Kod aktywacyjny Resident Evil 3 + Resident Evil Resistance Gra PC

Kod: 388230
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Gatunek: Akcja, Horror
  Nośnik: Kod elektroniczny
  Wersja językowa: Polska (napisy)
  Platforma: PC
  Rodzaj: Gra
  Zobacz cały opis
  Kod aktywacyjny Resident Evil 3 + Resident Evil Resistance Gra PC
  Kod aktywacyjny Resident Evil 3 + Resident Evil Resistance Gra PC
  Taniej o 10
  249 , 99
  239
  99
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  Resident Evil 3 przenosi fanów serii Resident Evil do dobrze znanej im produkcji. Gra stanowi odświeżenie produkcji, która była prezentowana graczom w 1999 roku. Teraz powraca w blasku i chwale, by straszyć graczy ponownie. Podczas rozgrywki gracze kierują poczynaniami niezłomnej Jill Valentine, która stara się uciec z ogarniętego przez zombiaki miasta.


  Zobacz kulminacyjne wydarzenia wprost z mrocznego Raccoon City w całkowicie odnowionym Resident Evil 3. Ta bardzo wyczekiwana kontynuacja serii, która sprzedała się już w 94 milionach egzemplarzy, stanowi dopełnienie wielokrotnie nagradzanego Resident Evil 2 i kończy historię w Raccoon City. W Resident Evil 3 po premierze gry mającej miejsce 3. kwietnia 2020 pojawi się również tryb wieloosobowy online 4vs1 - Resident Evil Resistance. Tryb ten pojawi się na PlayStation 4, rodzinie urządzeń Xbox One, w tym Xbox One X i Steamie.  W Resident Evil 3, członek S.T.A.R.S. Jill Valentine, jedna z najbardziej znanych bohaterek gier, ucieka z miasta pochłoniętego przez zombie i inne przerażające stworzenia. Resident Evil 3, oparty na silniku RE firmy Capcom, wykorzystuje zmodernizowaną rozgrywkę, aby połączyć akcję z klasycznym survival horrorem w rozdzielczości HD.  Wstrząsające doświadczenia Jill w Resident Evil 3 odbywają się w koszmarnych godzinach poprzedzających wydarzenia w Resident Evil 2 i zaraz po nich, rzucając nowe światło na sytuację mieszkańców Raccoon City. Każda nadzieja na ucieczkę zostaje odcięta przez inną gwiazdę z serii Resident Evil: ogromną Broń Bioorganiczną - Nemezis. Ta brutalna, ale inteligentna bestia wykorzystuje arsenał broni o dużej mocy, aby bezkrytycznie wyeliminować wszelkich ocalałych członków S.T.A.R.S. w mieście - jego ostatecznym celem była Jill.

   


  RESIDENT EVIL RESISTANCE  Po raz pierwszy w serii Resident Evil przeżyj pełną emocji asymetryczną rozgrywkę online 4 vs. 1, zapraszającą graczy do tworzenia przerażających wyzwań, które inni muszą pokonać. Tryb stanowi uosobienie charakterystycznej dla serii napiętej atmosfery i rozwiązywania łamigłówek w nowym formacie gry. Resident Evil Resistance pozwala graczom na zaprojektowanie sadystycznego eksperymentu lub współpracę, aby uciec jako drużyna. Opracowany we współpracy z NeoBards Entertainment, Resident Evil Resistance ożywia nowy koszmar dzięki wysokiej jakości rozgrywce i niezwykłej wierności wizualnej RE Engine firmy Capcom. Wybierz stronę, gdy Resident Evil Resistance zostanie wydany w ramach Resident Evil 3 3 kwietnia 2020 r. dla systemu rozrywki PlayStation 4, rodziny urządzeń Xbox One, w tym Xbox One X i Steam.

  W Resident Evil Resistance czterech Ocalałych musi strategicznie współpracować, wykorzystując swoje specjalne umiejętności, aby uciec czujnemu oku Masterminda podczas meczu złożonego z trzech etapów pułapek, łamigłówek i innych okropności. Każdy z Ocalałych może korzystać z różnorodnych narzędzi, broni i unikalnych umiejętności, aby pomóc swojemu zespołowi przezwyciężyć wyzwania Masterminda i przetrwać złowrogie machinacje.

  Mastermind planuje swój śmiertelny eksperyment za pomocą sieci kamer bezpieczeństwa, które śledzą każdy ruch Ocalałych. Oprócz zdalnej manipulacji środowiskiem, każdy z Masterminds używa talii kart, które przywołują okrutne stworzenia, zastawiają pułapki i zbroją kamery bezpieczeństwa, aby podzielić i obezwładnić badanych. Każdy Mastermind ma także własne specjalizacje, aby kontrolować eksperyment, takie jak ulepszanie potwornych kreacji, pułapek lub kamer bezpieczeństwa. Mistrzowie, którzy wolą bardziej osobisty charakter, mogą bezpośrednio kontrolować dowolne zombie w grze, a nawet niszczycielską broń organiczną, taką jak śmiertelny Tyrant - pierwszy z serii Resident Evil.

   

  CECHY

  Nowa odmiana survival horroru - ta asymetryczna gra online 4 na 1 oferuje zarówno kooperację, jak i konkurencyjną rozgrywkę, w której gracze mogą tworzyć własne horrory w świecie Resident Evil.

  Niewymowne eksperymenty Umbrella Corporation - Weź udział w makabrycznych próbach na ludziach prowadzonych przez prowadzonych przez Umbrella Corporation na różnych mapach na obrzeżach Raccoon City, gdy wirus zaczyna się rozprzestrzeniać

  Uwolnij swój wewnętrzny spryt - zostań znanym agentem Umbrella i przesuwaj granice wirusa z ramach podstępnych eksperymentów. Zapobiegaj ucieczce badanych osób za pomocą konfigurowalnej talii kart, dzięki którym stworzysz krajobraz horroru pełen pułapek, zombie i przerażającej broni organicznej.

  Przetrwajcie razem lub gińcie jeden po drugim - Dołącz do zespołu czterech Ocalałych, którzy muszą współpracować wykorzystując swoje unikalne umiejętności, by uciec z eksperymentu, zanim skończy się czas. Każdy Bohater może wybierać spośród różnych rodzajów broni białej i dystansowej, takich jak pistolet, strzelba, nietoperz, młot i legendarna broń palna, taka jak pistolet Matilda, aby odpierać ataki Masterminda i realizować cele na każdym etapie.

  Buduj z RE Engine - RE Engine firmy Capcom ożywia cienie, rozpryski krwi i wstrząsające zwłoki z niezwykłą wiernością wizualną. Poruszaj się po rozkładającym się środowisku miejskim dzięki wysokiej jakości rozgrywce bazującej na RE Engine, który był siłą napędową uznanych gier, takich jak Resident Evil 2, Devil May Cry 5 i Resident Evil 7 biohazard.

  Dane techniczne

  Charakterystyka

  Parametry

  Gatunek Akcja, Horror
  Nośnik Kod elektroniczny
  Przedział wiekowy (PEGI) 18
  Wersja językowa Polska (napisy)
  Tryby gry Multiplayer, Singleplayer
  Platforma dystrybucji cyfrowej Steam
  Platforma PC
  Rodzaj Gra

  Producent

 • Nazwa producenta/importera MUVE
 • Znak zgodności
  Znak zgodności
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Kod aktywacyjny Resident Evil 3 + Resident Evil Resistance Gra PC
  Kod aktywacyjny Resident Evil 3 + Resident Evil Resistance Gra PC
  Taniej o 10
  249 , 99
  239
  99
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756