Głośniki DEFENDER Solar 4

Kod: 414472
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Typ zestawu: 2.0
  Moc głośników (RMS): Satelitarnego 4W
  Komunikacja bezprzewodowa: Tak
  Pilot: Nie
  Kolor obudowy: Czarny
  Podświetlenie LED
  Wygodna regulacja głośności
  Zobacz cały opis
  Głośniki DEFENDER Solar 4
  Głośniki DEFENDER Solar 4
  Taniej o 9 , 58
  94 , 57
  84
  99
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  Zaawansowane technologie zapewniają wydajność

  Bogactwo funkcji

  Funkcjonalne głośniki DEFENDER Solar 4, to sprzęt idealny do domowego biura. Łączna moc tego zestawu to aż 4 W, dzięki czemu sprawdzi się on idealnie w trakcie gry na komputerze, czy też podczas przesłuchiwania pakietu danych multimedialnych. Istotną zaletą tych głośników jest też ciekawie zaprojektowany system sterowania ich parametrami pracy.

  Głośniki DEFENDER Solar 4 - funckje wysoka wydajnosc

  Wysoka jakość dźwięku

  Dzięki dużemu zakresowi przetwarzanych częstotliwości, głośniki DEFENDER Solar 4 mogą emitować dźwięk o bardzo zróżnicowanej postaci. Ich maksymalny zakres częstotliwości oscyluje w granicach od 80 Hz do nawet 20 kHz. Oznacza to, że doskonale radzą one sobie z emisją wysokich i średnich tonów. Co więcej, są one zaprojektowane w oparciu o architekturę 2.0, dzięki której możliwe jest emitowanie dźwięku w standardzie stereofonicznym. Ważną zaletą głośników jest też ich kompaktowa obudowa, gdyż jej wymiary wynoszą zaledwie 80 x 180 x 100 mm.

  Głośniki DEFENDER Solar 4 - jakosc dzwieku

  Niepowtarzalny klimat

  Atutem głośników DEFENDER Solar 4 jest ich ciekawie zaprojektowane podświetlenie, które - dzięki jasnym diodom LED - zbuduje w każdym domu ciekawy i niepowtarzalny, klubowy klimat. W związku z tym, że mogą one emitować światło w kilku różnych barwach, uzyskany w ten sposób wielobarwny efekt jest - dosłownie - piorunujący. Efekt ten pogłębia ciekawie zaprojektowana obudowa głośników, która utrzymana jest w stylowej i głębokiej czerni. Wykonana jest ona w całości z tworzywa sztucznego, które zapewnia im niewielką masę i wytrzymałość.

  Głośniki DEFENDER Solar 4 - oswietlenie
  Oryginalny system sterowania

  Atutem zestawu głośników DEFENDER Solar 4 jest ciekawie zaprojektowany system sterowania, Dotykając górnej części lewego satelity, użytkownik może sterować podświetleniem LED, mogąc w ten sposób włączać je lub wyłączać. Z kolei analogiczny dotyk prawego głośnika satelitarnego, pozwala na przełączanie źródła odtwarzanych dźwięków pomiędzy sygnałem Bluetooth a wejściem AUX. Zestaw ten posiada również wygodny w użyciu regulator głośności, który dostosowuje ją do preferencji użytkownika.

  Głośniki DEFENDER Solar 4 - system sterowania

  Łatwy dostęp do multimediów

  Aby skorzystać z pełni możliwości, jakie dają głośniki DEFENDER Solar 4, nie trzeba podłączać ich za pomocą standardowych przewodów. Wręcz przeciwnie - można je sparować np. z urządzeniem obsługującym technologię Bluetooth, zapewniając tym samym praktycznie nieograniczone możliwości odsłuchiwania muzyki. Korzystając z głośników za pomocą smartfonu, można odtwarzać audio radiowych stacji internetowych, muzyki w serwisach społecznościowych, a także playlisty zapisanej na dysku twardym komputera lub urządzenia mobilnego.

  Głośniki DEFENDER Solar 4 - dostep do multimediow

  Ergonomiczne zasilanie

  Jak na funkcjonalny sprzęt audio przystało, głośniki DEFENDER Solar 4 zasilane są przez port USB. Dzięki temu można z nich korzystać po podłączeniu do komputera, zewnętrznej ładowarki sieciowej lub też banku energii. Niewielka moc przetwornika pozwoli na maksymalne wydłużenie czasu pracy na baterii, co ma znaczenie przede wszystkim w trakcie odsłuchiwania muzyki w podróży.

  Głośniki DEFENDER Solar 4 - Ergonomiczne zasilanie

  Niezawodność

  Podsumowując, głośniki DEFENDER Solar 4 to przyzwoity zestaw przetworników, dzięki którym będzie można się cieszyć jeszcze lepszymi parametrami odtwarzanych w domu i w podróży dźwięków.

  Głośniki DEFENDER Solar 4 - niezawodność

  Dane techniczne

  Fizyczne

  Parametry

  Techniczne

  Złącza

  Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
  Wymiary głośników satelitarnych [mm] 80 x 180 x 100
  Kolor obudowy Czarny
  Wyposażenie Brak
  Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna
  Gwarancja 24 miesiące
  Funkcje dodatkowe Regulacja głośności
  Pilot Nie
  Moc głośników (RMS) Satelitarnego 4W
  Typ zestawu 2.0
  Inne Podświetlenie LED
  Liczba głośników 2
  Ekranowanie magnetyczne Nie
  Komunikacja bezprzewodowa Tak
  Maksymalne pasmo przenoszenia [kHz] 20
  Minimalne pasmo przenoszenia [Hz] 80
  Moc głośnika satelitarnego (RMS) [W] 4
  Moc zestawu (RMS) [W] 8
  Zasilacz USB
  Rodzaj złącza Jack 3.5mm
  Wejście liniowe audio Nie
  Wyjście słuchawkowe Tak

  Producent

 • Nazwa producenta/importera DEFENDER
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Głośniki DEFENDER Solar 4
  Głośniki DEFENDER Solar 4
  Taniej o 9 , 58
  94 , 57
  84
  99
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756