Polecane produkty podobne

Opis i dane

Opis i dane

Audio adapter dla PS5, PS4 Pro, & PS4

Dobrze jest streamować dźwięk. Nieważne, skąd on dochodzi. Nieistotne jest np. to, czy ma się tu do czynienia z dźwiękiem hucznej imprezy, czy też komentarzem do najnowszej gry w PS4. Tak czy inaczej, chcąc to robić, trzeba mieć dobry sprzęt. Adapter ELGATO Game Capture Chat-Link to produkt, który spełnia najwyższe standardy audio. Nie dość, że charakteryzuje się on minimalnymi spadkami napięć, to jeszcze zapewnia doskonałą jakość transmitowanego dźwięku. Panie i panowie - oto technologia Elgato!

 Adapter ELGATO Game Capture Chat-Link - Adapter

Wszystkie końcówki w jednym zestawie!

Jak na nowoczesny i funkcjonalny przewód przystało, adapter ELGATO Game Capture Chat-Link zapewnia dostęp do szeregu funkcjonalnych złącz. Użytkownik może skorzystać z zarówno z męskiego wtyku 3.5 mm, jak i żeńskiego wejścia 3.5 mm. Każde z nich charakteryzuje się optymalną przewodnością, zapewniając minimalną rezystancję wewnątrz gniazda. Warto też podkreślić, że jest to bardzo ważny - z punktu widzenia doświadczonego streamera - aspekt, którego początkujący użytkownicy często nie doceniają. W ten sposób można o wiele łatwiej pozbyć się wielu nieprofesjonalnych zakłóceń.

Adapter ELGATO Game Capture Chat-Link - wejścia

Nowoczesny przewód do nowoczesnych przetworników

Dzięki funkcjonalnie przemyślanej i zaprojektowanej konstrukcji, adapter ELGATO Game Capture Chat-Link może obsłużyć trzy urządzenia jednocześnie. Jeden z wtyków podłącza się bezpośrednio do kontrolera PS4. Za pomocą drugiego podłącza się zestaw słuchawkowy. Z kolei trzecie złącze łączy się z rejestratorem obrazu (np. Elgato Game Capture HD60, HD60 S lub HD60 Pro). Tak prosta konfiguracja wystarczy, by móc się cieszyć najwyższą jakością przesyłanego w czasie rzeczywistym przebiegu audio.

Adapter ELGATO Game Capture Chat-Link - przewód

Usłysz każdy szczegół!

Funkcjonalność, to nie jedyna zaleta prezentowanego adaptera. Posiada on również optymalną konstrukcję, umożliwiającą przesłanie strumienia audio o bardzo zróżnicowanej sygnaturze dźwiękowej. Jest to bardzo istotne zwłaszcza podczas wymagających, dynamicznych rozgrywek online, w trakcie których trudno wychwycić każde słowo. Odpowiednia technologia wykonania przewodu sprawia również, że adapter ELGATO Game Capture Chat-Link nie jest podatny na sygnały biegnące z zewnątrz. Oznacza to, że jest on całkowicie odporny na zakłócenia, o które w środowisku np. domowych sieci bezprzewodowych, wcale nie jest trudno!

Adapter ELGATO Game Capture Chat-Link - Funkcjonalność

Jeszcze większy dynamizm

Jak na profesjonalny przewód przystało, adapter ELGATO Game Capture Chat-Link charakteryzuje się dobrze dobraną długością. Długość kabla została specjalnie wydłużona, dzięki czemu można się z nim dynamicznie poruszać po scenie, pokoju, a nawet... własnym biurze. Co więcej - nie istnieje ryzyko jego uszkodzenia! Adapter został wykonany z wysokiej jakości miedzianych rdzeni i wytrzymałego tworzywa izolacyjnego. Dzięki temu nawet jego nadepnięcie nie spowoduje uszkodzenia wewnętrznej struktury kabla. Ma to istotne znaczenie w trakcie streamowania gier, w trakcie których streamerzy dają się często ponieść emocjom.

Podsumowując, adapter ELGATO Game Capture Chat-Link to kompleksowe rozwiązanie dla każdego streamera. Może zatem warto wypróbować je w zaciszu własnego domu?

Adapter ELGATO Game Capture Chat-Link - Wysoka jakość

Dane techniczne

Charakterystyka

Parametry

Rodzaj Adapter
Kompatybilność PlayStation 4, PlayStation 5
Gwarancja 24 miesiące
Kolor Czarny

Producent

 • Nazwa producenta/importera ELGATO
 • Znak zgodności
 • Opinie

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Adapter ELGATO Game Capture Chat-Link

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756