Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-002

Kod: 363263
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Interfejs: IEC C13, USB
  Moc pozorna [VA]: 850
  Moc skuteczna [W]: 510
  Zobacz cały opis
  Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-002
  Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-002
  306
  59
  16,72 zł x 22 rat
  U Ciebie
  W sklepie pojutrze
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-002

  Istotą dobrze działającego i funkcjonalnego zasilacza UPS, jest zapewnienie użytkownikowi czasu na prawidłowe zapisanie postępów pracy i szybkie zamknięcie systemu. Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-002 to złożony układ elektroniczny, który jak najbardziej spełnia wszystkie powyższe założenia. Po pierwsze, jego moc skuteczna to aż 510 W. Po drugie, czas jego rozładowywania to minimum (przy pełnym obciążeniu) 10 minut. Czy można chcieć czegoś więcej?

  Na szczególną uwagę potencjalnego użytkownika zasługuje fakt, że zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-002 wyposażony został w funkcjonalny system sygnalizacyjny. Składa się on z generatora dźwięku i diody LED, dzięki którym użytkownik od razu dowiaduje się, że napięcie zasilające układ zostało odłączone. Szybki sposób sygnalizacji sprawia, że użytkownik sprzętu ma jeszcze więcej czasu na dokończenie pracy, zamknięcie dokumentów i - co ważne - zamknięcie systemu.

  Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-002 opis

  Dużo energii, dużo możliwości

  Pod względem ilości zmagazynowanej energii, zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-002 prezentuje się bardzo dobrze na tle wielu podobnych, alternatywnych rozwiązań. W jego obudowie znalazły się aż cztery gniazdka 230 V, dzięki którym możliwe jest zasilenie jednocześnie dwóch komputerów (zestaw jednostki centralnej i monitora) lub też komputera i urządzenia peryferyjnego (np. routera). Co więcej - zaimplementowano tu również wejście USB, do którego można podłączyć zarówno komputer, jak i małe urządzenia peryferyjne. Czyż można sobie wyobrazić bardziej funkcjonalny, a zarazem niezawodny sprzęt?

  Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-002 gniazdko

  Bezpieczeństwo ponad wszystko!

  Zasilacz UPS marki Gembird został tak skonstruowany, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo jego użytkownikowi. Każde z jego wyjść zostało zaopatrzone w specjalny bolec (przewód ochronny), którego zadaniem jest zapewnienie pełnej ochrony przeciwporażeniowej. Oprócz tego zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-002 wyposażony został w szereg czujników, zapewniających maksymalną ochronę przed przepięciami, zanikami napięcia i przeciążeniem. Warto też podkreślić, że urządzenie to wyposażono w specjalistyczny układ zapobiegania zbytniemu rozładowaniu i przeładowaniu ogniw, co wpływa na znaczący wzrost ich trwałości.

  Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-002 bezpieczny

  Stabilność to podstawa!

  O sposobie działania wybranego zasilacza UPS decyduje również to, jaki przebieg wyjściowy jest przezeń generowany. Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-002 zapewnia możliwość zasilenia odbiornika napięciem sinusoidalnym modyfikowanym, które - mimo pewnych niedoskonałości - jest w pełni bezpieczne nawet dla bardzo precyzyjnego i skomplikowanego sprzętu komputerowego. To jednak nie wszystko! Dzięki funkcji AVR zasilacz ten skutecznie stabilizuje napięcie wyjściowe, którego wartość (zmieniająca się skokowo) jest całkowicie niezależna od wartości napięcia na wyjściu. Co więcej - nawet znaczące obniżenie napięcia wejściowego i tak nie doprowadzi do wejścia zasilacza w tryb pracy (rozładowywania).

  Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-002

  Dane techniczne

  Charakterystyka

  Parametry

  Czas podtrzymania przy 100% obciążeniu [min] 10
  Czas podtrzymania przy 50% obciążeniu [min] 30
  Czas przełączania [ms] 10
  Interfejs IEC C13, USB
  Kształt przebiegu sinus Sinusoida modyfikowana
  Liczba gniazd wyjściowych 4
  Moc pozorna [VA] 850
  Moc skuteczna [W] 510
  Napięcie wejściowe (zakres) 165 - 275 V
  Napięcie wejściowe [V] 220
  Napięcie wyjściowe [V] 220
  Oprogramowanie UPSmart
  Sygnalizacja pracy Dioda LED, Dźwiękowa
  Topologia Line-interactive
  Waga [kg] 5.6
  Wysokość w szafie przemysłowej [mm] 95
  Zabezpieczenia Automatyczna regulacja napięcia (AVR), Filtr przeciwzakłóceniowy, Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe
  Wyposażenie Kabel USB, Kabel zasilający, Płyta CD z oprogramowaniem
  Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

  Producent

 • Nazwa producenta/importera GEMBIRD
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-002
   Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-002
   306
   59
   16,72 zł x 22 rat
   U Ciebie
   W sklepie pojutrze
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756