Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij
Opis i dane

Opis i dane

Teleskop MEADE Infinity 76 AZ

Meade Infinity 76 to jakościowy, piękny teleskop - reflektor Newtona na montażu azymutalnym z bardzo bogatym wyposażeniem w standardzie - w tym z torbą i adapterem do fotografowania smartfonem. Teleskop mocowany jest na montażu azymutalnym Yoke. Z jego pomocą możesz przesuwać tubus optyczny w pionie i w poziomie. Nawigacja do wybranych obiektów jest szybka i prosta. Zapoznanie się z obsługą przyrządu trwa jedynie kilka minut. Konkretny aluminiowy statyw gwarantuje odpowiednią stabilizację teleskopu. Na nogach statywu możesz zainstalować tackę na akcesoria. Kolejny dodatek do zestawu to uchwyt na telefon komórkowy, który zezwala na realizowanie fotografii przy pomocy teleskopu. To nieprzeciętne rozwiązanie na wykonywanie wyraźnych oraz szczegółowych zdjęć Księżyca, planet i innych jasnych obiektów nieba, takich jak gromady gwiazd. Uchwyt na telefon komórkowy na teleskopie Meade jest kompatybilny z wieloma modelami i rozmiarami telefonów. Kompozycja uchwytu pozwala na dokonanie kilku regulacji, a tym samym trafne ustawienie aparatu telefonu na ścieżce optycznej teleskopu. Do teleskopu dołączone jest wszystko to, co konieczne do prowadzenia obserwacji nocnego nieba. W skład zestawu wchodzą dwa okulary pozwalające na dobór rozszerzenia pomiędzy 35x a 78x, a także Szukacz Red Dot, który pomaga w lokalizowaniu obiektów do obserwacji. Na dodatek pakiet zawiera futerał i płytę CD ze specjalnym oprogramowaniem planetarium astronomicznego, dzięki niemu błyskawicznie posiądziesz wiedzę na temat zróżnicowanych obiektów nieba i nauczysz się podstaw astronomii.

Dane techniczne

Ogniskowa [mm] 700
Powiększenie x35
Średnica obiektywu [mm] 76
Kolor Srebrno metaliczno-czarny
Przeznaczenie Dla dzieci
Wyposażenie 2 okulary, Akcesoria do montażu, Aluminiowy statyw, Pokrowiec, Program z mapą nieba na płycie CD, Szukacz, Uchwyt
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera Meade
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną