Brzeszczot BOSCH Expert Wood with Metal Demolition S1267XHM (1 szt.)
| Rodzaj: | Brzeszczot do piły szablastej |
|---|---|
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Długość całkowita [mm]: | 300 |
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Brzeszczot Bosch Expert Wood with Metal Demolition S1267XHM to profesjonalne ostrze przeznaczone do pił szablastych, stworzone z myślą o najszybszym i najskuteczniejszym cięciu drewna, w którym znajdują się elementy metalowe – takie jak gwoździe, śruby, zawiasy czy profile stalowe. To idealny wybór dla ekip budowlanych, firm rozbiórkowych, stolarzy, monterów konstrukcyjnych oraz wymagających majsterkowiczów, którzy oczekują narzędzia gwarantującego maksymalną trwałość i szybki postęp pracy nawet w najtrudniejszych warunkach.
Kluczem wyjątkowej trwałości jest zastosowana w brzeszczocie technologia Carbide, czyli zębów wykonanych z węglika spiekanego. Dzięki temu ostrze jest odporne na zużycie, tępienie i przegrzewanie, a jego żywotność jest wielokrotnie wyższa niż w przypadku standardowych brzeszczotów bimetalowych. Sprawia to, że S1267XHM sprawdza się tam, gdzie zwykłe ostrza zużywają się w kilka minut – na przykład podczas demontażu starych więźb dachowych, rozbiórki podłóg z gwoździami czy rozcinania drewnianych konstrukcji wzmacnianych metalem.
Ostrze ma długość 300 mm, co pozwala na cięcie nawet bardzo masywnych elementów, a jego gruba i sztywna konstrukcja minimalizuje drgania oraz zapewnia stabilne prowadzenie narzędzia. Dzięki temu praca jest szybsza, precyzyjniejsza i bardziej bezpieczna. Zęby mają progresywny kształt, co ułatwia wejście w materiał, zwiększa efektywność odprowadzania wiórów i pozwala na płynne cięcie zarówno cienkich, jak i grubych elementów.
Wąska, wyprofilowana końcówka brzeszczotu umożliwia również docieranie do trudno dostępnych miejsc, a charakterystyka cięcia pozwala bez problemu przechodzić przez warstwy o różnej gęstości – drewno, metal, a nawet fragmenty kleju czy starej farby. Brzeszczot pasuje do wszystkich pił szablastych z mocowaniem typu S, co czyni go uniwersalnym i gotowym do pracy niezależnie od posiadanego elektronarzędzia.
Bosch Expert S1267XHM to narzędzie stworzone dla tych, którzy potrzebują ostrza, które dotrzyma tempa profesjonalnej pracy – niezależnie od tego, czy chodzi o szybkie prace demontażowe, poważne remonty czy przygotowanie konstrukcji drewnianych do wymiany. Jeśli zależy Ci na maksymalnej trwałości, bezawaryjności i oszczędności czasu na placu budowy, ten brzeszczot będzie doskonałym wyborem.
Dane techniczne
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 300 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Wyposażenie: | 1 brzeszczot |
| Zastosowanie: | Do drewna, Do elektronarzędzi, Do metalu |
| Zestaw: | Nie |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Rodzaj: | Brzeszczot do piły szablastej |
| Nazwa: | ROBERT BOSCH SP Z O.O. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Jutrzenki 105 z |
| Kod pocztowy: | 02-231 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | kontakt@pl.bosch.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.