Produkt archiwalny
Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank ET-2815 Druk w kolorze, Wi-Fi
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFC-L6910DN Automatyczny druk dwustronny
Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L15150 Druk w kolorze, Automatyczny druk dwustronny, Wi-Fi
Produkt archiwalny
Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank ET-2815 Druk w kolorze, Wi-Fi
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneZaawansowany wydruk w Twoim domu
Wydruk wysokiej jakości
wielofunkcyjne urządzenie EPSON ECOTANK ET-2815 z możliwością drukowania bezprzewodowego to wysoka wydajność i niskie koszty eksploatacji, które zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Przekonaj się sam o magii tego sprzętu!
Skanuj, drukuj i kopiuj do woli!
Urządzenie posiada opcje skanowania, drukowania oraz kopiowania dokumentów. Wszystkie te funkcje sprawiają, że sprzęt ten będzie idealny zarówno do pracy w biurze, jak i do wykorzystania w domu. Możesz drukować wybrane zdjęcia w kolorze, jak i na czarno.
Aplikacja Epson Smart Panel
Użytkowanie urządzenia wielofunkcyjnego EPSON EcoTank ET-2815 nie ogranicza się jedynie do bezpośredniej pracy fizycznej z drukarką. Dzięki aplikacji Epson Smart Panel istnieje możliwość bezprzewodowej konfiguracji, monitorowania i drukowania przy pomocy smartfona na odległość. Nie musisz stać nad drukarką, aby wykonać czynności, których potrzebujesz.
WI-FI Direct
Funkcja Wi-Fi DIRECT umożliwia swobodne drukowanie obrazów bez potrzeby podłączania przewodów i kabli. Dzięki opcji druku mobilnego możesz ponadto w szybki sposób wydrukować zdjęcia z poziomu telefonu czy tabletu. Wystarczy, że pobierzesz odpowiednią aplikację, skonfigurujesz drukarkę i wybierzesz plik. Resztę zadań wykona za Ciebie urządzenie!
Długa żywotność urządzenia
Dołączony do urządzenia atrament jest bardzo wydajny, dzięki czemu możesz zaoszczędzić pieniądze na dokupywaniu kolejnych butelek. Łatwy w obsłudze system wypełniania brakującego tuszu sprawi, że nie zmarnujesz ani kropelki płynu! Wystarczy, że otworzysz pojemnik w drukarce, włożysz butelkę i poczekasz kilka sekund. Po osiągnięciu maksymalnej pojemności urządzenie samo zablokuje proces wlewania atramentu, dzięki czemu możesz uniknąć sytuacji wylewania się produktu. To takie proste!
Intuicyjne sterowanie urządzeniem
Dzięki odpowiednio usytuowanym przyciskom jesteś w stanie w łatwy i szybki sposób kontrolować pracę urządzenia. Klawisze umożliwiają Ci między innymi włączanie, wyłączanie urządzenia lub przełączanie jego funkcji na tryb kopiowania. Po ustawieniu odpowiednich parametrów w komputerze możesz również cieszyć się trybem skanowania, szczególnie przydatnym przy pracach biurowych.
Nowoczesny wygląd
Drukarka dzięki swoim ergonomicznym kształtom, niewielkim jak na tego typu urządzenie wymiarom i wadze może być postawiona w prawie każdym miejscu. Zadbaj jedynie o to, aby powierzchnia była sucha i prosta. Skonfiguruj urządzenie i ciesz się jego funkcjonalnością w każdym momencie!
Wyposażenie
Do drukarki dołączony jest kabel zasilający, 5 butelek z atramentem, karta gwarancyjna oraz instrukcja obsługi w języku polskim.
Dane techniczne
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 33 w czerni , 15 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Typ skanera: | CIS |
| Rozdzielczość optyczna skanera [dpi]: | 1200 x 2400 |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
Drukarka | |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Rozdzielczość druku w czerni [dpi]: | 5760 x 1440 |
| Rozdzielczość druku w kolorze [dpi]: | 5760 x 1440 |
| Szybkość wydruku pierwszej strony (czerń) [s]: | 10 |
| Szybkość wydruku pierwszej strony (kolor) [s]: | 16 |
| Druk na płytach CD/DVD: | Nie |
Skaner | |
| Typ skanera: | CIS |
| Rozdzielczość optyczna [dpi]: | 1200 x 2400 |
| Maksymalny format skanowania: | 210 x 297 mm |
Faks | |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Automatyczna sekretarka: | Nie |
Techniczne | |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Podajnik papieru: | 100 arkuszy |
| Taca odbiorcza: | 30 arkuszy |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| NFC: | Nie |
| Obsługiwane formaty nośników: | 10 x 15 cm, 13 x 20 cm, 9 x 13 cm, A4, A5, A6, B5, B6, C6, DL Envelope, Nr 10 (koperta) |
| Materiały eksploatacyjne: | C13T00P140, C13T00P240, C13T00P340, C13T00P440, C13T00P640 |
| Pobór mocy drukowanie [W]: | 12 |
| Pobór mocy wyczekiwanie [W]: | 4.5 |
Fizyczne | |
| Wysokość [mm]: | 179 |
| Szerokość [mm]: | 375 |
| Głębokość [mm]: | 347 |
| Waga [kg]: | 3.9 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 3.80 |
Parametry | |
| Rodzaj drukarki (Technologia druku): | Atramentowa |
| Obsługiwane systemy: | Mac OS X 10.6.8 lub nowszy, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2003 R2, Windows Server 2003 SP2, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Vista, Windows XP Professional x64 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Wyposażenie: | 1 zestaw atramentów, Przewód zasilający |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ADEX Adrian Kozaczkiewicz |
| Ulica i numer budynku: | ul. Wiosenna 33S |
| Kod pocztowy: | 55-093 |
| Miasto: | Kiełczów |
| Adres elektroniczny: | biuro@adexsklep.pl |