Produkt archiwalny
Dysk KINGSTON HyperX Fury RGB 240GB SSD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Dysk KINGSTON HyperX Fury RGB 240GB SSD
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Uaktualnij sprzęt, aby zwiększyć wydajność systemu i nadaj stylu komputerowi dzięki dyskowi SSD HyperX FURY z podświetleniem RGB. Dysk jest wyposażony w gładki, fantastyczny, podświetlany pasek rozświetlający komputer całą paletą barw RGB. Można również połączyć go szeregowo z innymi urządzeniami z podświetleniem RGB, aby zsynchronizować kolory i efekty. Najnowocześniejsza pamięć 3D NAND i kontroler Marvell sprawiają, że FURY z podświetleniem RGB osiąga niezwykłe prędkości do 550MB/s odczytu i 480MB/s zapisu jednocześnie sprawiając, że dysk jest bardziej wytrzymały i wydajny.
Dane techniczne
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Typ dysku: | |
| Pojemność dysku: | |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 550 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 480 |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Prędkość interfejsu: | 6 GB/s |
| Format: | 2.5" |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Pojemność dysku: | |
| Typ dysku: | |
| Format: | 2.5" |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 550 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 480 |
| Prędkość interfejsu: | 6 GB/s |
| Inne: | TLC NAND |
Fizyczne | |
| Głębokość [mm]: | 100.14 |
| Szerokość [mm]: | 69.85 |
| Wysokość [mm]: | 9.5 |
| Waga [g]: | 165 |
| Kolor: | Czarny |
| Gwarancja : | 36 miesięcy |
Parametry | |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Kod producenta: | SHFR200 240G |
Charakterystyka | |
| Model: | HyperX Fury RGB 240GB SSD |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Kingston Technology International Ltd. |
| Ulica i numer budynku: | Blanchardstown Road North Dublin 15 |
| Kod pocztowy: | D15 |
| Miasto: | PEC4 Dublin |
| Adres elektroniczny: | productsafety@kingston.ie |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.