Nożyce do żywopłotu NAC PHB-BL-LI-20V 430mm 20V akumulatorowe
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneIdealny dla Twojego ogrodu
Zadbaj o swój żywopłot
Mocny silnik
Urządzenie zasilane jest przez akumulator o napięciu 20 V. Ten akumulator pasuje do wszystkich narzędzi z firmy NAC, które należą do serii AKU 20V+ MULTISYSTEM. Orientacyjny czas pracy na akumulatorze o pojemności 2,0 Ah wynosi do 60 minut, natomiast akumulator 4.0 Ah pozwala pracować urządzeniem nawet do 120 minut.
Lekkie i poręczne
Nożyce do żywopłotu NAC PHB-BL-LI-20V mają lekką konstrukcję, świetnie poradzą sobie z przecinaniem nawet twardej trawy oraz grubszych gałęzi - nożyce są w stanie przecinać nawet gałązki, które mają 15 mm średnicy, a długość robocza wynosi 430 mm. Osoby, które nigdy dotąd nie próbowały takich zajęć, będą zaskoczone tym, jak łatwo, szybko i przyjemnie mogą je wykonać za pomocą tego praktycznego urządzenia. Nożyce NAC PHB-BL-LI-20V zbudowane są z wysokiej jakości komponentów. Sama obudowa o zwiększonej odporności na pękanie jest gwarancją trwałości i odporności na uszkodzenia. Ostrze z wysokogatunkowej stali to gwarancja niezawodności, która sprawdzi się przez długi czas.
Przytnie każdy krzew
Idealne cięcie
Długie ostrze wykonane ze stali pozwala skrócić czas pracy, a co za tym idzie, daje możliwość ścięcia większej liczby roślinności. Wycinane laserowo, dwustronne ostrze sprawdzi się idealnie do formowania wymyślnych kształtów. Wytrzymała, odporna na uszkodzenia listwa tnąca pozwala na cięcia gałęzi o maksymalnej średnicy 15 mm. Długość ostrza wynosi 43 cm.
Wygodny uchwyt
Dane techniczne
Parametry | |
| Kolor: | Zielono-czarny |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | NAC 20V |