Dysk VERBATIM VI550 S3 256GB SSD
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Typ dysku: | |
| Pojemność dysku: | |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Maksymalna prędkość: | Odczytu 560 MB/s, Zapisu 460 MB/s, Interfejsu 6 Gb/s |
| Format: | 2.5" |
| Kolor: | Czarny |
Produkt chwilowo niedostępny
Dyski półprzewodnikowe Verbatim 2,5 cala SATA III mogą ożywić działanie systemu. Korzystając z najnowszej technologii 3D NAND, oferują idealny sposób na modernizację systemu opartego na dysku HDD lub starszym dysku SSD. Model Vi550 posiada znacznie lepszy kontroler, co zapewniaj większą trwałość, pojemność i wyższą prędkość zapisu i odczytu.
Dane techniczne
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Typ dysku: | |
| Pojemność dysku: | |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 560 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 460 |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Prędkość interfejsu: | 6 GB/s |
| Format: | 2.5" |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Pojemność dysku: | |
| Typ dysku: | |
| Format: | 2.5" |
| Interfejs: | SATA III (6 Gb/s) |
| Maksymalna prędkość odczytu [Mb/s]: | 560 |
| Maksymalna prędkość zapisu [Mb/s]: | 460 |
| Prędkość interfejsu: | 6 GB/s |
| Inne: | Wstrząsoodporny |
Fizyczne | |
| Głębokość [mm]: | 70 |
| Szerokość [mm]: | 100 |
| Wysokość [mm]: | 7 |
| Waga [g]: | 45 |
| Kolor: | Czarny |
| Gwarancja : | 36 miesięcy |
Parametry | |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna |
| Kod producenta: | 49351 |
Charakterystyka | |
| Model: | VI550 S3 256GB SSD |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Verbatim GmbH |
| Ulica i numer budynku: | Düsseldorfer Str. 13 |
| Kod pocztowy: | D - 65760 |
| Miasto: | Eschborn |
| Adres elektroniczny: | info.germany@verbatim-europe.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.