Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-033

Kod: 363266
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Interfejs: IEC - x3, RJ-11, Schuko - x2, USB HID
Moc pozorna [VA]: 1200
Moc skuteczna [W]: 720
Zobacz opis produktu
Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-033
Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-033
449 00
22,45 zł x 20 rat 0%
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.

Opis produktu

Wyjątkowa cisza i najlepsze funkcje

Kompatybilność dla systemu

Dzięki zasilaczowi UPS GEMBIRD EG-UPS-033 korzystanie z komputera i sieci komputerowej w warunkach częstych zaników zasilania będzie o wiele bezpieczniejsze. Urządzenie to zaprojektowane zostało zgodnie z technologią line-interactive, zapewniając przy tym dostęp do mocy skutecznej rzędu 720 W i mocy pozornej równej aż 1200 VA. Wyposażono je też w szereg dodatkowych funkcji i zabezpieczeń.

Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-033 - Moc i kompatybilnosc

Duża moc = duże możliwości

Dzięki swej dużej mocy, zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-033 wyróżnia się całkiem sporymi możliwościami w zakresie zasilania urządzeń komputerowych i sieciowych. Urządzenie to potrafi wygenerować prąd o łącznej mocy skutecznej wynoszącej aż 720 W i mocy pozornej równej aż 1200 VA. Mimo tak wysokich osiągów, bateria zaimplementowana w UPS-ie może podtrzymać zasilanie nawet przez 8 minut.

Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-033 - moc

Funkcjonalna technologia AVR

Mocną stroną zasilacza UPS GEMBIRD EG-UPS-033 jest technologia AVR, która - w dużym uproszczeniu - polega na ustabilizowaniu napięcia wyjściowego na określonym poziomie. W "normalnym" akumulatorze wartość napięcia jest zależna od pojemności. Im urządzenie magazynuje mniej energii, tym napięcie na stykach jest niższe. W przypadku UPS-a marki GEMBIRD, sprawa wygląda zupełnie inaczej. Tutaj napięcie zasilające odbiorniki (w trybie awaryjnym) jest ustabilizowane na w miarę stałym poziomie.

Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-033 - technologia AVR

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Zasilacz awaryjny UPS GEMBIRD EG-UPS-033 wyposażony został w szereg ważnych i funkcjonalnych zabezpieczeń, które chronią go przed skutkami awarii, błędnego użytkowania itd. Urządzenie to wyposażone zostało m.in. w system ochrony przed przeładowaniem, dzięki któremu może ono być "na stałe" podpięte do zasilania i to bez ryzyka zniszczenia znajdujących się w nim baterii. Ważnym udogodnieniem jest też dodatkowy system chroniący przed zwarciem, którego integralnym elementem jest zabudowany bezpiecznik.

Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-033 - Bezpieczeństwo

Niezawodna szybkość

Jak na funkcjonalny system awaryjny przystało, zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-033 wyróżnia się bardzo krótkim czasem reakcji. Oznacza to, że w momencie zaniku napięcia, sprzęt ten momentalnie aktywuje zaimplementowany w nim moduł zasilający. Czas ten jest bardzo krótki i - w przypadku tego modelu - wynosi zaledwie 10 ms. Dzięki temu zanik napięcia sieciowego nie doprowadzi do braku stabilizacji pracy komputera, sieci komputerowej lub też jakichkolwiek innych elementów.

Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-033 - Niezawodna szybkość

Wygodny w użyciu interfejs

Jego centralnym elementem jest oczywiście duży i czytelny wyświetlacz LCD, który z powodzeniem informuje użytkownika (w czasie rzeczywistym) o wszystkich parametrach pracy UPS-a. Na tym jednak kwestia funkcjonalności interfejsu się nie kończy, gdyż składa się on również z systemu sygnalizacji, to jest diody LED i generatora sygnału dźwiękowego. W przypadku zaniku napięcia wejściowego, obydwa alarmy zostają natychmiastowo aktywowane.

Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-033 - interfejs

Dane techniczne

Dane podstawowe

Interfejs: IEC - x3, RJ-11, Schuko - x2, USB HID
Moc pozorna [VA]: 1200
Moc skuteczna [W]: 720
Czas przełączania [ms]: 10
Sygnalizacja pracy: Dźwiękowa, Wyświetlacz LCD
Topologia: Line-interactive
Zabezpieczenia: Automatyczna regulacja napięcia (AVR), Ochrona przed całkowitym rozładowaniem akumulatora, Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Przed przeładowaniem baterii

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 24 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 24 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-033
Zasilacz UPS GEMBIRD EG-UPS-033
449 00
22,45 zł x 20 rat 0%
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 449,00 zł
449 00