośnych suszarek" :):) #akcjalaczproduktydlawygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Magdalena 22 września 2021
  Wymarzona Suszarka Samsung #akcjalaczproduktydlawygody
  Zakup przemyślany i wyczekiwany od dawna. Teraz już wiem, że z taką suszarką jest o wiele łatwiej przy codziennej stercie prania. Koniec z pogniecionymi ciuchami i kilkoma suszarkami ustawionymi w domu. Suszarka Samsung ma szereg opcji do wyboru który można sobie dostosować do danego prania, a nawet ona sama zbiera dane i po wielu cyklach podpowiada jaki program jest odpowiedni. Podświetlany bęben który fajnie oświetla i jest praktyczny, tak jak funkcje które podpowiadają o konieczności wyczyszczenia filtra. Możliwość sterowania suszarka przez aplikację jest nowoczesnym i praktycznym rozwiązaniem w dzisiejszych czasach. Polecam suszarkę Samsung każdemu, ponieważ nie dość, że jest bardzo praktycznym urządzeniem w domu to jeszcze super się prezentuje w łazience. #akcjalaczproduktydlawygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  KasiaG 21 września 2021
  EXTRA SUSZARKA #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
  #AkcjaLaczProduktyDlaWygody Suszarka Optimal Dry firmy Samsung ma świetny, nowoczesny design, bardzo przydatne funkcje, pracuje bardzo cicho, ubrania po suszeniu nie są pomięte bardzo i z łatwością można wyprasować. Ma bardzo prostą funkcję czyszczenia filtra. Aplikacja SmartThings pozwala na włączenie jej nawet gdy nas nie ma w domu. Współgra z pralka z tej samej firmy i już wie co suszyć i ile kilogramów. Bardzo ładnie podświetlona bęben, można z łatwością zmieniać kierunek otwierania drzwi na taki jaki nam wygodniej, dostosowuje się do wielkości prania oraz ma bardzo dobra klasę energooszczędności. W zestawie ma nawet półeczkę do suszenia butów. Polecam każdemu w 100%.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Ania 18 września 2021
  Super szuszarka
  Mój dom uwielbia produkty Samsunga. Teraz zakup padł na suszarkę. Długo zastanawiałam się czy kupić ale teraz decyzji nie żałuję. Koniec z rozwieszaniem ubrań po pokojach na przenośnych suszarkach. Teraz prosto do szafy :) Ubrania są suchutkie i dzięki dużemu wyborowi programów nie są nic pogniecione. Nie wiem jak mogłam funkcjonować bez tego urządzenia. Suszarka Samsung jest cichutka, łatwa w obsłudze a do tego ma piękny wygląd. Razem z moją pralką Samsunga tworzą zgrany duet :) Uwielbiam połączenia z smartfonem bo wiem kiedy jest koniec cyklu :) Moje życie jest teraz łatwiejsze :) #akcjalaczproduktydlawygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Mateusz 13 września 2021
  Pewny zakup bez ryzyka
  Kolejny raz potwierdziło się moje przekonanie, że jak AGD to tylko Samsung. Jest to kolejny sprzęt tej marki z którego jestem w pełni zadowolony. Suszarka DV90T5240AT/S6 to strzał w dziesiątkę. Niesamowity design, intuicyjne menu połączone z przepięknym panelem dotykowym, do tego cicha praca, dobre suszenie. Suszarka posiada ponadto podświetlany bęben i sterowanie smartphonem. Dodatkowym atutem jest możliwość postawienia suszarki bezpośrednio na pralce, trzeba wtedy jednak pamiętać o dokupieniu specjalnego łącznika stabilizującego oba urządzenia. Gorąco polecam powyższy sprzęt. #akcjalaczproduktydlawygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Mateusz 13 września 2021
  Pewny wybór bez ryzyka
  Kolejny raz potwierdziło się moje przekonanie, że jak AGD to tylko Samsung. Jest to kolejny sprzęt tej marki z którego jestem w pełni zadowolony. Suszarka DV90T5240AT/S6 to strzał w dziesiątkę. Niesamowity design, intuicyjne menu połączone z przepięknym panelem dotykowym, do tego cicha praca, dobre suszenie. Suszarka posiada ponadto podświetlany bęben i sterowanie smartphonem. Dodatkowym atutem jest możliwość postawienia suszarki bezpośrednio na pralce, trzeba wtedy jednak pamiętać o dokupieniu specjalnego łącznika stabilizującego oba urządzenia. Gorąco polecam powyższy sprzęt. #akcjalaczproduktydlawygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Piotr 21 września 2021
  Super suszarka niezawodnej firmy.
  Suszarka zakupiona kilka dni temu. Super wygląd. Bardzo dużo programów, które można dostosować w zależności od rodzaju suszonego materiału. Poza tym super program, w którym sami decydujemy jak długo ma trwać proces suszenia. Po jakimś czasie na podstawie wcześniejszych cyklów prania pewnie sam będę wiedział dokładnie ile czasu będzie potrzebne na suszenie. Bardzo przydatna aplikacja do sterowania suszarką przez smartfona. Sprzęt sprawuję się bardzo dobrze, idealnie suszy (nawet w krótszym czasie) nie jest odgórnie założony. Super zakup. Żona i ja jesteśmy bardzo zadowoleni. #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Marta 21 września 2021
  Dlaczego dopiero teraz? Jest super... DV90T5240AT
  Sama nie wiem dlaczego tak długo odkładałam ten zakup. Po kilku dniach używania wiem, że stanowczo za długo..... To jest świetna rzecz. Dla niezdecydowanych, jak ja do niedawna, powiem szczerze, bardzo, ale to bardzo polecam. Dla samych ręczników warto.... Mega mięciutkie, niewiarygodnie wręcz .... Dziecięce ubrania na półki bez potrzeby prasowania, koszule czy inne gniotliwe rzeczy w opcji "do prasowania" na godzinkę na wieszak i wkładam do szafy. Nie testowałam jeszcze wszystkiego ale myślę, że zdecydowanie się obroni. Po prostu zakup ostatnich lat !!!
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Marta 21 września 2021
  Polecam. Zdecydowanie poprawia codzienność
  Jest świetna, bardzo poprawia codzienność Sama nie wiem dlaczego tak długo odwlekałam ten zakup... Po kilku dniach używania mogę tylko powiedzieć , że suszarka jest świetna. Bardzo polecam niezdecydowanym. Ręczniki po wyjęciu są puszyste i mięciutkie, ubrania dzieci od razu wędrują na półki, inne gniotliwe rzeczy po programie " do prasowania" na godzinkę na wieszak, żeby doschły minimalnie i do szafy.... Z tą suszarką świat wydaje się lepszy. Bardzo polecam, bardzo. #AkcjaLaczProduktyDlaWygody
  Czy ta opinia była pomocna?
  Podziel się swoją opinią
  /5
  Głośność pracy
  /5
  Funkcjonalność
  /5
  Bezawaryjność
  /5
  Energooszczędność
  /5
  Prostota obsługi
  /5
  Szybkość suszenia
  Zaznacz wszystkie
  Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

  Akcesoria

  Ubezpieczenie Gwarancja Plus

  Gwarancja Plus
  Pełna ochrona
  Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
  Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
  Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
  Bez dodatkowej ochrony
  Gwarancja Plus
  Pełna ochrona
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Bez dodatkowej ochrony
  Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
  Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
  Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
  Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
  Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
  Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku

   Wypełniasz wniosek na stronie, potwierdzasz tożsamość wysyłając przelew 1 zł i podpisujesz

   umowę - wszystko przez Internet

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Usługi

   Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

   Usługi realizowane przy dostawie kurierem

   Pakiet Standard (Pralka, Suszarka)


   • Wniesienie
   • Rozpakowanie urządzenia
   • Usunięcie blokad transportowych
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

   Pakiet Pełen Komfort (Pralka, Suszarka)


   • Wniesienie
   • Rozpakowanie urządzenia
   • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
   • Usunięcie blokad transportowych
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Wypoziomowanie i stabilizacja (z montażem zakupionych w sklepie podkładek antywibracyjnych)
   • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
   • Weryfikacja poziomu twardości wody. Instalacja filtra/magnetyzera zakupionego osobno (w razie konieczności)
   • Sprawdzenie szczelności układu
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

   Podłączenie zestawu pralki i suszarki


   Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi
   • Wniesienie
   • Usunięcie blokad transportowych
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Montaż łącznika i połączenie urządzeń w zestaw - lista dostępnych łączników
   • Wypoziomowanie i stabilizacja
   • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
   • Sprawdzenie szczelności układu
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
   Suszarka SAMSUNG DV90T5240AT Optimal Dry AI Control
   Suszarka SAMSUNG DV90T5240AT Optimal Dry AI Control
   Produkt dostępny w wybranych sklepach
   Cena z kodem
   ME21-240921
   2 799
   00

   Cena z kodem obowiązuje do dnia 24.09.2021 godz. 23:59

   Cena regularna
   3 099
   00
   Cena regularna: 3 099,00 zł
   Produkt niedostępny w sklepie internetowym. Powiadom mnie o jego dostępności.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756