Dmuchawa MEDIA-TECH MT6538

Kod: 1282481
Maksymalna moc: 56000 obr./min, 65W
Czas pracy: 13 min
Regulacja prędkości obrotów: Nie
Kolor: Czarny
2 w 1: odkurzacz samochodowy + dmuchawa
2 x filtr HEPA w zestawie
Dmuchawa MEDIA-TECH MT6538
Dmuchawa MEDIA-TECH MT6538
Dostawa 2-5 dni
Zamów telefonicznie 756 756 756

Opis produktu

Dmuchawa i odkurzacz w jednym
Na pierwszym zdjęciu osoba używa czarnej dmuchawy MEDIA-TECH do czyszczenia laptopa na biurku. Na drugim zdjęciu inna osoba używa tej samej dmuchawy do czyszczenia wnętrza komputera stacjonarnego z podświetleniem RGB.

Wszechstronne urządzenie

Dmuchawa MEDIA-TECH MT6538 to ergonomiczne, bezprzewodowe urządzenie 2 w 1, które łączy funkcję silnej dmuchawy z praktycznym odkurzaczem. W sam raz do precyzyjnych zadań czyszczących, takich jak konserwacja sprzętu komputerowego, czyszczenie elektroniki, detailingu samochodowego czy usuwania kurzu z trudno dostępnych miejsc. Dzięki bogatemu zestawowi akcesoriów i dużej mocy ten model to świetny wybór zarówno dla hobbystów, jak i profesjonalistów.

Czarna dmuchawa z przezroczystym elementem i wymienną końcówką, z której wydobywa się niebieski strumień powietrza. Na urządzeniu widoczne jest logo \'media-tech\'.

Moc, która robi różnicę

Dmuchawa MEDIA-TECH MT6538 oferuje wyjątkową siłę ssania (do 6800PA) i wydajny nadmuch powietrza o prędkości 30 m/s, co daje skuteczne usuwanie pyłu, okruchów, sierści i innych zanieczyszczeń. To sprawia, że dobrze sprawdza się jako mobilna alternatywa dla sprężonego powietrza oraz poręczny odkurzacz do elektroniki i tapicerki samochodowej.

Czarna dmuchawa z przezroczystym pojemnikiem i szczotkową końcówką. Na obudowie widoczne jest logo \'media-tech\'.

Wygodna i ergonomiczna

Dmuchawa MEDIA-TECH MT6538 waży zaledwie 340 g, a jej składana rączka sprawia, że mieści się nawet w małej szufladzie. Niewielkie rozmiary (100x164x55 mm) oraz ergonomiczna budowa pozwalają na wygodne manewrowanie urządzeniem w ciasnych przestrzeniach – takich jak wnętrze komputera, szczeliny między klawiszami, kratki wentylacyjne czy elementy deski rozdzielczej w aucie.

Czarna dmuchawa z przezroczystym elementem pośrodku i logo \'media expert\' na obudowie. Urządzenie ma długi, wąski wylot i dodatkowy uchwyt z boku.

Podświetlenie LED

Wbudowana dioda LED doświetla obszar roboczy, co znacznie ułatwia precyzyjne czyszczenie – nawet w słabym oświetleniu. Niezależnie od tego, czy pracujesz przy komputerze, czy w zakamarkach kabiny samochodu, zawsze masz kontrolę nad tym, co robisz.

Dwie osoby używają przenośnego odkurzacza do usuwania okruchów z powierzchni stołu i blatu kuchennego. Urządzenie jest czarne z przezroczystym pojemnikiem na kurz.

Bogaty zestaw akcesoriów

W komplecie dmuchawy MEDIA-TECH MT6538 znajdują się: płaska końcówka do odkurzania z przystawką szczotkującą, przeciwstawna końcówka dmuchawy, 3 szczoteczki do detailingu oraz 2 zmywalne filtry HEPA, które skutecznie zatrzymują drobny kurz i alergeny. Pojemny zbiornik na kurz ułatwia obsługę bez konieczności częstego opróżniania. Oprócz końcówek w zestawie znajdują się 3 szczoteczki ułatwiające czyszczenie zarówno zakamarków jak i samego urządzenia.

Na obrazie widoczna jest czarna dmuchawa z przezroczystym pojemnikiem oraz zestaw sześciu różnych końcówek i akcesoriów. Na dmuchawie znajduje się logo \'media expert\'.

Zastosowanie w praktyce

Dmuchawa MEDIA-TECH MT6538 to urządzenie, które zastąpi wiele narzędzi: dmuchawa z łatwością oczyści zakurzone podzespoły komputera, wentylatory, klawiatury czy porty USB, a funkcja odkurzania pozwoli zebrać kurz, włosy czy drobne zanieczyszczenia z tapicerki, blatów, szuflad i obudów elektronicznych. Dzięki wymiennym końcówkom sprawdzi się także w precyzyjnym detailingu wnętrz samochodów – od nawiewów po trudno dostępne szczeliny.

Dwa zdjęcia przedstawiające dmuchawę MEDIA-TECH MT6538 w użyciu. Na pierwszym zdjęciu urządzenie jest używane do czyszczenia wnętrza samochodu, a na drugim do usuwania kurzu z klawiatury.

Zasilanie i wygoda pracy

Dmuchawa MEDIA-TECH MT6538 zasilana jest z wbudowanego akumulatora litowo-jonowego, który umożliwia do 13 minut ciągłej pracy na jednym ładowaniu. Ładowanie odbywa się przez popularne złącze USB-C (kabel w zestawie), co daje wygodę i uniwersalność – możesz naładować je z powerbanka, laptopa lub ładowarki sieciowej (zasilacz nie znajduje się w komplecie).

Na obrazie widoczne są dwie czarne dmuchawy z przezroczystymi elementami, każda z logo \'media-tech\'.

Zawartość zestawu

Zestaw zawiera dmuchawę MEDIA-TECH MT6538 w tym: płaska końcówka do odkurzania z przystawką szczotkującą 1szt., przeciwstawna końcówka dmuchawy 1szt., szczoteczki do detailingu 3szt., zmywalne filtry HEPA 2szt., zbiornik na kurz 1szt., kabel USB-C/USB-C 1szt. oraz instrukcję obsługi.


Dane techniczne

Charakterystyka

Maksymalna siła wydmuchu powietrza: 30 m/s
Maksymalna moc: 56000 obr./min, 65W
Regulacja prędkości obrotów: Nie
Czas pracy: 13 min
Port ładowania: USB-C
Czas ładowania: 2 h
Napięcie robocze [V]: 5
Dodatkowe informacje: Funkcja odkurzacza, Podświetlenie obszaru roboczego diodą LED, Składana rączka
Obszar zastosowania: Komputer i elektronika, Motoryzacja

Fizyczne

Kolor: Czarny
Wyposażenie: Kabel USB - USB-C do ładowania, Płaska końcówka do odkurzania z przystawką szczotkującą, Przeciwstawna końcówka dmuchawy, Szczoteczki do detailingu - 3 szt., Zbiornik na kurz, Zmywalny filtr HEPA - 2 szt. 
Wysokość [mm]: 164
Szerokość [mm]: 55
Głębokość [mm]: 100
Waga [g]: 340
Gwarancja produktu: 24 miesiące

Dokumenty do pobrania

  • Instrukcja obsługi:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: MEDIA-TECH
  • Opinie

    2 opinie 2 użytkowników poleca ten produkt
    Ogólna
    5 /5

    Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię

    Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

    5/5
    Karol_1986 7 stycznia 2026
    Rewelacja
    Jestem zachwycony zakupem. Produkt w pełni spełnia moje oczekiwania. Funkcja 2w1 (dmuchawka oraz samochodowy odkurzacz) sprawdza się bardzo dobrze. Duży plus za fajne pędzelki do detailingu w zestawie. Top.
    Czy ta opinia była pomocna?
    5/5
    Paweł 27 lutego 2026
    Fajna
    Fajna dmuchawa.
    Czy ta opinia była pomocna?

    Raty

    Dmuchawa MEDIA-TECH MT6538
    Dmuchawa MEDIA-TECH MT6538
    Dostawa 2-5 dni
    Zamów telefonicznie 756 756 756