Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij
Opis i dane

Opis i dane

Statyw LAMAX giętki przegubowy

 

Eleganckie czarno - czerwone nogi statywu skrywają oprócz metalu również elementy piankowe, dzięki którym statyw można łatwo nastawić, co umożliwi Ci jego łatwe ustawienie i przymocowanie nawet do nierównych powierzchni, co wcześniej było czymś niespotykanym. Nie jest problemem umocowanie statywu na stercie kamieni, upadłych gałęziach, czy np. na mniejszej pochyłości, jego nogi otoczysz wokół czegokolwiek. Możliwości jest naprawdę bez liku - wszystko zależy od Ciebie i Twoich pomysłów. Dzięki tej unikalnej właściwości statywu, Twoje ujęcia osiągną jeszcze wyższy poziom. Możesz nagrywać z nietypowych miejsc i perspektyw. Dający największe możliwości ustawień statyw marki LAMAX jest nie tylko lekki, bardzo kompaktowy i mały, ale jednocześnie naprawdę solidny i odporny. Został wyprodukowany z materiałów wysokiej jakości, co zapewnia jego dużą wytrzymałość. Jego małą wagę i poręczność docenisz w podróży, kiedy właściwie nie zabierze Ci miejsca. Dzięki temu możesz go nosić wszędzie ze sobą i mieć pewność, że go wykorzystasz. Został wyposażony również w klasyczny gwint statywowy z gwintem ¼", co oznacza, że jest kompatybilny ze zdecydowaną większością kamer czy aparatów fotograficznych, a sposób jego montażu jest bardzo prosty (wystarczy wkręcić go na gwint i możesz ruszać do akcji).

Dane techniczne

Przeznaczenie Aparat i kamera
Rodzaj akcesorium Statyw
Kolor Czarny
Zawartość zestawu Statyw
Gwarancja 24 miesiące
Dedykowany model Uniwersalny
Nazwa producenta/importera LAMAX
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Jarczur
kupił/aStatyw LAMAX giętki przegubowy
Spisuje się bardzo dobrze, co na niego wkładałem to dobrze siedziało co tu dużo pisać spisuje się zgodnie z przeznaczeniem.

Ocena

Fantastyczna
Dawid W
kupił/aStatyw LAMAX giętki przegubowy
Statyw nie zadziwia wielkością. Jest mały i wygodnie się go trzyma. Jego przeguby pozwalają zawiesić go np. na klamce.

Ocena

Fantastyczna
gorol
kupił/aStatyw LAMAX giętki przegubowy
wydaje się być dobrze zrobiony, z dobrej jakości materiałów, działa jak powinien

Ocena

Fantastyczna
pixel
kupił/aStatyw LAMAX giętki przegubowy
sprawuje sie bardzo dobrze z moją x7

Ocena

Fantastyczna

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną