Sztyft czyszczący HAMA Micro Pro II

Kod: 605425
Rodzaj: Pędzelek, Pisak do soczewek
Kolor: Czarny
Sztyft czyszczący HAMA Micro Pro II
Sztyft czyszczący HAMA Micro Pro II

39 99


Opis produktu

Odkryj błyskawiczne czyszczenie z nowym Sztyftem Czyszczącym - perfekcja, wygoda i skuteczność w zasięgu Twojej ręki

 

Odkryj Rewolucję w Czyszczeniu

Przedstawiamy nowy, rewolucyjny Sztyft Czyszczący, który zapewnia perfekcyjne rezultaty czyszczenia w każdych warunkach. Dzięki wyjątkowo długiej trwałości, nasz produkt pozwala na efektywne i dokładne czyszczenie na sucho, eliminując ryzyko wyschnięcia czy wycieku płynu. Gwarantujemy, że będzie służył niezawodnie przez długi czas, dostarczając zawsze optymalnych wyników.

 

Błyskawiczne Czyszczenie bez Czekania

Sztyft Czyszczący jest natychmiast gotowy do użycia, co oznacza, że nie musisz tracić czasu na jego przygotowywanie. Zamknięcie gwintowane gwarantuje automatyczną aktywację aksamitnej powierzchni, co eliminuje konieczność dodatkowej aktywacji włókien. Po prostu odkręć wieczko i ciesz się błyskawicznym i skutecznym czyszczeniem.

 

Szybkość, Precyzja i Niezawodność w Jednym

Zaprojektowany z myślą o wygodzie i efektywności, Sztyft Czyszczący jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie szybkość, precyzję i niezawodność. Wypróbuj go już dzisiaj i przekonaj się sam, jak łatwe i przyjemne może być czyszczenie!

Dane techniczne

Parametry

Charakterystyka

Producent/podmiot odpowiedzialny

Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi
Kolor: Czarny
Zawartość zestawu: Brak
Gwarancja: 24 miesiące
Zastosowanie: Do czyszczenia przyrządów optycznych
Rodzaj: Pędzelek, Pisak do soczewek
Nazwa: Hama Polska sp. z.o.o.
Ulica i numer budynku: ul. Poznańska 5
Kod pocztowy: 62-023
Miasto: Robakowo
Adres elektroniczny: office@hama.pl

Dokumenty do pobrania

  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: Hama Polska sp. z.o.o.
  • Opinie

    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu

    Sztyft czyszczący HAMA Micro Pro II
    Sztyft czyszczący HAMA Micro Pro II

    39 99