Zasilacz UPS EVER Eco Pro 1200 AVR CDS

Kod: 608077
Porównaj
Interfejs: USB HID
Moc pozorna [VA]: 1200
Moc skuteczna [W]: 780
Zobacz opis produktu
Zasilacz UPS EVER Eco Pro 1200 AVR CDS
Zasilacz UPS EVER Eco Pro 1200 AVR CDS
1 089 00
181,50 zł x 6 rat 0%
Do 20 rat 0% i do września nie płacisz!
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Do 20 rat 0% i do września nie płacisz!
Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis produktu

Zasilacz o wysokiej jakości

Funkcjonalny i kompaktowy

Funkcjonalny zasilacz UPS EVER Eco Pro 1200 AVR CDS to doskonała propozycja dla tych osób, które chcą zabezpieczyć swoje komputery, monitory i elementy infrastruktury sieciowej przed skutkami zaników napięcia i - pojawiających się od czasu do czasu - przepięć. Urządzenie to posiada wydajne akumulatory, w pełni funkcjonalny interfejs, a także obsługuje funkcję AVR, która jest szczególnie istotna ze względu na konieczność zabezpieczenia odbiorników przed wahaniami napięcia.

Zasilacz UPS EVER Eco Pro 1200 AVR CDS - kompaktowy zasilacz

Podtrzymanie - najważniejszy parametr UPS-a

Zaletą zasilacza UPS EVER Eco Pro 1200 AVR CDS jest długi czas podtrzymania. Oczywiście zależy on od obciążenia źródła. Niemniej przy 50 procentach maksymalnego obciążenia, sprzęt ten potrafi podtrzymać pracę urządzeń nawet przez 7 minut! Naturalnie czas ten może się znacznie wydłużyć w przypadku ograniczenia prądu obciążenia do jeszcze niższych wartości. Warto przy okazji podkreślić, że niezależnie od stanu naładowania akumulatorów i wartości prądu obciążenia, urządzenie to może wygenerować na wyjściu czystą sinusoidę. Dzięki temu sprawdzi się ono również w bardziej precyzyjnych systemach o dużej wrażliwości na skoki napięcia.

Zasilacz UPS EVER Eco Pro 1200 AVR CDS - Podtrzymanie

AVR i jego możliwości

O funkcjonalności zasilacza UPS EVER Eco Pro 1200 AVR CDS decyduje również funkcja AVR, która pozwala na stabilizowanie prądu wyjściowego niezależnie od napięcia źródła. Urządzenie to może być zasilane napięciem w zakresie 184 - 264 V. Jeśli napięcie zasilające "zmieści się" w niniejszych widełkach, zasilacz będzie kontynuował pracę online. Jeśli jednak spadnie lub wzrośnie poza tą wartość, to system ten automatycznie się wyłączy i wejdzie w tryb rozładowywania. W ten sposób można skutecznie zabezpieczyć wrażliwe odbiorniki elektryczne przed szkodliwymi dla nich wahaniami napięć.

Zasilacz UPS EVER Eco Pro 1200 AVR CDS - funkcja AVR

Dopracowany interfejs = jeszcze więcej możliwości

Oczywiście o wyjątkowości zasilacza UPS EVER Eco Pro 1200 AVR CDS decyduje coś więcej. Tym "czymś" jest interfejs użytkownika, który - w przypadku tego UPS-a - charakteryzuje się wysokim stopniem dopracowania i funkcjonalności. Jego konfigurację można rozpocząć m.in. poprzez złącze USB. Wystarczy, że za pomocą kabla podłączy się UPS do komputera, a następnie zainstaluje dedykowane oprogramowanie PowerSoft Professional. Po wykryciu urządzenia, wspomniana aplikacja przystąpi do automatycznej diagnostyki sprzętu i pozwoli na personalizowane dostosowanie jego właściwości do własnych oczekiwań.

Zasilacz UPS EVER Eco Pro 1200 AVR CDS - Interfejs uzytkownika

Funkcjonalne zabezpieczenia

Jak na profesjonalny system UPS przystało, zasilacz UPS EVER Eco Pro 1200 AVR CDS wyposażony został w szereg funkcjonalnych zabezpieczeń, których zadaniem jest ochrona sprzętu przed nadmiernym obciążeniem, zwarciem, a także - co oczywiste - również i przepięciem. Dzięki temu korzystanie z tego urządzenia jest nie tylko wygodne, ale i całkowicie bezpieczne dla obsługiwanego przezeń sprzętu elektronicznego.

Zasilacz UPS EVER Eco Pro 1200 AVR CDS - Funkcjonalne zabezpieczenia

Dane techniczne

Dane podstawowe

Interfejs: USB HID
Moc pozorna [VA]: 1200
Moc skuteczna [W]: 780
Napięcie wejściowe (zakres): 184 - 264 V
Czas przełączania [ms]: 3
Sygnalizacja pracy: Wyświetlacz LCD
Topologia: Line Interactive ( VI )
Zabezpieczenia: Przeciwprzeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 20 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Zasilacz UPS EVER Eco Pro 1200 AVR CDS
Zasilacz UPS EVER Eco Pro 1200 AVR CDS
1 089 00
181,50 zł x 6 rat 0%
Do 20 rat 0% i do września nie płacisz!
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Do 20 rat 0% i do września nie płacisz!
Dostawa 7 dni w tygodniu

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 1089,00 zł
1 089 00