Zasilacz sieciowy YONGNUO EA11012E-1900 do YN-9000, YN-808
Kod: 676260
Rodzaj:
Zastosowanie: Lampy LED
Liczba sztuk w opakowaniu: 1
Wykonanie: Tworzywo sztuczne
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Zasilacz sieciowy Yongnuo EA11012E-1900 - 19 V / 5 A, wtyk DC 5,5 / 2,5 mm to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników sprzętu elektronicznego wymagającego stabilnego napięcia stałego 19V i natężenia prądu 5A. Umożliwia zasilanie urządzeń z sieci elektrycznej o napięciu 100-240 V. Wyposażony w klasyczną wtyczkę DC 5,5 / 2,5 mm. Idealny do pracy m.in. z lampami Yongnuo YN9000 oraz YN808. Najlepsze rozwiązanie, gdy masz dostęp do gniazdka elektrycznego, a zasilanie za pomocą akumulatorów nie jest możliwe.