Polecane produkty podobne

Opis i dane

Zestaw MIO MiVue Smartbox

 

 

Mio MiVue™ Smartbox to sprytne i niewielkie urzadzenia, które w inteligentny sposób zasilac bedzie Twój wideorejestrator w samochodzie, nawet po wyłaczeniu silnika.


Najwieksza wada wiekszosci obecnych na rynku wideorejestratorów jest wbudowana bateria o niewielkiej pojemnoosci, która starcza na maksymalnie kilkadziesiat minut pracy bez zasilania z gniazdka zapalniczki lub portu USB. Mio MiVue™ Smartbox rozwiazuje ten problem w bardzo prosty i sprytny sposób.


Mio MiVue™ Smartbox podłacza sie bezposrednio do instalacji elektrycznej, tym samym omijajac układ zapłonu.

Tak wiec nawet jesli wyłaczysz silnik, Twój wideorejestrator wciaz bedzie zasilany. To idealne rozwiazanie dla wszystkich uzytkowników wideorejestratorów, którzy chca korzystac z trybu parkingowego podczas nieobecnosci w aucie.

Tryb parkingowy to unikalna funkcja w wideorejestratorach Mio MiVue™. Zastosowanie jej w wybranych modelach pozawala na rejestracje obrazu w sytuacjach wykrycia ruchu przed kamera oraz nagłego przeciazenia np. uderzenia (stłuczka parkingowa, wandalizm). Tryb parkingowy to system uruchamiajacy zapis tylko wedle ustawien uzytkownika (poziom czujnosci). Dzieki temu oszczedzane jest miejsce na karcie pamieci, a uzytkownik otrzymuje tylko interesujace go nagrania.


Mio MiVue™ Smartbox to jednak urzadzenie inteligentne. Wszyscy wiemy, ze zbyt długotrwałe obciazenie akumulatora, szczególnie w okresach niskich temperatur powoduje jego szybsze rozładowanie. Mio znalazło odpowiedz na ten problem.

 

Mio MiVue™ Smartbox moze zostac dostosowany do instalacji zasilania w aucie osobowym (12V), jak i ciezarowym (24V). Dodatkowo ustawic mozna maksymalny czas pracy od 12 do 48 godzin (12/24/36/48h), dzieki czemu Twój akumulator odpali po całej nocy czuwania.

 

Dane techniczne

Złącza

Charakterystyka

Parametry

Dedykowany model Mio MiVue
Przeznaczenie Wideorejestratory
Rodzaj akcesorium Kabel
Kolor Czarny
Zawartość zestawu Kabel zasilający
Gwarancja 24 miesiące, Door To Door

Producent

 • Nazwa producenta/importera MIO
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Produkt archiwalny

   Zestaw MIO MiVue Smartbox

   Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756