Polecane produkty podobne

Opis produktu

Burn the Heretic! Kill the Mutant! Purge the Unclean!

Przejmij kontrolę nad najbardziej zaawansowaną technologicznie armią Imperium - Adeptus Mechanicus.

Jako Magos Dominus Faustinius poprowadzisz wyprawę na nowo odkrytą planetę Silva Tenebris. Zarządzaj zasobami, odkrywaj dawno zapomnianą technologię, planuj operacje taktyczne za pomocą technologii Noosphere i kontroluj każdy ruch swoich Tech-Kapłanów.

Każda z twoich decyzji zaważy na wyniku misji w tej emocjonującej strategii turowej. Czy Omnisjasz ześle swoje błogosławieństwo?

Warhammer 40000: Mechanicus Gra opis cechy funkcje

Augmentacje

Ciało jest słabe! Ulepsz kończyny swoich Tech-Kapłanów za pomocą mechanicznych ulepszeń wykonanych z błogosławionych metali Omnissiah. Dostosuj swój zespół za pomocą setek możliwości, tworząc skład dopasowany do Twojego stylu gry.

Wykorzystaj zdolności Adeptus Mechanicus ulepszonych ludzi, aby skanować niezbadane grobowce w poszukiwaniu cennych danych w celu uzyskania przewagi taktycznej nad wrogiem.

Warhammer 40000: Mechanicus Gra ulepszenia rozwój upgrade

Trudne decyzje

Pokieruj przyszłością z pokładu Caestus Metalican, jednego z Ark Mechanicus i zobacz różne, unikatowe zakończenia. Uważaj, im dokładniej będziesz badać grobowce, tym twoja szansa na napotkanie większych skarbów wzrośnie, ale to samo stanie się z poziomem zagrożenia.

Warhammer 40000: Mechanicus Gra decyzje rozgrywka

Walka w taktycznym systemie turowym

Wciągające potyczki, które sprawdzą czy nie złamiesz się pod presją zasadzki Xenosów. Użyj najpotężniejszej broni oraz umiejętności wykorzystując Cognition Points i pokonaj wroga nie wahając się ani przez moment. Bez obaw, Omnizjasz sprzyja odważnym!

Warhammer 40000: Mechanicus Gra rozgrywka fabuła strategia tury

Wciągająca historia

Scenariusz napisał Ben Counter, znany z książek i historii w świecie WH40K, publikowanych przez wydawnictwo Black Library. Ekscytującą fabułę dostosował specjalnie do unikatowych cech Adeptus Mechanicus - tu każda postać ma własną osobowość i plany. Poczuj napięcie i podziwiaj moc kultu, w znakomitej oprawie wizualnej i dźwiękowej.

Warhammer 40000: Mechanicus Gra fabuła historia

Dane techniczne

Charakterystyka

Parametry

Gatunek: Strategiczna
Nośnik: Blu-ray
Przedział wiekowy (PEGI): 12+
Tryb gry: Singleplayer
Wersja językowa: Angielska
Platforma: Xbox One, Xbox Series X
Rodzaj: Gra

Producent

 • Nazwa producenta/importera: PLAION
 • Znak zgodności:
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Produkt archiwalny

  Warhammer 40 000: Mechanicus Gra XBOX ONE (Kompatybilna z Xbox Series X)

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756