Skull and Bones Gra PC

Kod: 485715
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Gatunek: Akcja, TPP
Nośnik: DVD
Wersja językowa: Polska (napisy)
Platforma: PC
Rodzaj: Gra
Zobacz cały opis
Skull and Bones Gra PC
Skull and Bones Gra PC
229 99
Przedsprzedaż. Planowana data premiery 09.03.2023. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

OD WYRZUTKA DO NIESŁAWNEGO PIRACKIEGO KAPITANA

 

U schyłku XVII stulecia opowieści o legendarnych morskich napadach przykuwały uwagę młodych wygnańców z całego świata. W pogoni za niewyobrażalnymi skarbami zwykli ludzie gotowi byli dotrzeć nawet w najodleglejsze zakątki globu. Często uzbrojeni jedynie w swój instynkt przetrwania, ryzykowali wszystko dla szansy zdobycia niezmierzonych bogactw.

 

ZWIĘKSZAJ SWOJĄ NIESŁAWĘ

 

Wykonując różne zlecenia dla handlarzy, lokalnych frakcji oraz magnatów w świecie gry, będziesz zdobywać dostęp do coraz większych zasobów oraz kolejnych sposobności na drodze ku mianu niesławnego pirata. BRUTALNA WALKA MORSKA Bierz udział w ekscytujących bitwach morskich, w których zaryzykujesz wszystko dla jeszcze większej zdobyczy. Wyposaż się w szereg potężnych broni i pancerzy, by przewyższyć inne statki pod względem siły ognia, atakować osady i siać grozę w nieprzyjacielskich fortach.

 

TWÓJ STATEK, TWÓJ STYL GRY

 

Buduj i żegluj różnymi statkami, z których każdy ma własne atuty oraz wygląd. Przystosuj je do swoich celów i stań się prawdziwie niszczycielską siłą na morzu. Wzbudzaj lęk w sercach wrogów, korzystając z szerokiego wachlarza dostępnych opcji zmiany wyglądu tak statku, jak i kapitana.

 

ŻEGLUJ PRZEZ PIĘKNY, ALE I NIEBEZPIECZNY ŚWIAT

 

PIEKŁO W RAJU

 

Świat Skull and Bones to jeden wielki skarbiec, który będziesz przeszukiwać, żeglując ku najdalszym zakątkom Oceanu Indyjskiego. Od Wybrzeży Afryki aż po Indie Wschodnie będziesz odkrywać różne regiony, z których każdy posiada własny niepowtarzalny ekosystem. Nauczysz się wykorzystywać potencjał wiatru, trymując żagle, by zwiększyć prędkość i podjąć próbę przetrwania na tych zdradzieckich wodach, pełnych niebezpiecznych fal i zabójczych zwierząt.

 

ŻEGLUJ SAMOTNIE LUB W GRONIE ZNAJOMYCH

 

Przemierzając mroczne i niebezpieczne wody, zrozumiesz jakie emocje budzi możliwość wycelowania w czyhające na nich zagrożenia armat i innego uzbrojenia. Możesz wyruszyć w ten rejs samotnie lub ze znajomymi, decydując, czy chcesz mieć w nich sojuszników czy rywali.

 

TWÓJ ŚWIAT, TWOJE ZASADY

 

Zanurz się w niebezpiecznym, rajskim świecie Skull and Bones, chłonąc zewsząd atmosferę tej pirackiej baśni, czy to samotnie, czy w kompanii innych graczy. Zdecyduj, jak chcesz grać, tylko w trybie PvE, czy jednak w PvEvP.

 

Z INNYMI GRACZAMI LUB PRZECIWKO NIM

 

Żegluj po Oceanie Indyjskim samotnie lub w grupach liczących do trzech graczy. Władaj morzami wspólnie ze znajomymi lub z innymi piratami, których napotkasz po drodze.

Dane techniczne

Charakterystyka

Parametry

Gatunek Akcja, TPP
Nośnik DVD
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
Tryb gry Multiplayer, Singleplayer
Wersja językowa Polska (napisy)
Platforma PC
Rodzaj Gra
Wymagania systemowe Tryb multiplayer wymaga połączenia z internetem

Producent

 • Nazwa producenta/importera UBISOFT
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Skull and Bones Gra PC
  Skull and Bones Gra PC
  229 99
  Przedsprzedaż. Planowana data premiery 09.03.2023. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.
  lub zamów telefonicznie 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 229,99 zł
  229 99