Myjka ciśnieniowa RYOBI RPW36120HI
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Myjka ciśnieniowa NILFISK Excellent 170-10 PA (128471436)
Myjka ciśnieniowa BOSCH AdvancedAquatak 150 06008A7700
Produkt archiwalny
Wszechstronne urządzenie, wyposażone w dysze oraz akcesoria, które znacząco ułatwią Ci czyszczenie
Duża efektywność pracy dzięki dobrym parametrom
Duże ciśnienie wody rzędu 120 barów i przepływ 320 litrów na godzinę w niczym nie odbiega od tradycyjnych ciśnieniowych myjek elektrycznych. Dwa porty na akumulatory znajdują się w wodoszczelnej komorze, gdzie po kolei dają energię do zasilania pompy.
Kompaktowa
Silnik wykonany w technologii bezszczotkowej optymalnie wykorzystuje energię z baterii oraz wyróżnia się dużą żywotnością i wydajnością na poziomie urządzeń sieciowych o mocy 1600 W. Ekstremalnie kompaktowa konstrukcja o wymiarach: (długość × szerokość × wysokość) 635 × 427 × 400 mm z metalową ramą gwarantuje wysoką trwałość. Dysza 5 w 1 umożliwia wygodne przełączanie funkcji.
Dodatkowo możliwość skorzystania z detergentu
Kompatybilność sprzętów marki Ryobi
Zasilanie akumulatorowe
Zasilanie akumulatorowe wyjątkowa mobilność przy zachowaniu pełnowartościowej myjki wysokociśnieniowej. Napięcie 36 V – akumulatory Lithium+ zapewniają większą moc, dłuższe działanie i wytrzymałość.