Konsola NINTENDO Switch Oled Czerwono-niebieska + Etui MAD DOG NSA500
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
| Pojemność dysku twardego: | 64 GB |
|---|---|
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 2 |
| Gra w zestawie: | Nie |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Kolor: | |
| Przekątna ekranu: | 7 |
Zestawy produktowe
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Składowe zestawu
Wygodna gra i bezpieczne przechowywanie
Wytrzymałe i stylowe etui
Zestaw akcesoriów MAD DOG NSA500 świetnie sprawdzi się nie tylko podczas podróży z konsolą, ale także podczas codziennych rozgrywek. Wytrzymałe i stylowe etui zostało wyposażone w wiele przegródek, dzięki którym zawsze będzie panował w nim idealny porządek. Znajdują się w nim także pojemniki na gry, w których możesz schować nawet 10 gier!
Ochrona analogów
Nakładki na kontrolery i analogi nie tylko wpływają na jakość rozgrywki, ale też chronią sprzęt przed uszkodzeniami, które może spowodować intensywna gra. Dzięki nim na kontroler nie przenoszą się zabrudzenia czy pot, które mogą pojawić się na naszych dłoniach. Dodatkową zaletą jest to, że ich zakładanie i zdejmowanie jest dziecinnie proste!
Stabilny stojak
W zestawie znajdziesz też uchwyt na konsolę, który znacznie poprawia ergonomię i komfort gry. Doskonale sprawdzi się również jako stojak, dzięki któremu możesz stabilnie podeprzeć konsolę i cieszyć się grą.
Co w zestawie?
Zestaw akcesoriów do Nintendo Switch MAD DOG NSA500 zawiera nakładki na kontrolery i analogi, etui, uchwyt na konsolę oraz delikatną ściereczkę.
Dane techniczne
| Typ konsoli: | |
|---|---|
| Pojemność dysku twardego: | 64 GB |
| Przekątna ekranu: | 7 |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 2 |
| Gra w zestawie: | Nie |
| Wyposażenie: | Joy-Con grip |
| Kolor: |
Charakterystyka | |
| Typ konsoli: | |
|---|---|
Ekran | |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 7 |
Parametry | |
| Rodzaj konsoli: | Przenośna |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 2 |
| Gra w zestawie: | Nie |
| Gry w zestawie: | Brak |
| Kolor: | |
| Wyposażenie: | Joy-Con grip |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Fizyczne | |
| Wysokość [mm]: | 102 |
| Szerokość [mm]: | 241 |
| Grubość [mm]: | 13.9 |
| Waga [kg]: | 0.43 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 1.50 |
Techniczne | |
| Pojemność dysku twardego: | 64 GB |
| Rodzaj czytnika: | Nintendo Switch Game Card |
| Bluetooth: | Tak |
| Standard Bluetooth: | 4.1 |
| Wi-Fi: | Tak |
Złącza | |
| Ethernet (LAN): | Tak |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| HDMI: | Tak |
| USB: | 2.0 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Nintendo of Europe SE |
| Ulica i numer budynku: | Goldsteinstrasse 235 |
| Kod pocztowy: | 60528 |
| Miasto: | Frankfurt |
| Adres elektroniczny: | www.serwis@cqe.pl/support.nintendo.com |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Ubezpieczenie Gwarancja Plus
Raty i leasing
Inne produkty w kategorii
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ