Polecane produkty podobne

Opis i dane

Ostrzałka elektryczna Lider FE220 to doskonałe narzędzie, dzięki któremu naostrzysz łańcuch tnący pilarek spalinowych i elektrycznych, które wykorzystuje się do prac ogrodowych, na przykład cięcia starych gałęzi czy dużych krzewów. Warto zaopatrzyć się w taki sprzęt, ponieważ zapewne okaże się on przydatny przez cały rok. Dzięki ostrzałce elektrycznej problem tępych zębów tnących zostanie rozwiązany. Za jej pomocą naostrzysz łańcuchy sprzętów wielu marek, które są dostępne na rynku. Ostrzałka jest bardzo łatwa do czyszczenia i gwarantuje satysfakcjonujące rezultaty użytkowania. Urządzenie posiada silnik 220W, a jego napięcie wynosi 230V-50Hz. Narzędzie wyposażone jest w tarczę o wymiarach 100×3,2×10 mm, która zapewni wysoką jakość pracy. Praktyczną cechą ostrzałki elektrycznej 220W LIDER FE220 jest regulacja kąta ostrzenia łańcucha, umożliwiająca ostrzenie zębów tnących o różnych wymiarach. Możliwość samodzielnego ustawienia zagłębienia tarczy pozwala na wygodniejsze korzystanie z narzędzia. Ponadto ostrzałka ma precyzyjny uchwyt prowadnika, który zwiększy komfort obsługi sprzętu. waga urządzenia wynosi 2,00 kg netto.

Dane techniczne

Parametry

Techniczne

Przeznaczenie Do ostrzenia łańcuchów
Materiał Stal
Gwarancja 24 miesiące
Rodzaj Ostrzałka do łańcuchów
Podziałka 0.325", 0.404"

Producent

 • Nazwa producenta/importera LIDER
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Produkt archiwalny

   Ostrzałka LIDER FE 220

   Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756