Produkt archiwalny

Nożyce akumulatorowe BOSCH ASB 10.8 LI z rękawicami

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Opis produktu

Nożyce akumulatorowe BOSCH ASB 10.8 LI z rękawicami

 

Formowanie, cięcie i podcinanie – zestaw nożyc 3 w 1. Akumulatorowe nożyce do krzewów ASB 10,8 LI to wyjątkowo zwrotne narzędzie. Kompaktowe i poręczne narzędzie ogrodowe systemem "Anti Blocking" gwarantuje najwyższą wydajność cięcia i zapobiega blokowaniu się noży. Mimo wagi wynoszącej zaledwie 900 g, narzędzie wyróżnia wyjątkowo długą pracą do 100 minut dzięki zastosowaniu akumulatora litowo-jonowego 10,8 V, który można naładować do pełna w ciągu zaledwie 3,5 h. Główne właściwości produktu - 3 w 1: wyjątkowo wydajne nożyce do trawy, krzewów i formowania w jednym narzędziu wyposażonym w technologię litowo-jonową. Wydajność: kompaktowe, poręczne urządzenie z systemem "Anti-Blocking" gwarantującym ciągłość cięcia. Długi czas pracy: do 100 minut przy wadze wynoszącej zaledwie 900 g. Pozostałe zalety produktu to niezwykle poręczna i komfortowa, miękka rękojeść Softgrip o wąskim obwodzie, do 100 minut nieprzerwanej pracy dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu 10.8 V i doskonała wydajność.

Dane techniczne

Parametry

Techniczne

Fizyczne

Producent/podmiot odpowiedzialny

Kolor: Wielokolorowy
Typ silnika: Szczotkowy
Gwarancja: 24 miesiące, Door To Door
Rodzaj: Nożyce
Typ: Akumulatorowe
Napięcie [V]: 10.8
Odstępy między zębami [mm]: 8
Waga z opakowaniem [kg]: 2.45
Nazwa: ROBERT BOSCH SP Z O.O.
Ulica i numer budynku: ul. Jutrzenki 105 z
Kod pocztowy: 02-231
Miasto: WARSZAWA
Adres elektroniczny: kontakt@pl.bosch.com

Dokumenty do pobrania

  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: ROBERT BOSCH SP Z O.O.
  • Opinie

    3 opinie 3 użytkowników poleca ten produkt
    Jakość wykonania
    5 /5
    Waga
    5 /5
    Komfort obsługi
    5 /5
    Ergonomiczny uchwyt
    5 /5
    Wydajność cięcia
    5 /5

    Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię

    Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

    Klient 21 sierpnia 2016
    pozytywna
    produkt dostarczony w uzgodnionym terminie zgodny z zamówieniem. Polecam
    Czy ta opinia była pomocna?
    Arek 17 czerwca 2016
    super sprzęt
    Polecam ten produkt do kupienia, długo sprawdzałem opinie bo miałem kilka nożyc ale te polecam najbardziej. Po pierwsze 3 ostrza, z trawą radzi sobie bez problemu nawet z gęstą. Drugie ostrze do formowania krzewów tnie idealnie. Trzecie najdłuższe do formowania tui sprawdza się świetnie. Dodatkowo nie ma w opisie całość jest w walizce. Nożyce lekkie i dobrze układające się w dłoni. Bateria długo trzyma i w miarę szybko się ładuje. cena najniższa w media expert, euro rtv agd ponad 100 zł droższe. Polecam.
    Czy ta opinia była pomocna?
    Arek 24 czerwca 2016
    super sprzęt
    sprzęt kupiłem do ogrodu zarówno do drzew jak i do trawy, zawsze po koszeniu musiałem nożyczkami podcinać trawę tam gdzie nie dojechałem kosiarką teraz to się zmieniło. Przede wszystkim 3 końcówki 2 do formowania żywopłotu 1 do trawy. Bardzo dobra bateria, sprzęt lekki i dobrze wykonany. Dodatkowo brak w opisie wszystko spakowane w walizkę, miałem kilka takich nożyc ale z mniejszą mocą bez porównania. Lepiej kupić raz a porządne, Bardzo dobra cena.
    Czy ta opinia była pomocna?