Klawisze RAZER PBT Keycap Czarny

Kod: 408478
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Rodzaj: Klawisze
Przeznaczenie: Do klawiatury
Zobacz cały opis
Klawisze RAZER PBT Keycap Czarny
Klawisze RAZER PBT Keycap Czarny
129 99
12,99 zł x 11 rat
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Dostawa 7 dni w tygodniu
Opis i dane

Opis i dane

Ergonomiczne klawisze Razer

Zmień swoją klawiaturę w niezawodne narzędzie

Ergonomiczne klawisze RAZER PBT Keycap to idealna propozycja dla tych osób, które chcą zmienić swą dotychczasową klawiaturę w niezawodne narzędzie pracy i rozrywki. Wykonano je z wysokiej jakości tworzywa, a także - co równie ważne - odpowiednio je wyprofilowano. Co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Klawisze RAZER PBT Keycap - niezawodność wygląd ogólny jakość

Materiał, który robi wrażenie

Największym atutem klawiszy RAZER PBT Keycap jest materiał, z którego zostały one wykonane. Mowa tu oczywiście o wyjątkowym tworzywie termoplastycznym, który charakteryzuje się dużą trwałością, grubością i specyficznymi właściwościami fizycznymi. To dzięki nim udało się wyprofilować powierzchnię każdego z klawiszy, a co za tym idzie - sprawić, by korzystanie z nich było komfortowe dla posiadacza komputera stacjonarnego.

Klawisze RAZER PBT Keycap - wysoka jakość materiał

Trwałość to podstawa

Ważną cechą klawiszy RAZER PBT Keycap jest ich trwałość. Dzięki zastosowaniu wspomnianego tworzywa, nie tylko nie ulegają one fizycznemu zniszczeniu (np. pęknięciu), ale też są całkowicie odporne na ścieranie. Dzięki temu ich długotrwała eksploatacja nie doprowadzi do wytarcia umieszczonych na nich informacji. Jednym słowem - klawiatura zaprojektowana w oparciu o te klawisze to komponent, który będzie służył przez długie lata.

Klawisze RAZER PBT Keycap - trwałość odporność

Koniec z literówkami

Charakterystyczne ukształtowanie klawiszy RAZER PBT Keycap sprawia, że każdy z nich (w trakcie kliknięcia) zapewnia jeszcze lepszą styczność z zamontowanym w klawiaturze włącznikiem elektrycznym. Dzięki temu korzystanie z tak zaprojektowanych klawiszy, pomoże zapobiec błędom w tekście lub w kodzie i to już na początkowym etapie pisania. Z kolei brak literówek (i innych, wynikających z tego błędów) przedkłada się na krótszy czas redagowania wybranego tekstu i na efektywniejszą pracę.

Klawisze RAZER PBT Keycap - układ klawiszy

Komplet na wyciągnięcie ręki

W zestawie znajduje się aż 120 klawiszy RAZER PBT Keycap, dzięki czemu każdy wchodzący w skład typowej klawiatury przycisk, znajdzie tu swoje wyjątkowe i niepowtarzalne miejsce. Co ważne - wszystkie te klawisze są zaprojektowane zgodnie z typowym dla Polski układem, dzięki czemu korzystanie z nich - również od strony funkcjonalnej - nie będzie różnić się niczym od analogicznych klawiatur. Warto przy okazji podkreślić, że funkcjonalny układ klawiszy pozwoli szybciej zapoznać się z daną klawiaturą, a co za tym idzie - zwiększy efektywność realizowanych zadań.

Klawisze RAZER PBT Keycap - komplet 120sztuk

Klawiatura, która nigdy nie zawiedzie

Wypadające przyciski to zmora chyba każdej, komputerowej klawiatury. W przypadku klawiszy RAZER PBT Keycap ten problem po prostu nie istnieje! Każdy z nich zaprojektowany został w ten sposób, by zapewnić stałe i stabilne połączenie z resztą klawiatury. Oznacza to, że nawet jej najbardziej intensywna eksploatacja (np. w trakcie pisania tekstu) nie doprowadzi do jej zniszczenia. Co ważne, trwałość tej klawiatury została potwierdzona stosownymi testami.

Klawisze RAZER PBT Keycap - niezawodna klawiatura

Co w zestawie?

Zestaw zawiera 120 klawiszy RAZER PBT Keycap w kolorze czarnym. Zestaw nie zawiera klawiatury.


Dane techniczne

Techniczne

Charakterystyka

Fizyczne

Parametry

Rodzaj Klawisze
Funkcje dodatkowe Odporne na ścieranie
Szerokość [mm] 19.9
Głębokość [mm] 19.9
Wysokość [mm] 19.9
Przeznaczenie Do klawiatury
Materiał wykonania PBT
Gwarancja  24 miesiące

Producent

 • Nazwa producenta/importera RAZER
 • Opinie

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Raty

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Klawisze RAZER PBT Keycap Czarny
  Klawisze RAZER PBT Keycap Czarny
  129 99
  12,99 zł x 11 rat
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  lub zamów telefonicznie 756 756 756
  Dostawa 7 dni w tygodniu

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 129,99 zł
  129 99