Opis produktu

Wróć do gry

Koniec z rozładowanymi padami

Stacja ładująca SteelDigi Azure Canoe to lekkość, futurystyczna stylistyka oraz funkcjonalność. Urządzenie wyróżnia się podświetleniem LED w niebieskim kolorze, które doskonale współgra ze wzornictwem konsoli PlayStation 5. W tylnej części ładowarki znajduje się dotykowy panel, który pozwala na sterowanie podświetleniem.

Stacja ładująca STEELDIGI Azure Canoe PS5-DC01B stacja podswietlenie dotykowy panel

Ładowanie dwóch kontrolerów jednocześnie

Model Azure Canoe umożliwia ładowanie dwóch kontrolerów jednocześnie, dzięki czemu pady będą gotowe do gry w około 2,5 godziny. Podczas ładowania dioda LED świeci się na czerwono, a po zakończeniu procesu zmienia kolor na niebieski. Ładowarka do padów DualSense gwarantuje bezpieczne ładowanie, a to wszystko dzięki szeregowi zabezpieczeń. Urządzenie marki SteelDigi rozpoznaje, kiedy bateria w padzie jest pełna i przerywa proces uzupełniania energii. Takie rozwiązanie sprawia, że żywotność akumulatorów przez długi czas pozostanie na wysokim poziomie.

Stacja ładująca STEELDIGI Azure Canoe PS5-DC01B akumulator

Automatyczne ładowanie

Dwa porty USB-C umożliwiają szybkie i bezproblemowe wpięcie kontrolerów DualSense. Stacja ładująca może być podpięta do zasilania za pomocą ładowarki sieciowej czy też kabla wpinanego do portu w konsoli PS5. Ładowanie rozpoczyna się automatycznie. W zestawie ze stacją ładującą SteelDigi Azure Canoe znajduje się kabel o długości wynoszącej metr.

Stacja ładująca STEELDIGI Azure Canoe PS5-DC01B ladowanie

Co w opakowaniu?

Stacja ładująca STEELDIGI Azure Canoe PS5-DC01W, kabel USB-C/USB-A i dokumentacja.


Dane techniczne

Charakterystyka

Parametry

Rodzaj: Stacja ładująca
Kompatybilność: PlayStation 5
Funkcja produktu: Do ładowania kontrolera
Gwarancja: 24 miesiące
Kolor: Biało-czarny
Zawartość zestawu: Kabel ładujący, Stacja bazowa

Producent

 • Nazwa producenta/importera: STEELDIGI
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Stacja ładująca STEELDIGI Azure Canoe PS5-DC01W

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756