Polecane produkty podobne

Opis i dane

Sprytnie zautomatyzuj swój proces skanowania!

IRIScan™ Pro 5 to wielofunkcyjny skaner do skanowania dwustronnego w kolorze, wyposażony w funkcję Ultrasonic. Dzięki niezwykłemu pakietowi oprogramowania, który zapewnia korzystny stosunek jakości do ceny, to wydajne urządzenie umożliwia małym firmom i niezależnym pracownikom zwiększenie produktywności oraz zaoszczędzenie cennego czasu podczas wykonywania czynności administracyjnych.

Zeskanuj dowolny dokument – umowy, faktury, paragony, rachunki, wizytówki czy nawet karty plastikowe, takie jak identyfikatory, karty ubezpieczeniowe, karty kredytowe itp., można zeskanować bardzo szybko (23 str./min) za jednym kliknięciem.

Monitor o bardzo niskim poziomie promieniowania niebieskiego

Zamień dowolny dokument papierowy, PDF lub zdjęcie na dokument cyfrowy, który można edytować, indeksować i udostępniać – dzięki dołączonemu oprogramowaniu do OCR Readiris™ Corporate zeskanowane dokumenty można konwertować, edytować, kompresować do wyjątkowo małych rozmiarów (przy użyciu metody iHQC™) oraz przesyłać bezpośrednio do chmury (SharePoint®, Google Drive™, Evernote®, Box, Skydrive™, Dropbox). Eliminuj dokumenty papierowe!

Skanuj, rozpoznawaj i organizuj wizytówki – dzięki oprogramowaniu Cardiris™ Corporate użytkownicy mogą zrezygnować z używania niewygodnych papierowych wizytówek i przechowywać swoje bieżące kontakty elektroniczne w ulubionym menedżerze kontaktów (Outlook®, Act!® itp.) lub w chmurze (Google™ Contacts, Salesforce™ itp.). 10 wizytówek na raz, nawet 40 wizytówek na minutę!
 • Automatycznie skanuj i przesyłaj dokumenty do usług w chmurze (MS SharePoint®, Therefore™, Dropbox, Box, Onedrive®, Google Drive™ i FTP), aktualizuj nawet 40 wizytówek na minutę w programach MS Outlook, Microsoft CRM i Salesforce.com, skanuj paragony do plików w formatach PDF, MS Word, MS Excel, Tiff, JPG, BMP i wielu innych, skanuj karty identyfikacyjne, karty kredytowe, wytłaczane karty plastikowe do formatów jpg lub bmp i zapisuj je na swoim serwerze FTP
 • Funkcja Button manager do szybkich zadań: wystarczy wcisnąć przycisk, aby zamienić pliki na dowolny format, w tym także na format audio!
 • Skanuj dokumenty o długości nawet 3 metrów, takie jak paragony czy plany techniczne, dzięki funkcji „trybu długiej strony”
 • Czujnik Ultrasonic: koniec z niszczeniem się dokumentów na skutek blokady papieru lub podwójnego zabierania dokumentów!
 • Zasilanie AC i zgodność z USB 3.0
 • Zamień dokumenty na pliki audio .wav i słuchaj ich podczas podróży.
 • Dane techniczne

  Skaner

  Techniczne

  Złącza

  Fizyczne

  Parametry

  Typ skanera CIS
  Rozdzielczość optyczna [dpi] 600 x 600
  Maksymalny format skanowania 216 x 356 mm
  Głębia koloru [bit] 24
  Prędkośc skanowania w czerni [s] 23
  Prędkość skanowania w kolorze [s] 17
  Podajnik dokumentów Tak
  Przystawka do negatywów Nie
  Rozdzielczość optyczna skanera [dpi] 600 x 600
  Typ sensora CIS
  Skanowanie w pionie Nie
  Skanowanie do e-maila Tak
  Skanowanie do chmury Tak
  Wi-Fi Nie
  Złącze USB Tak
  Wysokość [mm] 104
  Szerokość [mm] 299
  Głębokość [mm] 74
  Kolor obudowy Czarny
  Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
  Gwarancja 24 miesiące

  Producent

 • Nazwa producenta/importera IRIS
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Produkt archiwalny

  Skaner IRIS Can Pro 5

  Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756