Zmywarka BOSCH SMS4HTI31E

(82)
Kod: 340055
Porównaj
Klasa energetyczna
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G Dawniej: A++
Wymiary (SxWxG) [cm]: 60 x 84.5 x 60
Pojemność [kpl.]: 12
Poziom emisji hałasu [dB]: 46
Zużycie energii na 100 cykli w programie EKO: 92 kWh = 70.84 zł
Zużycie wody na cykl w programie EKO [l]: 9.5
Funkcje: Sterowanie smartfonem, Połowa załadunku
HomeConnect zdalny dostęp poprzez aplikacje
Silnik EcoSilenceDrive trwały, energooszczędny
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Liczba programów: 6
Klasa energetyczna
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G Dawniej: A++
Zmywarka BOSCH SMS4HTI31E
Zmywarka BOSCH SMS4HTI31E
Cena z kodem obowiązuje do 28.11.2023 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
R2811-281123
1 899 99
Cena z kodem obowiązuje do 28.11.2023 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
2 199,99 zł
Cena przed kodem
1 899,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
Odbierz
2 199,99 zł
Cena przed kodem
1 899,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.

Opis produktu

Zmywarka BOSCH SMS4HTI31E

Życzysz sobie zmywarki najwyższej jakości, w której zmieści się więcej niż w innych? Modele Serie | 4 oferują niezwykłą łatwość załadunku i są prawdziwymi ekspertami od mistrzowskiego wykorzystania przestrzeni, dzięki koszom z regulowaną wysokością. Z naszymi zmywarkami praca w kuchni staje się o wiele lżejsza, a Ty zyskujesz więcej wolnego czasu.

Zmywarka BOSCH SMS4HTI31E to nowoczesna zmywarka wolnostojąca. Urządzenie o szerokości 60 cm w klasie energetycznej E. Zmywarka zużywa 9,5 l wody na cykl.

Zmywarka BOSCH SMS4HTI31E  jakość szerokość serie 4 klasa energetyczna zużycie wody i prądu

Home Connect

Internet otwiera przed nami nowy świat komfortu i personalizacji działań. Aplikacja Home Connect umożliwia monitorowanie urządzeń domowych i sterowanie ich pracą z dowolnego miejsca. Ponadto oferuje stały dostęp do cyfrowych instrukcji obsługi i przydatnych wskazówek, służących uzyskiwaniu najlepszych wyników i ułatwianiu codziennego życia.

Zmywarka BOSCH SMS4HTI31E Home Connect aplikacja mobilna

Opcja Favourite - Twoje ulubione ustawienia za dotknięciem jednego przycisku

Spraw, aby codzienne czynności stały się łatwiejsze i wykorzystuj pełnię możliwości swojej smart zmywarki. Dzięki opcji Favourite zapisz ulubione kombinacje programów i funkcji dodatkowych. Zaprogramowane ustawienie można włączyć za pomocą aplikacji Home Connect ze swojego smartfona lub bezpośrednio na panelu sterującym zmywarki. Możesz zapamiętać określoną kombinację, na przykład połączenie funkcji ExtraDry - Suszenie Extra z programem Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Umyte naczynia tak jak chcesz, dzięki opcji Ulubione - za jednym dotknięciem!

Zmywarka WHIRLPOOL WIP4T133PFE funkcja Favourite Ulubione

Silence on demand - bardzo cicha, gdy tego potrzebujesz

Od czasu do czasu w ciągu dnia każdy potrzebuje chwili ciszy, żeby skupić się. Funkcję Silence on demand można aktywować za pomocą aplikacji Home Connect, która wyciszy pracę zmywarki, kiedy tego potrzebujesz. Redukuje hałas w każdej chwili w trakcie pracy zmywarki do maksymalnie 30 minut. Za pomocą funkcji Silence on demand możesz skupić się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze.

Zmywarka BOSCH SMS4HTI31E Silence on demand cicha praca

ExtraDry - funkcja, która pozostawia twoje plastikowe naczynia idealnie suche

Wyjęte ze zmywarki po umyciu plastikowe naczynia, często pozostają mokre. Właśnie dlatego zmywarki marki BOSCH oferują funkcję ExtraDry. Podnosi ona temperaturę końcowego płukania i wydłuża czas suszenia. Dzięki temu nawet plastikowe naczynia, takie jak butelki dla niemowląt czy talerzyki i sztućce piknikowe, będą idealnie czyste i całkowicie suche.

Zmywarka BOSCH SMS4HTI31E ExtraDry suszenie wysoka temperatura długi czas suszenia

Technologia ActiveWater - mniejsze zużycie wody i energii, większa wydajność.

Innowacyjna technologia zapewniająca maksymalną wydajność oraz ekologiczne płukanie z doskonałymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej wydajności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody.

Zmywarka BOSCH SMS4HTI31E ActiveWater ekologiczne płukanie doskonałe rezultaty wydajność

Asystent Dozowania zapewnia optymalne rezultaty poprzez wydajne rozpuszczanie tabletki czyszczącej

Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, gwarantując perfekcyjny efekt zmywania każdego załadunku.

Zmywarka BOSCH SMS4HTI31E Asystent Dozowania

SpeedPerfect Plus - nawet do trzech razy szybsze zmywanie

Funkcja SpeedPerfect Plus pozwala skrócić czas mycia nawet do 66%, co oznacza, że naczynia będą czyste 3 razy szybciej – z zachowaniem doskonałego efektu! Wystarczy wcisnąć jeden przycisk.

Zmywarka BOSCH SMS4HTI31E SpeedPerfect krótki czas optymalne efekty

MachineCare - specjalny program do czyszczenia zmywarki

MachineCare to program służący do usuwania różnych osadów w trakcie jednego cyklu zmywania. Mycie odbywa się bez załadunku w wysokiej temperaturze w dwóch fazach przy użyciu detergentów do odkamieniania i czyszczenia zmywarki. Dzięki temu zmywarka będzie przyjemnie pachniała i działała bez zakłóceń, gwarantując lśniący połysk naczyń.

Zmywarka BOSCH SMS4HTI31E MachineCare usuwanie osadu i zapachów czysta zmywarka

EcoSilence Drive™ - wyjątkowo cichy i oszczędny napęd

Innowacyjny napęd EcoSilence Drive™ gwarantuje wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników konwencjonalnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niewiele energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem zapewnia uzyskanie najlepszego rezultatu najniższym kosztem.

Zmywarka BOSCH SMS4HTI31E EcoSilence cicha praca redukcja tarcia

AquaStop - Dożywotnia gwarancja i ochrona przed zalaniem

Elektroniczny system bezpieczeństwa AquaStop stosowany w zmywarkach BOSCH gwarantuje niezawodną ochronę przed zalaniem mieszkania. Składa się z 2 elektrozaworów na wężu doprowadzającym wodę oraz zabezpieczeń we wnętrzu. Patentowy wąż wyposażony jest dodatkowo w płaszcz ochronny. Pojawienie się wody wewnątrz komory aktywuje czujnik przy kranie, który natychmiast zamyka jej dopływ, zapobiegając wyciekowi. Czujnik zamyka też dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża. Zmywarki BOSCH z systemem AquaStop objęte są specjalną gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu.

Zmywarka BOSCH SMS4HTI31E AquaStop ochrona przed zalaniem system bezpieczeństwa

Sensor załadunku - perfekcyjne zmywanie bez zmarnowania żadnej kropli

Każdy cykl zmywania może wyglądać inaczej, więc czemu zmywarka ma używać zawsze tej samej ilości wody? Z sensorem załadunku zmywarki BOSCH wykrywają poziom załadunku i ilość wody, zużywając jej tylko tyle, ile jest potrzebne. Przykładowo, mniejsza ilość naczyń wymaga mniejszej ilości wody do płukania, podczas większego załadunku potrzeba więcej wody do ich optymalnego namoczenia. Cecha, która zapewnia perfekcyjny rezultat gwarantując oszczędność wody i energii? To takie sprytne!

Zmywarka BOSCH SMS4HTI31E Sensor załadunku

POLINOX - praktyczny i trwały

Innowacyjne rozwiązanie konstrukcyjne zmywarek BOSCH pozwala idealnie połączyć komorę ze stali nierdzewnej z dnem wykonanym z tworzywa POLINOX. Ten najwyższej jakości materiał jest zgodny z normami REACH oraz RoHS, określającymi wymogi dotyczące ochrony zdrowia i środowiska. Długotrwałe testy potwierdziły niezwykłe zalety tworzywa, w tym jego wysoką trwałość i odporność na temperaturę oraz uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. POLINOX nie pęka pod wpływem uderzeń, nie odkształca się i nie odbarwia, jest bezwonny. Dzięki takiemu rozwiązaniu wzrasta bezpieczeństwo i wygoda użytkowania oraz znika ryzyko korozji, która może powstać na dnie metalowym przez przypadkowo pozostawione ziarenka przy uzupełnianiu soli zmiękczającej.

Zmywarka BOSCH SMS2ITI04E polinox

Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Po wniesieniu i pewnym podłączeniu zmywarki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji zostanie ona wypoziomowana i wystabilizowana. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana zmywarka może głośno pracować, a jej nieprawidłowe podłączenie grozi nieszczelnością instalacji hydraulicznej i w konsekwencji zalaniem pomieszczenia.

Zmywarka usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (SxWxG) [cm]: 60 x 84.5 x 60
Pojemność [kpl.]: 12
Poziom emisji hałasu [dB]: 46
Zużycie energii na 100 cykli w programie EKO: 92 kWh = 70.84 zł
Zużycie wody na cykl w programie EKO [l]: 9.5
Czas programu EKO [min]: 225
Funkcje: Sterowanie smartfonem, Połowa załadunku
Kolor: Srebrny

Opinie

5/5
82 opinii
82 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Głośność pracy
5 /5
Ilość programów
5 /5
Łatwość załadunku
5 /5
Dokładność mycia
5 /5
Czas zmywania
5 /5
Użyteczność
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (60)
5/5
Grażyna W 19 kwietnia 2023
Zmywarka Bosch-polecam!
Zmywarkę BOSCH SMS4HTI31E zakupiłam z polecenia sąsiadki. Bardzo udany zakup. Zmywarka prezentuje się bardzo estetycznie, bardzo dobrze domywa naczynia nawet na godzinnym programie,mogę z łatwością dostosować program do swoich potrzeb i naczynia są bardzo dokładnie umyte. Pojemna, Łatwość załadunku, cicha praca i energooszczędna to tylko kilka zalet, które można wymienić a jest ich dużo więcej. Idealnie dopasowana do mebli kuchennych, zwłaszcza lodówki.). Zmywarka spełnia wszystkie moje oczekiwania, Produkt absolutnie warty polecenia w 100%.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Grażyna W 20 kwietnia 2023
Zmywarka Bosch-polecam!
Zmywarkę BOSCH SMS4HTI31E zakupiłam z polecenia sąsiadki. Bardzo udany zakup. Zmywarka prezentuje się bardzo estetycznie, bardzo dobrze domywa naczynia nawet na godzinnym programie,mogę z łatwością dostosować program do swoich potrzeb i naczynia są bardzo dokładnie umyte. Pojemna, Łatwość załadunku, cicha praca i energooszczędna to tylko kilka zalet, które można wymienić a jest ich dużo więcej. Idealnie dopasowana do mebli kuchennych. Zmywarka spełnia wszystkie moje oczekiwania, Produkt absolutnie warty polecenia w 100%.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Barbara 12 maja 2023
doskonały zakup
Wreszcie trafiłam na produkt (to już czwarta zmywarka), który w pełni odpowiada moim potrzebom. Wcześniejsze zmywarki innych marek nie umywają się do tego produktu i nie myją :) jak ta. Cicha praca - to ważne bo kuchnie mam otwartą na salon, zmywa idealnie, nie zostawia białych kropek na kieliszkach - nie trzeba wstydzić się gości, program eco idealnie pasujący do moich potrzeb. Regulacja wysokości pozwala na wkładanie naprawdę wysokich naczyń - myje bez problemu np. b. wysoki słoik na lemoniadę z kranikiem.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Edmund 8 maja 2023
Zmywarka SMS4HTI31E
Zmywarka Bosch posiada funkcjonalne programy ,które mogę zastosować do swoich potrzeb. Naczynia są bardzo dobrze umyte przy małym zużyciu wody i energii. Zaletą jest możliwość mycia dużo różnych kompletów naczyń , oraz łatwość ich załadowania . Sterowanie smartfonem dodatkowo upraszcza obsługę zmywarki. Aplikacja Home Connect umożliwia pobieranie dodatkowych programów . Podłączenie , uruchomienie i obsługa nie sprawia żadnych trudności. Jestem zadowolony z zakupu zmywarki , polecam w 100%.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Andrzej 5 kwietnia 2023
Zmywarka Bosch SMS4HTI31E
Po kilku dniach przeglądania opini wybór padł na Bosch SMS4HTI31E. Zmywarka prezentuje się bardzo ładnie. Jakość mycia bardzo dobra, nie zauważyliśmy żadnych niedomytych naczyń nawet w przypadku mocno zaschniętych sztuk. Szkło po solidnym nabłyszczaniu wygląda jak nowe. Bardzo fajny program Home Connect który na koniec zmywania informuje o zakończeniu cyklu. Żona zadowolona. Zdecydowanie polecamy.
Czy ta opinia była pomocna?
4.9/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Marek 29 kwietnia 2023
SMS4HTI31E dobra i tania
Funkcjonalna, ciekawe, że można załadować dodatkowe programy z aplikacji i ustawić sobie jako dodatkowy (ulubione) np. program 1.5h 60C. Dobrze myje, ma opcję ściszania pracy, choć nie testowałem wtedy jak myje. Blat łatwo ściągnąć i umieścić zmywarkę pod blatem kuchennym. Fajnie, że ma składane te kosze na talerze. Nie ma lejka do soli, a mógłby być, ale miałem z poprzedniej więc ok. Pojemna.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Paweł 9 maja 2023
Zmywarka SMS4HTI31E
Pierwsza zmywarka w domu, więc brak możliwości porównania do innych. Pomimo tego, że wcześniej nie miałem z tym nic wspólnego, to zarówno podłączenie, konfiguracja i pierwsze uruchomienie bez problemu. Dołączona instrukcja jasna i czytelna. Proces mycia dosyć szybki i cichy. Wiele programów do wyboru. Jestem jak najbardziej zadowolony z zakupu.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
madziaidzi 11 kwietnia 2023
Zmywarka Bosch SMS4HTI31E
Zmywarka jest bardzo elegancka, estetycznie wykonana, cicha nic dodać nic ująć. Zdecydowałam się właśnie na tą zmywarkę marki Bosch, ponieważ jest to chyba najlepsza firma na rynku patrząc na opinie jakimi się kierowałam przy zakupie. Poprzednia była firmy Hotpoint, wytrzymała 5 lat, mam nadzieję, że Bosch da radę i pofunkcjonuje na długo.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Dominika 15 maja 2023
Godna polecenia
To moja pierwsza zmywarka firmy Bosch i żałuję, że od razu nie zdecydowałam się na jej zakup. Poprzednia, innej firmy, w ciągu trzech lat użytkowania uległa awarii aż 3 razy, dodatkowo nie domywała naczyń. Używając zmywarkę firmy Bosch nie mam już takich problemów. wszystko działa bez zarzutów. Polecam każdemu, kto jeszcze się waha.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Maciej 6 kwietnia 2023
Zmywarka z ciekawymi funkcjami
Moja druga zmywarka tej firmy bardzo podobna do poprzedniej jednak rozbudowana o ciekawe aplikacje home connect ułatwiająca korzystanie z urządzenia (wprowadzenie ilości kapsułek/informacje o kończących się środkach typu płyn nabłyszczający/możliwość ustawienia twardości wody/ustawienie programu i zdalne uruchomienie).
Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Zmywarka BOSCH SMS4HTI31E
Zmywarka BOSCH SMS4HTI31E
Zmywarka BOSCH SMS4HTI31E
Cena z kodem obowiązuje do 28.11.2023 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
R2811-281123
1 899 99
Cena z kodem obowiązuje do 28.11.2023 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
2 199,99 zł
Cena przed kodem
1 899,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.
Odbierz
2 199,99 zł
Cena przed kodem
1 899,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dla kanału sprzedaży mediaexpert.pl.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Cena z kodem obowiązuje do 28.11.2023 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
R2811-281123
1 899 99
2 199,99 zł
Cena przed kodem
1 899,99 zł
Najniższa cena