Polecane produkty podobne

Opis produktu

Zostań kimś więcej niż kierowcą

Wymarzony garaż

RiMS Racing to pierwsza symulacja motocykla, która łączy realistyczne wyzwanie wyścigowe z inżynierią i mechaniką! Jedź najpotężniejszymi motocyklami na świecie i optymalizuj ich wydajność, wymieniając części, analizując dane w czasie rzeczywistym i śledząc poszczególne komponenty.

Twoja przygoda zaczyna się od wyboru wymarzonego motocykla. W RiMS Racing można jeździć maszynami najpotężniejszych europejskich i japońskich producentów: Ducati Panigale V4 R, MV Agusta F4 RC, Aprilia RSV4, BMW M 1000 RR, Suzuki GSX-R1000R, Honda CBR1000RR, Kawasaki Ninja ZX-10RR czy Yamaha YZF-R1. Odtworzone z niezrównanym poziomem szczegółowości dzięki ścisłej współpracy z każdym producentem, te motocykle zapewniają również bardzo dokładne i realistyczne wrażenia z jazdy. Są to prawdziwe diamenty, które potrzebują tylko kilku szlifów, aby zabłysnąć!

RIMS Racing Gra garaż wyścig motocykl optymalizacja wyniki fizyka realizm tory

Optymalizacja motocykla

Dzięki systemowi zarządzania mechaniką, jakiego nigdy wcześniej nie widziano w symulacji motocykla, możesz zdemontować wszystkie części, aby utrzymać je po każdym wyścigu lub uaktualnić je i zwiększyć wydajność. Zapoznasz się z każdą ostatnią śrubą w motocyklu. Przeglądaj katalog ponad 500 oficjalnych części zamiennych od największych nazwisk w branży wraz z ponad 200 oficjalnymi elementami wyposażenia, aby spersonalizować swojego kierowcę!

RIMS Racing Gra garaż wyścig motocykl optymalizacja wyniki fizyka realizm tory

Analizuj swoje wyniki

RiMS Racing pcha Cię prosto w serce akcji dzięki kontroli stanu motocykla, która pomaga analizować zachowanie motocykla w czasie rzeczywistym i zrozumieć, jak zwiększyć wydajność. Temperatura tarczy hamulcowej, mieszanka opon i ciśnienie, zachowanie zawieszenia wpływające na stabilność, ustawienia elektroniczne... Podobnie jak w przypadku prawdziwego kierowcy, konfiguracja motocykla może być dostosowana do Twojego stylu jazdy i tego, jak się ścigasz. Wpłynie to na stopniowe zużycie każdego komponentu i wpływ na wydajność.

RIMS Racing Gra garaż wyścig motocykl optymalizacja wyniki fizyka realizm tory

Dokładna i realistyczna

Poziom dokładności i szczegóły dostarczone przez zarządzanie mechaniką zachwycą najbardziej wymagających zawodników torowych. Ale dzięki różnym technologiom wspomagania jazdy, mniej doświadczeni gracze mogą się wszystkiego nauczyć i zajść na szczyt.

Tryb kariery w RiMS Racing daje ci kontrolę nad zespołem. Stwórz swojego zawodnika, zarządzając kalendarzem wyścigów, wybierz obszary R&D, w które warto zainwestować i ulepszaj umiejętności zespołu. W miarę postępów w karierze i udanych wyników inni producenci i możliwości partnerstwa staną się dostępne dla Ciebie!

RIMS Racing Gra garaż wyścig motocykl optymalizacja wyniki fizyka realizm tory

Najbardziej kultowe tory

Silverstone, Laguna Seca, Suzuka, Nürburgring, Paul Ricard... Podróżuj po świecie i ciesz się emocjonującymi wyścigami na 10-ciu wiernie odtworzonych oficjalnych torach. Dla tych, którzy wolą drogi, 5 tras w przepięknych krajobrazach Stanów Zjednoczonych, Norwegii, Australii, Hiszpanii i Włoch zostały odtworzone dla różnych doświadczeń wyścigowych na dwóch kołach!

RIMS Racing Gra garaż wyścig motocykl optymalizacja wyniki fizyka realizm tory

Dane techniczne

Parametry

Charakterystyka

Platforma: PlayStation 4
Rodzaj: Gra
Wymagania systemowe: Tryb multiplayer wymaga połączenia z internetem
Gatunek: Wyścigi
Nośnik: Blu-ray
Przedział wiekowy (PEGI): 3+
Tryb gry: Multiplayer, Singleplayer
Wersja językowa: Angielska, Polska (napisy)

Producent

 • Nazwa producenta/importera: NACON
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  RIMS Racing Gra PS4

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756