NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
Kamera cofania BLAUPUNKT RVC 4.2 W
| Wodoodporność: | Tak |
|---|---|
| Rozdzielczość [px]: | 688 x 528 |
| 150 | |
| Funkcje dodatkowe: | Linie pomocnicze |
| Zasilanie: | DC 12V |
Produkt chwilowo niedostępny
Blaupunkt RVC 4.2 W to kamera cofania która zwiększa bezpieczeństwo i komfort parkowania w samochodzie.
Cechy:
- Uniwersalna kamera z czujnikiem koloru CMOS o wysokiej czułości.
- Poziomy podblatowy.
- Możliwość swobodnej regulacji kąta.
- Kąt widzenia w poziomie 150°.
- Wysokiej klasy soczewka pełnoszklana.
- Linie parkingowe/linie odległościowe (przełączalne).
- Funkcja lusterka do montażu przód/tył (przełączalna).
- Współczynnik ochrony IP68.
- Śruby nierdzewne.
- Montaż śrubowy lub klejowy.
- Zasilanie: 12 V.
Dane techniczne
| Rozdzielczość [px]: | 688 x 528 |
|---|---|
| Kąt widzenia [stopnie]: | 150 |
| Długość kabla [m]: | 2, 6 |
| Funkcje dodatkowe: | Linie pomocnicze |
| Wodoodporność: | Tak |
| Zasilanie: | DC 12V |
Kamera | |
| Rozdzielczość [px]: | 688 x 528 |
|---|---|
| Kąt widzenia [stopnie]: | 150 |
Techniczne | |
| Funkcje dodatkowe: | Linie pomocnicze |
| Zasilanie: | DC 12V |
Parametry | |
| Długość kabla [m]: | 2, 6 |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wyposażenie: | Adapter, Kabel łączący, Kabel przedłużający, Zapasowe podkładki samoprzylepne do montażu |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Bezprzewodowa: | Nie |
| Monitor: | Nie |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.