Polecane produkty podobne

Opis i dane

Zmywarka Bosch

Nowocześni, świadomi użytkownicy mają zwykle wysokie wymagania wobec sprzętu domowego. Szukają inteligentnych rozwiązań i zwracają szczególną uwagę na niskie zużycie wody i energii. W zmywarkach, poza przyjaznymi dla środowiska rozwiązaniami, cenią też funkcjonalność, trwałość i komfort obsługi. Zmywarka BOSCH SMS68NI09E z Serii | 6 doskonale spełnia te wymagania. Oferuje wyjątkowo łatwy załadunek naczyń dzięki praktycznym koszom VarioFlex z elastyczną regulacją. Wyświetlacz wskaże czas pozostały do zakończenia programu oraz brak soli lub płynu nabłyszczającego.

Zmywarka BOSCH SMS68NI09E - Wygląd Ogólny

Technologia ActiveWater - niskie zużycie wody i energii

Innowacyjna technologia ActiveWater zapewnia maksymalną wydajność zmywarki BOSCH SMS68NI09E oraz ekologiczne płukanie z doskonałymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowania rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej wydajności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody.

Zmywarka BOSCH SMS68NI09E - Technologia ActiveWater - niskie zużycie wody i energii

Programy automatyczne – auto 35-45°C / 45-65°C / 65-75°C

Wszystkie programy auto dbają o jak najbardziej ekonomiczną eksploatację zmywarki BOSCH SMS68NI09E z gwarancją świetnych efektów mycia. Na podstawie kontroli sensorowej programy automatycznie dostosowują parametry cyklu pracy do faktycznych potrzeb. Zużycie wody, jej temperatura oraz czas płukania są precyzyjnie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki temu można uzyskać najlepsze rezultaty, jednocześnie oszczędzając wodę i energię.

Zmywarka BOSCH SMS68NI09E - Programy automatyczne – auto 35-45°C / 45-65°C / 65-75°C

Funkcja Higiena Plus

Zmywarka BOSCH SMS68NI09E wyposażona jest w funkcję Higiena Plus, która oferuje najwyższą higienę zmywania naczyń z gwarancją wyeliminowania wszystkich bakterii. Dzięki podwyższonej temperaturze w procesie płukania nabłyszczającego oraz suszenia funkcja ta zapewnia naczyniom nie tylko blask, ale również niemal sterylną czystość. Można ją dołączyć jako opcję do każdego dłuższego programu zmywania.

Zmywarka BOSCH SMS68NI09E - Funkcja Higiena Plus

Program Szkło 40°C

Cienkie szkło wymaga szczególnej troski. W specjalnym programie Szkło 40°C w zmywarce BOSCH SMS68NI09E usuniesz zanieczyszczenia w niskich temperaturach – wyjątkowo ostrożnie, lecz dokładnie. W ten sposób kieliszki zyskają blask i nieskazitelną przejrzystość, zachowując dobrą kondycję o wiele dłużej.

Zmywarka BOSCH SMS68NI09E - Program Szkło 40°C

Zmywaj trzy razy szybciej z funkcją VarioSpeed Plus

Dzisiaj liczy się tempo i efektywność, stąd pomysł na funkcje redukujące czas trwania cyklu. Funkcja VarioSpeed Plus w zmywarce BOSCH SMS68NI09E pozwala skrócić czas mycia nawet do 66%, co oznacza, że naczynia będą czyste 3 razy szybciej – z zachowaniem doskonałego efektu! Wystarczy wcisnąć jeden przycisk.

Zmywarka BOSCH SMS68NI09E - Zmywaj trzy razy szybciej z funkcją VarioSpeed Plus<

Program Nocny 50°C

Innowacyjny program do zmywania w nocy pozwala uzyskać pełną skuteczność mycia przy ekstremalnie cichej pracy zmywarki BOSCH SMS68NI09E – co najmniej o 2 dB ciszej niż głośność urządzenia podana w programie referencyjnym. Dzięki niemu możesz bez obaw korzystać z tańszej taryfy nocnej bez zakłócenia ciszy i z gwarancją perfekcyjnych efektów zmywania.

Zmywarka BOSCH SMS68NI09E - Program Nocny 50°C

Zmywaj kiedy tylko chcesz

Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czas jego rozpoczęcia. Funkcja ta sprawia, że korzystanie ze zmywarki BOSCH SMS68NI09E jest wygodniejsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy, a także w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia.

Zmywarka BOSCH SMS68NI09E - Zmywaj kiedy tylko chcesz

Energooszczędny i supercichy silnik EcoSilence Drive™

Opatentowany napęd EcoSilence Drive™ gwarantuje wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki BOSCH SMS68NI09E. W odróżnieniu od silników konwencjonalnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niewiele energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem zapewnia uzyskanie najlepszego rezultatu najmniejszym kosztem.

Zmywarka BOSCH SMS68NI09E - Energooszczędny i supercichy silnik EcoSilence Drive™

Nowy program MachineCare

Stosowanie bezfosforanowych środków myjących oraz częste korzystanie z programów krótkich i niższych temperatur sprzyja szybszemu gromadzeniu się osadów z tłuszczu i wapnia, obniżających jakość mycia. Aby temu zapobiec, wprowadziliśmy program MachineCare w zmywarce BOSCH SMS68NI09E, służący cyklicznemu czyszczeniu zmywarki. Teraz, po naciśnięciu jednego przycisku, zmywarka będzie jak nowa! Wystarczy opróżnić komorę, dodać specjalny detergent i uruchomić program, a po zaledwie 90 minutach wnętrze zostanie uwolnione od wszelkich zanieczyszczeń. Migający sygnał optyczny przypomni o konieczności stosowania nowego programu – dla przedłużenia bezusterkowego i wydajnego działania zmywarki.

Zmywarka BOSCH SMS68NI09E - Nowy program MachineCare

Sensor załadunku - oszczędność wody i energii

Zmywarka BOSCH SMS68NI09E nastawiona jest na optymalizację zmywania, dlatego została wyposażona w czujniki mierzące minimalną, niezbędną ilość wody w urządzeniu. Sensor załadunku dozuje wodę odpowiednio do ilości mytych naczyń, pamiętając o tym żeby w zmywarce cyrkulowała minimalna niezbędna do doskonałego zmycia naczyń ilość wody. Zapewnia on optymalny dobór parametrów nawet w przypadku połowicznego lub częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd.

Zmywarka BOSCH SMS68NI09E - Sensor załadunku - oszczędność wody i energii

AquaSensor – oszczędna czystość

Zmywarka BOSCH SMS68NI09E ma pełną kontrolę nad całym procesem zmywania. Specjalny czujnik AquaSensor wielokrotnie podczas jednego mycia bada stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie. Dzięki temu Twoje naczynia zawsze będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej niż to konieczne.

Zmywarka BOSCH SMS68NI09E - AquaSensor – oszczędna czystość

Szuflada Vario3 - dodatkowy poziom załadunku

W zmywarce BOSCH SMS68NI09E wykorzystasz optymalnie całe wnętrze dzięki wprowadzeniu dodatkowego poziomu załadunku. Szuflada Vario3 z powodzeniem zastąpi kosz na sztućce, a w zmywarce o standardowych wymiarach zmieścisz teraz do 13 kompletów naczyń. Trzeci poziom załadunku nadaje się też do mycia filiżanek oraz wszelkich akcesoriów kuchennych.

Zmywarka BOSCH SMS68NI09E - Szuflada Vario3 - dodatkowy poziom załadunku

Strefa Intensywna – sposób na mieszany załadunek

W zmywarce BOSCH SMS68NI09E działa automatyka usprawniająca proces mycia. Dzięki niej w jednym cyklu możemy teraz myć naczynia o różnych potrzebach, np. mocno zabrudzone garnki i patelnie w dolnym koszu, a szkło i porcelanę w górnym. Uruchomienie funkcji sprawia, że dolna część zmywarki staje się strefą intensywnego mycia (z ciśnieniem wody podwyższonym o 20%), a w tym samym czasie zawartość górnego kosza traktowana jest odpowiednio delikatnie.

Zmywarka BOSCH SMS68NI09E - Strefa Intensywna – sposób na mieszany załadunek

Łatwa regulacja góra-dół z 3-stopniowym systemem RackMatic

System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic w zmywarce BOSCH SMS68NI09E, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala ustawić kosz na 3 różnych wysokościach, a wybraną pozycję można łatwo zmienić, nawet gdy kosz jest pełen.

Zmywarka BOSCH SMS68NI09E - Łatwa regulacja góra-dół z 3-stopniowym systemem RackMatic

Asystent dozowania

Służy do optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Prawidłowo wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z większą siłą, gwarantując perfekcyjny efekt zmywania każdego załadunku w zmywarce BOSCH SMS68NI09E.

Zmywarka BOSCH SMS68NI09E - Asystent dozowania

AquaStop

Elektroniczny system bezpieczeństwa AquaStop stosowany w zmywarce BOSCH SMS68NI09E gwarantuje niezawodną ochronę przed zalaniem mieszkania. Składa się z 2 elektrozaworów na wężu doprowadzającym wodę oraz zabezpieczeń we wnętrzu. Patentowy wąż wyposażony jest dodatkowo w płaszcz ochronny. Pojawienie się wody wewnątrz komory aktywuje czujnik przy kranie, który natychmiast zamyka jej dopływ, zapobiegając wyciekowi. Czujnik zamyka też dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża.

Zmywarka BOSCH SMS68NI09E - AquaStop

Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Po wniesieniu i pewnym podłączeniu zmywarki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji zostanie ona wypoziomowana i wystabilizowana. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana zmywarka może głośno pracować, a jej nieprawidłowe podłączenie grozi nieszczelnością instalacji hydraulicznej i w konsekwencji zalaniem pomieszczenia.

Zmywarka usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (SxWxG) [cm] 60 x 84.5 x 60
Pojemność [kpl.] 13
Poziom emisji hałasu [dB] 46
Nowa klasa energetyczna E
Zużycie energii na 100 cykli w programie EKO 94 kWh = 72.38 zł
Zużycie wody na cykl w programie EKO [l] 6.7
Czas programu EKO [min] 245
Funkcje Trzecia szuflada

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

4.4/5
10 opinii
9 użytkowników poleca ten produkt
Głośność pracy
4 /5
Ilość programów
4.4 /5
Łatwość załadunku
4.4 /5
Dokładność mycia
4.6 /5
Czas zmywania
4.4 /5
Użyteczność
4.6 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (9)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Teresa 19 września 2021
Super polecam!
Zmywarka Bosch super! Pięknie domywa (oprócz tabletek finisz po nich były zacieki i nie domyte gary ) przy doborze odpowiednich kapsułek u mnie Platinum rewelacja! Teraz nawet nie chce mi się ręcznie umyć łyżki, heh. Zmywarka cicha, fajnie programy, wystarczająca dla 4 osobowej rodziny.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Ewelina 27 maja 2021
Zmywarka Bosch
Super cicha, ma dużo programów, naczynia są dobrze domyte. Serdecznie polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Marek 16 lutego 2021
Zmywarka Bosch SMS68NI09E
Ładna z wyglądu, nie widać śladów palców na przedniej ścianie, ściągany blat wystarczy zwolnić zaczep, cicha praca, proste menu, wybierasz program na pulpicie i start, można opóźnić włączenie zmywania, nastawiasz czas za jaki ma się włączyć i start, szybkie programy 1h, ale biorą więcej wody i prądu, ten modelowy to jest Eco, myje 4h, ale najmniej pobiera 1 KW i 7 litrów wody, po skończeniu mycia sama się wyłączy, znikną z panelu wszystkie światełka, pojemna, górna szuflada regulowana, a trzecia u góry rewelacja, nie trzeba się schylać, żeby włożyć sztućce jak przy koszyczku, chociaż jest też koszyczek można włożyć większe chochelki, nie blokując skrzydeł myjących jak miałem w starej zmywarce. Jedyne czego mi brakuje to światełka w środku, ale to bajer. Generalnie polecam. Żona ma pachnieć a nie myć naczynia.
Czy ta opinia była pomocna?
3.8/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Bożena 18 listopada 2020
Warto ją mieć!
Spełnia moje marzenia, bo jest super pomocna, a dodatkowo: ekonomiczna, dokładna, niezastąpiona i ładna. Po prostu moja nowoczesna kuchenna pomocnica. Polecam serdecznie.
Czy ta opinia była pomocna?
1/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Dorota 31 grudnia 2020
Polecam
Ładnie się prezentuje, jestem bardzo zadowolona, dużo naczyń się mieści, cicho chodzi i wyciągam naczynia lśniąco umyte. BARDZO POLECAM!!!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Łukasz 26 listopada 2019
Serdecznie pooecam
Serdecznie polecam, super zmywarka, dużym plusem jest to, że posiada zbiornik w którym przechowuje wodę z ostatniego płukania i używa ja do pierwszego mycia.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Tomek 5 listopada 2019
Pozytyw
Zmywarka, cicha, dokładnie myje, godna polecenia.
Czy ta opinia była pomocna?
4.3/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
ANDRZEJ 28 lipca 2019
Zdecydowanie polecam!
Zmywarka godna polecenia dokładnie myje i suszy, program godzinny idealny do codziennego użytku, do pełnej satysfakcji brakuje tylko oświetlenia wnętrza.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Cecylia 30 września 2019
Polecam
zmywarka jest cicha , ma wiele programów, jest estetyczna i dość przystępna cena.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Cecylia 30 września 2019
Polecam
Zmywarka jest cicha, ma wiele programów i jest estetyczna i dość przystępna cena.
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Urządzenie nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Naprawa urządzenia okaże się niemożliwa? Wymienimy je na nowe!
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Urządzenie nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Naprawa urządzenia okaże się niemożliwa? Wymienimy je na nowe!
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Urządzenie nie włącza się, a skończyła się gwarancja producenta? Naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Naprawa urządzenia okaże się niemożliwa? Wymienimy je na nowe!
Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną zmywarkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu
Drzwi zmywarki, lub kosz na naczynia uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Bez obaw, naprawimy lub wymienimy!
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy jeśli naprawa okaże się niemożliwa.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Usługi

  Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

  Usługi realizowane przy dostawie kurierem

  Pakiet Standard (Zmywarka)

  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Usunięcie zabezpieczeń elementów ruchomych
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Zabranie pozostałości opakowania

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Pakiet Pełen Komfort (Zmywarka)

  • Wniesienie
  • Rozpakowanie urządzenia
  • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
  • Usunięcie zabezpieczeń elementów ruchomych
  • Ustawienie we wskazanym miejscu
  • Wypoziomowanie i stabilizacja
  • Dostosowanie do poziomu twardości wody
  • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
  • Sprawdzenie szczelności układu
  • Zabranie pozostałości opakowania

  Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi Zmywarka BOSCH SMS68NI09E
  Produkt archiwalny

  Zmywarka BOSCH SMS68NI09E

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
   Brak podobnych produktów
   Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756